Infolinia: (+48) 799 399 982
Firma likwidująca kuny Kielce

Kuna domowa to utrapienie wielu właścicieli domów. Zdarza się, że ten szkodnik potrafi zniszczyć część izolacji termicznej poddasza. Jako że gryzonie te występują w całej Polsce, warto wyedukować się z zakresu skutecznego im zapobiegania. Jako firma likwidująca kuny w Kielcach, oferujemy popularną usługę, jaką jest naprawa dachu po kunie. Działamy na terenie całej Polski, a poza usuwaniem usterek z termoizolacji wykonujemy również montaże pastuchów odstraszających kuny.

Firma likwidująca kuny Kielce

Skontaktuj się

Nasz zespół doradzi i wykona usługę.

Porozmawiaj ze specjalistą

Skontaktuj się
Spis treści
1. Naprawa dachu po kunie Kielce 2. NAPRAWA DACHU PO KUNIE Z WYKORZYSTANIEM WEŁNY CELULOZOWEJ 3. Kuna na poddaszu Kielce 4. Odstraszanie kun Kielce 5. Naprawa izolacji dachu Kielce

Naprawa dachu po kunie Kielce

Jedną z najpopularniejszych metod naprawy pokrycia dachowego po szkodach wyrządzonych przez kuny jest technika ciśnieniowego wdmuchiwania celulozy. Kuny bardzo często rozrywają folię paroprzepuszczalną, jednak nie przeszkadza to w procesie wdmuchiwania wełny w sypkiej postaci. Działamy kompleksowo, a naprawa dachu za pomocą tej techniki jest niezwykle sprawna, szybka (cały proces zajmuje kilka godzin) i stosunkowo tania, ponieważ nie ma potrzeby rozbierania całego zadaszenia.

Ogromną zaletą metody ciśnieniowej jest równie fakt, że umożliwia ona uzupełnienie ubytków nawet w trudno dostępnych fragmentach termoizolacji. Naprawy wykonywane są punktowo a izolacja zniszczona przez kuny naprawiana tylko tam, gdzie jest to konieczne. Oferujemy pełen zakres prac, czyli diagnozę usterek w materiale termoizolacyjnym za pomocą termowizji oraz punktowych odkrywek, naprawdę membrany dachowej oraz wdmuchiwanie wełny celulozowej.

NAPRAWA DACHU PO KUNIE Z WYKORZYSTANIEM WEŁNY CELULOZOWEJ

Naprawa dachu po kunie w większości przypadków polega na zdjęciu pokrycia i usunięciu starej wełny. Jak już wspomnieliśmy, jedną z najchętniej wybieranych technik naprawy dachu po kunie jest wdmuchiwanie wełny celulozowej. Warto dodać, że skład wełny celulozowej w dużej mierze bazuje na solach boru, które nie są tolerowane przez kuny, a zatem rozwiązanie to zwiększa szanse na skuteczne pozbycie się szkodników. Należy również pamiętać, że zanieczyszczony przez szkodniki materiał izolacyjny musi zostać usunięty i zastąpiony wdmuchiwaną wełną celulozową. 

 

Kuna na poddaszu Kielce

Godna polecenia firma poradzi sobie z naprawą dachu w kilka godzin i nie będzie demontowała płyt GK. Kluczem do sukcesu jest to, aby wytworzyć specjalne poduszki powietrzne pomiędzy płytą GK, a uszkodzoną izolacją poddasza. Z tego powodu najczęściej tworzone są precyzyjne otwory technologiczne, przez które można wtłaczać powietrze, które z kolei uchodzi przez nieszczelności w pokryciu dachowym. Powietrze to uchodzi przez nieszczelności w pokryciu dachowym, a luźny materiał zastępuje strumienie uchodzącego powietrza i uszczelnia dach.

 

Odstraszanie kun Kielce

Wyżej wymienione materiały są oczywiście bardzo pomocne w walce z kunami, warto jednak rozważyć zakup dodatkowych odstraszaczy. W ostatnim czasie na popularności zyskały urządzenia wytwarzające ultradźwięki. Najlepsze efekty zapewnia jednak elektryczny pastuch na kuny, którego żaden gryzoń nie jest w stanie ominąć. Nasza firma w ciągu roku wykonuje przeszło 200 tego typu instalacji, dzięki czemu udało nam się wypracować skuteczny proces montażu pastucha na całej długości dachu.

Naprawa izolacji dachu Kielce

Kuny niszczą ocieplenie poddasza? Skorzystaj z usług firmy oferującej ekodocieplenia!  Dlaczego? Przedsiębiorstwa tego typu wyróżniają się gruntowną wiedzą i fachowym podejściem, dzięki czemu twoja usterka zostanie usunięta szybko i sprawnie, a co najważniejsze – tylko z pozycji zewnętrznej! Nasza firma wykonuje również naprawy w ramach polisy ubezpieczeniowej. W takiej sytuacji większość kosztów pokrywa ubezpieczyciel.

Skontaktuj się

Nasz zespół doradzi i wykona usługę.

Porozmawiaj ze specjalistą

Skontaktuj się

Najnowsze wpisy