Infolinia: (+48) 799 399 982
FIRMA LIKWIDUJĄCA KUNY KRAKÓW

Kuny to szkodniki, z którymi walczy zdecydowana większość właścicieli domów. Potrafią one skutecznie zniszczyć izolację termiczną dachu, co w efekcie przekłada się na szereg uciążliwych niedogodności. Kuny występują na terenie całej Polski, dlatego warto poznać kilka metod walki z tymi gryzoniami. Nasza firma likwidująca kuny w Krakowie, oferuje także wykonanie popularnej usługi naprawy dachu. Działamy na terenie całej Polski, a w naszej ofercie jest także usuwanie usterek z izolacji termicznej, montaż specjalistycznych pastuchów i innych odstraszaczy na kuny.

FIRMA LIKWIDUJĄCA KUNY KRAKÓW

Skontaktuj się

Nasz zespół doradzi i wykona usługę.

Porozmawiaj ze specjalistą

Skontaktuj się
Spis treści
1. Naprawa dachu po kunie Kraków 2. NAPRAWA DACHU PO KUNIE Z WYKORZYSTANIEM WEŁNY CELULOZOWEJ 3. Kuna na poddaszu Kraków 4. Odstraszanie kun Kraków 5. Naprawa izolacji dachu Kraków

Naprawa dachu po kunie Kraków

Jedną z najpopularniejszych metod naprawy pokrycia dachowego po szkodach wyrządzonych przez kuny jest technika ciśnieniowego wdmuchiwania celulozy. Szkodniki te potrafią całkowicie zniszczyć folię odpowiedzialną za przepuszczanie pary, jednak nasze przedsiębiorstwo dysponuje specjalistycznym sprzętem, który umożliwia wdmuchiwanie celulozy nawet w takich przypadkach. Co ważne, podczas naszej pracy nigdy nie potrzebujemy rozbiórki dachu.

Metoda ciśnieniowa umożliwia wykonanie całościowej naprawy nawet w ciężko dostępnych miejscach. Wszelkie awarie usuwamy punktowo, a izolacja zniszczona przez kuny zostaje poprawiana tylko w niezbędnych miejscach. Podczas naszych kompleksowych działań diagnozujemy usterki przy użyciu termowizora i punktowych odkrywek, naprawiamy pokrycie dachowe i finalnie wdmuchujemy

NAPRAWA DACHU PO KUNIE Z WYKORZYSTANIEM WEŁNY CELULOZOWEJ

Naprawa dachu po kunie w większości przypadków polega na zdjęciu pokrycia i usunięciu starej wełny. Wykorzystanie tej technologii zmniejsza ryzyko powrotu gryzoni, głównie za sprawą składu wełny, który bazuje na solach boru i nie wpływa zbyt dobrze na błony śluzowe kun. Sypka postać celulozy umożliwia szybkie wypełnienie fragmentów, z których usunięty został zniszczony i zanieczyszczony materiał.

Kuna na poddaszu Kraków

Warto wybrać doświadczoną firmę, która naprawi izolację termiczną dachu bez ingerowania w jego strukturę. Takie rozwiązanie zaoszczędzi nie tylko czas, ale i znaczną sumę środków finansowych. Cały proces trwa jedynie kilka godzin. Najistotniejszym aspektem jest tutaj stworzenie dedykowanych poduszek powietrznych znajdujących się pomiędzy płytą GK, a fragmentem izolacji objętym usterką. Z tego powodu nasza firma wykonuje specjalne perforacje, przez które następnie wtłaczane jest powietrze. Wydobywa się ono na zewnątrz przez pokrycie dachowe, a surowiec izolacyjny z powodzeniem zastępuje uchodzące powietrze i dokładnie uszczelnia dach.

Odstraszanie kun Kraków

Poza wymienionymi materiałami, zalecamy również zastosowanie specjalnych odstraszaczy na kuny. Popularne są ultradźwiękowe urządzenia, których dźwięk odstrasza gryzonie, jednak jeśli zależy nam na bardziej długotrwałym efekcie, warto postawić na elektryczny pastuch na kuny, który instaluje się na całej długości pokrycia dachowego. W ciągu roku wykonujemy nawet 200 tego typu montaży, dlatego śmiało możemy nazywać siebie specjalistami w tej dziedzinie. Taki sprzęt to gwarancja skutecznej ochrony przed kunami, ponieważ żadna z nich nie jest w stanie go ominąć.

Naprawa izolacji dachu Kraków

W przypadku zniszczenia izolacji przez kunę, najlepiej zwrócić się o wsparcie do firmy oferującej ekodocieplenia, aby mieć pewność, że nasz dach zostanie nie tylko szybko i sprawnie naprawiony, ale także zabezpieczony na przyszłość. Swoje usługi świadczymy również w ramach polis ubezpieczeniowych. W takiej sytuacji większość kosztów pokryje firma ubezpieczeniowa, a nie właściciel domu.

Skontaktuj się

Nasz zespół doradzi i wykona usługę.

Porozmawiaj ze specjalistą

Skontaktuj się

Najnowsze wpisy