Infolinia: (+48) 799 399 982
Firma likwidująca kuny Kazimierza Wielka

Kuna na dachu to powracający problem wielu właścicieli domów, zwłaszcza że to ona bardzo często powoduje zniszczenia izolacji termicznej. Te szkodniki bytują na terenie całego kraju, dlatego warto uzbroić się w skuteczne narzędzia do walki z nimi. Jako firma likwidująca kuny w Kazimierzy Wielkiej, oferujemy kompleksową usługę, jaką jest naprawa dachu po kunie. Swoje usługi kierujemy do mieszkańców całej Polski. Nie tylko naprawimy termoizolację poddasza, ale również zamontujemy specjalny pastuch w celu odstraszenia gryzoni.

Firma likwidująca kuny Kazimierza Wielka

Skontaktuj się

Nasz zespół doradzi i wykona usługę.

Porozmawiaj ze specjalistą

Skontaktuj się
Spis treści
1. Naprawa dachu po kunie Kazimierza Wielka 2. NAPRAWA DACHU PO KUNIE Z WYKORZYSTANIEM WEŁNY CELULOZOWEJ 3. Kuna na poddaszu Kazimierza Wielka 4. Odstraszanie kun Kazimierza Wielka 5. Naprawa izolacji dachu Kazimierza Wielka

Naprawa dachu po kunie Kazimierza Wielka

Jedną z najpopularniejszych metod naprawy pokrycia dachowego po szkodach wyrządzonych przez kuny jest technika ciśnieniowego wdmuchiwania celulozy. 

Dużą zaletą tej metody jest możliwość dokonania kompleksowych napraw nawet w trudno dostępnych miejscach. Wszelkie ubytki w materiale są uzupełniane punktowo, a izolacja zniszczona przez kuny naprawiana tylko tam, gdzie jest to niezbędne. Nie ma zatem potrzeby demontowania poszycia dachu, a cały proces przebiega szybko i niezwykle sprawnie.

Mimo iż podczas bytowania kuny domowej dochodzi zazwyczaj do rozerwania folii paroprzepuszczalnej, to wdmuchiwanie wełny celulozowej jest nadal możliwe. Nasza firma oferuje kompleksowe usługi, tj. diagnostykę ubytków, naprawę membrany dachu oraz wdmuchiwanie wełny celulozowej.

NAPRAWA DACHU PO KUNIE Z WYKORZYSTANIEM WEŁNY CELULOZOWEJ

Naprawa dachu po kunie w większości przypadków polega na zdjęciu pokrycia i usunięciu starej wełny. Tak jak wspomnieliśmy, w tym celu wykorzystuje się najczęściej technikę wdmuchiwania wełny celulozowej, która ma postać sypką i w dużej mierze składa się z soli baru. Związki te skutecznie odstraszają kuny, ponieważ podrażniają błony śluzowe szkodników. Warto pamiętać, że fragmenty zniszczonej izolacji termicznej należy bezwzględnie usunąć, a ubytki uzupełnić wełną celulozową.

Kuna na poddaszu Kazimierza Wielka

Solidna firma, która dysponuje profesjonalnym zapleczem technicznym i posiada stosowne doświadczenie, jest w stanie naprawić izolację poddasza bez ściągania płyt GK. Rozwiązanie to pozwala na spore oszczędności, ponieważ cały proces zajmuje zaledwie kilka godzin. Kluczem do sukcesu jest w tym przypadku wytworzenie specjalnych poduszek powietrznych, które powinny znajdować się pomiędzy płytą GK a zniszczonym fragmentem surowca izolacyjnego. Aby je wykonać, nasza firma tworzy otwory technologiczne, przez które następnie wdmuchiwane jest powietrze. Uchodzi ono przez różnego rodzaju szczeliny w dachu, a luźny surowiec izolacyjny skutecznie zastępuje jego strumienie i błyskawicznie uszczelnia membranę dachową.

Odstraszanie kun Kazimierza Wielka

Poza powyżej wymienionymi materiałami, warto skorzystać również z szerokiej oferty nowoczesnych odstraszaczy na kuny. Na popularności zyskały w ostatnim czasie urządzenia wytwarzające ultradźwięki. Są one oczywiście bardzo skuteczne, ale najlepsze rezultaty daje elektryczny pastuch na kuny, którego przewody rozciągane są po obrysie całego dach w taki sposób, aby żaden gryzoń nie był w stanie ominąć konstrukcji. Nasza firma dobrze wie, jak wykonać taki montaż, ponieważ rocznie realizujemy ponad 200 tego typu usług.

Naprawa izolacji dachu Kazimierza Wielka

Jeśli twoje poddasze zostało zniszczone przez kunę, szukaj pomocy u firmy oferującej montaż ekodociepleń. Atutem takich przedsiębiorstw jest przede wszystkim porządny sprzęt i bogate doświadczenie, a pracownicy zazwyczaj wykonują naprawy jedynie z pozycji zewnętrznej, co znacznie obniża czas trwania i koszty usługi. Co ważne, nasza firma w pełni respektuje polisy ubezpieczeniowe. W takiej sytuacji większość kosztów zostaje zlecona do zapłaty operatorowi ubezpieczenia, a nie właścicielowi domu.

Skontaktuj się

Nasz zespół doradzi i wykona usługę.

Porozmawiaj ze specjalistą

Skontaktuj się

Najnowsze wpisy