Infolinia: (+48) 799 399 982
FIRMA LIKWIDUJĄCA KUNY LIBIĄŻ

Kuny to popularne szkodniki, które często są utrapieniem właścicieli domów. Niszczą one izolację termiczną poddasza, a że spotkać je można na terenie całej Polski, zdecydowanie warto zaopatrzyć się w wiedzę i narzędzia do ich odstraszania. Jako firma likwidująca kuny w Libiążu, oferujemy kompleksową usługę jaką jest naprawa dachu po kunie. Poza naprawą dachu oferujemy także szereg innych usług, jak na przykład montaż odstraszaczy na kuny, które pomagają w walce z gryzoniami. Nasze usługi świadczymy na terenie całej Polski.

FIRMA LIKWIDUJĄCA KUNY LIBIĄŻ

Skontaktuj się

Nasz zespół doradzi i wykona usługę.

Porozmawiaj ze specjalistą

Skontaktuj się
Spis treści
1. Naprawa dachu po kunie Libiąż 2. NAPRAWA DACHU PO KUNIE Z WYKORZYSTANIEM WEŁNY CELULOZOWEJ 3. Kuna na poddaszu Libiąż 4. Odstraszanie kun Libiąż 5. Naprawa izolacji dachu Libiąż

Naprawa dachu po kunie Libiąż

Jedną z najpopularniejszych metod naprawy pokrycia dachowego po szkodach wyrządzonych przez kuny jest technika ciśnieniowego wdmuchiwania celulozy. Gryzonie przegryzają folię paroprzepuszczalną, ale mimo to możliwe jest wykonanie usługi wdmuchiwania wełny celulozowej. Warto zaznaczyć, że tą technikę można wykorzystać bez konieczności demontaż pokrycia dachu.

Metoda ciśnieniowa charakteryzuje się również wysoką precyzją. W jaki sposób usunąć usterki z izolacji termicznej, nie demontując płyt GK? W tym celu można skorzystać z techniki punktowej. Izolacja zniszczona przez kuny jest wówczas reperowana tylko tam, gdzie zachodzi taka potrzeba (nawet w trudno dostępnych miejscach).

Działamy w pełni kompleksowo, a w swojej pracy wykorzystujemy jedynie sprawdzone materiały i specjalistyczny sprzęt, jak np. termowizory, które ułatwiają dokładne zlokalizowanie usterek.

NAPRAWA DACHU PO KUNIE Z WYKORZYSTANIEM WEŁNY CELULOZOWEJ

Przed przystąpieniem do naprawy należy odpowiednio przygotować dach, zdjąć pokrycie i usunąć starą wełnę. Następnie wdmuchuje się wełnę celulozową, która w swoim składzie ma sole baru, a zatem skutecznie odstrasza kuny uczulone na ten składnik. Wełna celulozowa ma sypką postać, a więc skutecznie zajmuje miejsce tej zanieczyszczonej przez kuny.

Kuna na poddaszu Libiąż

Jesteśmy doświadczoną i profesjonalną firmą, która naprawi izolację twojego poddasza bez konieczności zdejmowania płyt GK. Dzięki temu pozwolimy zaoszczędzić ci czas i pieniądze, a usługa zostanie wykonana w ciągu zaledwie kilku godzin. Podczas pracy wykonujemy specjalne otwory, przez które wtłaczamy powietrze. W ten sposób tworzą się tzw. poduszki powietrzne pomiędzy daną płytą dachu, a uszkodzonym materiałem izolacyjnym. Powietrze to uchodzi przez nieszczelności w powierzchni dachu, ale wełna zastępuje jego strumienie i szybko zamyka wszelkiego rodzaju nieszczelności.

Odstraszanie kun Libiąż

Nowa izolacja termiczna wykonana z użyciem wełny celulozowej pomoże odstraszyć gryzonie, jednak nie jest to rozwiązanie długofalowe. Aby zyskać pewność, że kuny nie powrócą na naszą działkę, warto zainwestować w któryś z odstraszaczy na te szkodniki, np. sprzęt wytwarzający ultradźwięki. Najbardziej skuteczny jest jednak elektryczny pastuch na kuny, którego kable układane są po całej powierzchni dachu. Nasi pracownicy wykonują rocznie przeszło 200 montaży tego typu urządzeń. Znamy się na tym, co robimy, dlatego nasze instalacje są gwarancją skutecznej ochrony przed kunami.

Naprawa izolacji dachu Libiąż

Jeśli kuny zdołały zniszczyć warstwę termoizolacyjną na naszym poddaszu, najlepiej zwrócić się o pomoc do firmy, która zajmuje się ekodociepleniami. Tego typu przedsiębiorstwa operują profesjonalnym sprzętem i posiadają solidne doświadczenie, a sam dach naprawiany jest jedynie z pozycji zewnętrznej. Ten sposób pozwala na szybkie i bezinwazyjne usunięcie awarii. Co ważne, w przypadku polisy ubezpieczeniowej większość kosztów pokrywa operator polisy, a nie właściciel posesji.

Skontaktuj się

Nasz zespół doradzi i wykona usługę.

Porozmawiaj ze specjalistą

Skontaktuj się

Najnowsze wpisy