Infolinia: (+48) 799 399 982
FIRMA LIKWIDUJĄCA KUNY OLSZTYN

Zdarza się, że gryzonie niszczą izolację termiczną dachu. Dla przykładu: kuny potrafią przegryźć i rozerwać folię paroprzepuszczalną.  Gryzonie te występują w całej Polsce, dlatego warto wiedzieć, jak z nimi walczyć. Nasza firma likwidująca kuny w Olsztynie oferuje kompleksową usługę naprawy dachu po kunie. Szybko i sprawnie radzimy sobie z wszelkimi usterkami w izolacji termicznej, a nasze usługi dostępne są na terenie całego kraju Ponadto oferujemy montaż specjalnych pastuchów, które skutecznie odstraszają kuny.

FIRMA LIKWIDUJĄCA KUNY OLSZTYN

Skontaktuj się

Nasz zespół doradzi i wykona usługę.

Porozmawiaj ze specjalistą

Skontaktuj się
Spis treści
1. Naprawa dachu po kunie Olsztyn 2. NAPRAWA DACHU PO KUNIE Z WYKORZYSTANIEM WEŁNY CELULOZOWEJ 3. Kuna na poddaszu Olsztyn 4. Odstraszanie kun Olsztyn 5. Naprawa izolacji dachu Olsztyn

Naprawa dachu po kunie Olsztyn

Popularną metodą naprawy pokrycia dachowego po szkodach wyrządzonych przez kuny jest technika ciśnieniowego wdmuchiwania celulozy. Dobra firma naprawi dach w ciągu zaledwie kilku godzin, co przekłada się na oszczędność czasu i pieniędzy. Izolacja jest naprawiana tylko w miejscach koniecznych, ponieważ awarie usuwane są punktowo. Co ważne, możliwe jest wypełnienie ubytków nawet w trudno dostępnych miejscach. Nasza firma identyfikuje ubytki  w izolacji za pomocą termowizora oraz punktowych odkrywek, następnie wykonywana jest naprawa membrany dachowej oraz właściwe wdmuchiwanie wełny celulozowej.

NAPRAWA DACHU PO KUNIE Z WYKORZYSTANIEM WEŁNY CELULOZOWEJ

Naprawa dachu po kunie w większości przypadków polega na zdjęciu pokrycia i usunięciu starej wełny. Kuna domowa potrafi przegryźć folię paroprzepuszczalną, ale nie dyskwalifikuje to możliwości naprawy za pomocą powyższej metody. Materiał ten ma postać sypką i nie jest tolerowany przez kuny, ponieważ w jego skład wchodzą sole baru, dzięki czemu skutecznie chroni dach przed gryzoniami Warto dodać, że należy pozbyć się materiału izolacyjnego zanieczyszczonego przez kuny, w jego miejsce zostanie wdmuchana nowa celuloza.

Kuna na poddaszu Olsztyn

Profesjonalna firma jest w stanie usunąć usterki z izolacji termicznej poddasza bez konieczności zdejmowania poszczególnych płyt GK, przez co cały proces nie trwa więcej, niż kilka godzin. Nasza firma wykonuje specjalne otwory technologiczne, przez które wtłaczane jest powietrze. W ten sposób tworzą się tzw. poduszki powietrzne pomiędzy daną płytą dachu, a uszkodzonym materiałem izolacyjnym. Powietrze to uchodzi przez nieszczelności w powierzchni dachu, a jego miejsce zastępuje wełna, która szybko i skutecznie zamyka wszelkie nieszczelności.

Odstraszanie kun Olsztyn

Poza przedstawionymi już metodami, warto sprawdzić również innowacyjne rozwiązania, takie jak specjalne odstraszacze na kuny. Na popularności zyskują np. ultradźwiękowe urządzenia, których dźwięk odstrasza gryzonie. Najlepiej działa elektryczny pastuch na kuny, którego kable układane są po całej powierzchni dachu. Nasza firma wykonuje ponad 200 tego typu instalacji w ciągu roku. Dzięki temu potrafimy założyć instalację w taki sposób, aby żaden gryzoń nie był w stanie jej ominąć.

Naprawa izolacji dachu Olsztyn

W przypadku uciążliwych szkód wyrządzonych przez kuny, warto zwrócić się o wsparcie do firmy wykonującej ekodocieplenia. Tego typu przedsiębiorstwa są w stanie naprawić dach jedynie z pozycji zewnętrznej przy pomocy profesjonalnego sprzętu. Nasza firma wykonuje również kompleksowe naprawy w ramach polisy ubezpieczeniowej. W tym wypadku większość kosztów pokrywa firma ubezpieczeniowa, a nie właściciel domu.

Skontaktuj się

Nasz zespół doradzi i wykona usługę.

Porozmawiaj ze specjalistą

Skontaktuj się

Najnowsze wpisy