Infolinia: (+48) 799 399 982
Firma likwidująca kuny Nowy Dwór Mazowiecki

Kuna domowa to wyjątkowo uciążliwy szkodnik, który potrafi zniszczyć izolację termiczną domu. Jako że gryzonie te bytują na terenie całej Polski, warto podjąć konkretne kroki w kierunku zabezpieczenia się przed ich działalnością. Co w sytuacji, gdy kuna dostała się już na nasze poddasze? Jako firma likwidująca kuny w Nowym Dworze Mazowieckim, wykonujemy m.in. popularną usługę, jaką jest naprawa dachu po kunie. Działamy na terenie całego kraju, a poza kompleksowymi naprawami wykonujemy także montaże profesjonalnych pastuchów elektrycznych, które są obecnie najlepszym sposobem walki z tymi szkodnikami.

Firma likwidująca kuny Nowy Dwór Mazowiecki

Skontaktuj się

Nasz zespół doradzi i wykona usługę.

Porozmawiaj ze specjalistą

Skontaktuj się
Spis treści
1. Naprawa dachu po kunie Nowy Dwór Mazowiecki 2. NAPRAWA DACHU PO KUNIE Z WYKORZYSTANIEM WEŁNY CELULOZOWEJ 3. Kuna na poddaszu Nowy Dwór Mazowiecki 4. Odstraszanie kun Nowy Dwór Mazowiecki 5. Naprawa izolacji dachu Nowy Dwór Mazowiecki

Naprawa dachu po kunie Nowy Dwór Mazowiecki

Jedną z najpopularniejszych metod naprawy pokrycia dachowego po szkodach wyrządzonych przez kuny jest technika ciśnieniowego wdmuchiwania celulozy. Dzięki tej metodzie możliwe jest wykonanie kompleksowych napraw nawet w sytuacji, gdy gryzonie rozerwały folię paroprzepuszczalną. Co więcej, wełnę można wdmuchiwać nawet do trudno dostępnych miejsc. Nasza firma pracuje tylko z pozycji zewnętrznej, a zatem usterki usuwane są bezinwazyjnie, izolacja zniszczona przez kuny zostaje naprawiana miejscowo, czyli jedynie w miejscach objętych awarią. Jako profesjonalny usługodawca działamy w pełni kompleksowo. Cały proces rozpoczynamy od dokładnych oględzin termoizolacji, następnie naprawiamy poszycie dachu i wdmuchujemy celulozę pod ciśnieniem.

NAPRAWA DACHU PO KUNIE Z WYKORZYSTANIEM WEŁNY CELULOZOWEJ

Naprawa dachu po kunie w większości przypadków polega na zdjęciu pokrycia i usunięciu starej wełny. Tak jak wspomnieliśmy, wykorzystujemy w tym celu ciśnieniowe wdmuchiwanie wełny, które poprzedza dokładne i precyzyjne usunięcie starej termoizolacji. Warto dodać, że skład celulozy bazuje głównie na związkach drażniących błony śluzowe kun, a zatem jej zastosowanie zmniejsza ryzyko powrotu gryzoni a posesję domu. 

W naszej pracy wykorzystujemy jedynie profesjonalny sprzęt i innowacyjne technologie, takie jak m.in. termowizje czy punktowe odkrywki. Solidne zaplecze techniczne w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem naszych pracowników pozwala nam na realizację usług na najwyższym poziomie.

Kuna na poddaszu Nowy Dwór Mazowiecki

Tak jak już wspomnieliśmy, naprawa termoizolacji jest procesem w pełni bezinwazyjnym. Nie zakłada zatem konieczności zdejmowania płyt GK, a przynajmniej nie wymaga tego profesjonalna firma oferująca ekodocieplenia. Dzięki temu usunięcie awarii jest możliwe do wykonania zaledwie w kilka godzin. Kluczowym aspektem jest w tym przypadku wdmuchanie powietrza przez specjalne perforacje. W ten sposób tworzą się tzw. poduszki powietrzne, które znajdują miejsce pomiędzy daną płytą GK a fragmentem izolacji objętym awarią. Powietrze to znajduje później ujście przez nieszczelności w dachu. Luźny surowiec izolacyjny zastępuje jego strumienie i błyskawicznie zamyka wszelkie nieszczelności.

Odstraszanie kun Nowy Dwór Mazowiecki

Każdy z wymienionych powyżej jest oczywiście jak najbardziej pomocny w walce z kunami. Jeśli jednak zależy ci na długofalowej ochronie, postaw na nowoczesne odstraszacze. W ostatnim czasie właściciele domów chętnie wybierają te wytwarzające ultradźwięki. Gwarancją 100% ochrony jest jednak elektryczny pastuch na kuny, którego przewody układane są na całej długości dachu. Nasza firma przyjmuje rocznie ponad 200 zleceń na tego typu instalacje. Dzięki temu udało nam się wypracować autorski system montażu, którego żaden gryzoń nie jest w stanie ominąć!

Naprawa izolacji dachu Nowy Dwór Mazowiecki

Jeśli na twoje poddasze dostały się kuny, warto wezwać na miejsce firmę oferującą profesjonalne ekodocieplenia. Tego typu fachowcy posiadają bowiem bogate doświadczenie i dysponują specjalistycznym sprzętem. Co więcej, dach naprawiany jest tylko z pozycji zewnętrznej, co przekłada się na oszczędność czasu i pieniędzy.

Nasza firma oferuje naprawy także w ramach polis ubezpieczeniowych. W takiej sytuacji zdecydowaną większość kosztów pokrywa ubezpieczyciel.

Skontaktuj się

Nasz zespół doradzi i wykona usługę.

Porozmawiaj ze specjalistą

Skontaktuj się

Najnowsze wpisy