Infolinia: (+48) 799 399 982
Firma likwidująca kuny Myślenice

Jako firma likwidująca kuny w Myślenicach, oferujemy kompleksową usługę, jaką jest naprawa dachu po kunie. Kuny potrafią z łatwością przegryźć folię paroprzepuszczalną, ale na szczęście naprawa warstwy izolacyjnej metodą wdmuchiwania wełny celulozowej i tak jest możliwa. Walczą z nimi właściciele domów z całej Polski, dlatego warto wyedukować się z zakresu skutecznej walki z tymi szkodnikami.

Skutecznie usuwamy wszelkie usterki z izolacji termicznej, a dodatkowo wykonujemy także montaże specjalnych odstraszaczy na kuny, dzięki którym ochrona przed gryzoniami jest skuteczna i długofalowa.

Firma likwidująca kuny Myślenice

Skontaktuj się

Nasz zespół doradzi i wykona usługę.

Porozmawiaj ze specjalistą

Skontaktuj się
Spis treści
1. Naprawa dachu po kunie Myślenice 2. NAPRAWA DACHU PO KUNIE Z WYKORZYSTANIEM WEŁNY CELULOZOWEJ 3. Kuna na poddaszu Myślenice 4. Odstraszanie kun Myślenice 5. Naprawa izolacji dachu Myślenice

Naprawa dachu po kunie Myślenice

Jedną z najpopularniejszych metod naprawy pokrycia dachowego po szkodach wyrządzonych przez kuny jest technika ciśnieniowego wdmuchiwania celulozy. Naprawa izolacji dachu tą metodą jest szybka i nie wymaga rozbiórki całego dachu. Technikę tę można stosować nawet w bardzo trudno dostępnych miejscach. Izolacja zniszczona przez kuny jest najpierw weryfikowana pod kątem wystąpienia usterek, a następnie naprawiana tylko w miejscach uszkodzonych. Nasza firma oferuje w tym zakresie kompleksowe usługi: diagnozujemy poziom ubytków w izolacji za pomocą termowizora oraz punktowych odkrywek. W dalszej kolejności naprawiamy membranę dachową i wdmuchujemy wełnę celulozową.

NAPRAWA DACHU PO KUNIE Z WYKORZYSTANIEM WEŁNY CELULOZOWEJ

Naprawa dachu po kunie w większości przypadków polega na zdjęciu pokrycia i usunięciu starej wełny. Tak jak już zostało wspomniane, najczęściej wykorzystuje się tutaj metodę wdmuchiwania wełny celulozowej. Metoda ta pozwala na uchronienie się przed szkodnikami, ponieważ wełny celulozowej to w większości sole boru, których gryzonie nie tolerują. Celuloza w przeciwieństwie do klasycznej wełny mineralnej ma sypką postać, a więc skutecznie zajmuje miejsce tej zanieczyszczonej przez kuny.

Kuna na poddaszu Myślenice

Profesjonalna firma oferująca ekodocieplenia usunie usterki z izolacji termicznej dachu bez ingerowania w jego konstrukcję i jest w stanie wykonać usługę w ciągu zaledwie kilku godzin. W ten sposób można zaoszczędzić sporo gotówki i cennego czasu. Istotnym aspektem jest wytworzenie dedykowanych poduszek powietrznych, które powinny znaleźć się w przestrzeni pomiędzy płytą GK a uszkodzoną izolacją dachu. W tym celu wytwarzane są specjalne otwory, przez które można wtłaczać powietrze, które uchodzić będzie oczywiście przez wszelkie nieszczelności w pokryciu dachowym. Surowiec izolacyjny wchodzi w miejsce strumieni uchodzącego powietrza i skutecznie zatyka szczeliny.

Odstraszanie kun Myślenice

Oprócz powyższych materiałów, warto wykorzystać również inne, również skuteczne odstraszacze, np. te wykorzystujące do swojej pracy ultradźwięki. Najlepszym rozwiązaniem jest jednak elektryczny pastuch na kuny, który zapewnia skuteczną i trwałą ochronę przed gryzoniami, ponieważ żaden z nich nie ominie przewodów rozciągniętych na całej długości zadaszenia. Rocznie montujemy nawet 200 tego typu konstrukcji, które instaluje się na całej długości pokrycia dachowego. Możemy zatem zagwarantować usługę wykonaną na najwyższym poziomie.

Naprawa izolacji dachu Myślenice

W przypadku zniszczenia przez kuny ocieplenia poddasza warto zgłosić się do firmy Ekodocieplenia. Dlaczego? Tego typu przedsiębiorstwa dysponują bowiem solidnym sprzętem i posiadają niezbędne doświadczenie, a co najważniejsze – wykonują naprawy tylko z pozycji zewnętrznej! Co ważne, nasza firma oferuje wykonywanie tego typu napraw również w ramach ubezpieczenia domu.

 

Skontaktuj się

Nasz zespół doradzi i wykona usługę.

Porozmawiaj ze specjalistą

Skontaktuj się

Najnowsze wpisy