Infolinia: (+48) 799 399 982
FIRMA LIKWIDUJĄCA KUNY GRUDZIĄDZ

Kuny to popularne szkodniki, które często są utrapieniem właścicieli domów. Niszczą one izolację termiczną poddasza, a że spotkać je można na terenie całej Polski, zdecydowanie warto zaopatrzyć się w wiedzę i narzędzia do ich odstraszania. Jako firma likwidująca kuny w Grudziądzu, oferujemy różnego rodzaju kompleksowe usługi naprawy dachu po szkodach wyrządzonych przez kunę. Nasze usługi wykonujemy na terenie całej Polski. Naprawiamy pokrycie dachowe oraz świadczymy szereg innych usług, które pomagają w walce z gryzoniami.

FIRMA LIKWIDUJĄCA KUNY GRUDZIĄDZ

Skontaktuj się

Nasz zespół doradzi i wykona usługę.

Porozmawiaj ze specjalistą

Skontaktuj się
Spis treści
1. Naprawa dachu po kunie Grudziądz 2. NAPRAWA DACHU PO KUNIE Z WYKORZYSTANIEM WEŁNY CELULOZOWEJ 3. Kuna na poddaszu Grudziądz 4. Odstraszanie kun Grudziądz 5. Naprawa izolacji dachu Grudziądz

Naprawa dachu po kunie Grudziądz

Jedną z najpopularniejszych metod naprawy pokrycia dachowego po szkodach wyrządzonych przez kuny jest technika ciśnieniowego wdmuchiwania celulozy. Umożliwia ona wykonanie naprawy termoizolacji poddasza nawet w sytuacji, gdy gryzonie zdołały przegryźć folię paroprzepuszczalną. Co ważne, technika ta nie wymaga rozbierania dachu na części pierwsze.

Metoda ciśnieniowa charakteryzuje się również wysoką precyzją. Przy użyciu techniki punktowej, wszelkie usterki w izolacji termicznej można usunąć bez konieczności zdejmowania płyt GK. Izolacja zniszczona przez kuny jest wówczas reperowana tylko tam, gdzie zachodzi taka potrzeba (nawet w trudno dostępnych miejscach).

Działamy w pełni kompleksowo, a w swojej pracy wykorzystujemy jedynie sprawdzone materiały i specjalistyczny sprzęt, jak np. termowizory, dzięki którym jesteśmy w stanie błyskawicznie zlokalizować usterkę.

NAPRAWA DACHU PO KUNIE Z WYKORZYSTANIEM WEŁNY CELULOZOWEJ

Naprawa dachu po kunie w większości przypadków polega na zdjęciu pokrycia i usunięciu starej wełny. Następnie wdmuchuje się wełnę celulozową, która w swoim składzie ma sole baru, a zatem skutecznie odstrasza kuny uczulone na ten składnik. Charakterystyczną cechą wełny celulozowej jest jej sypka postać, która umożliwia proces wdmuchiwania pod ciśnieniem, dzięki któremu nowa wełna dokładnie wypełnia miejsce po wcześniej usuniętej zanieczyszczonej wełnie.

Kuna na poddaszu Grudziądz

Nasza firma posiada wiele lat doświadczenia i ekspertyzy w naprawie dachów, dlatego nawet bez zdejmowania płyt GK, skutecznie naprawimy izolację twojego poddasza. Cały proces zajmuje zaledwie kilka godzin, co oznacza nie tylko oszczędność czasu, ale także niższe koszty dla klienta. Podczas pracy wykonujemy specjalne otwory, przez które wtłaczamy powietrze. W ten sposób tworzą się tzw. poduszki powietrzne pomiędzy daną płytą dachu, a uszkodzonym materiałem izolacyjnym. Powietrze to uchodzi przez nieszczelności w powierzchni dachu, ale wełna zastępuje jego strumienie i szybko zamyka wszelkiego rodzaju nieszczelności.

Odstraszanie kun Grudziądz

Nowa izolacja termiczna odstraszy kunę, ale nie jest to rozwiązanie długofalowe. Aby zyskać pewność, że gryzonie nie powrócą, warto zainwestować w któryś z odstraszaczy na te szkodniki, np. sprzęt wytwarzający ultradźwięki, jednak najbardziej skuteczny jest elektryczny pastuch na kuny. Jego przewody rozkładane są na powierzchni całego dachu, co uniemożliwia kunie przedostanie się na poddasze. Nasi pracownicy wykonują rocznie przeszło 200 montaży tego typu urządzeń. Znamy się na tym, co robimy, dlatego nasze instalacje są gwarancją skutecznej ochrony przed kunami.

Naprawa izolacji dachu Grudziądz

W przypadku zniszczenia warstwy termoizolacyjnej przez kuny, warto zwrócić się o pomoc do firmy, która oferuje ekodocieplenia. Tego typu przedsiębiorstwa operują profesjonalnym sprzętem i posiadają solidne doświadczenie, a sam dach naprawiany jest jedynie z pozycji zewnętrznej. Taka technika to gwarancja szybkiego usunięcia awarii. Oferujemy także naprawy w ramach ubezpieczenia domu, w takiej sytuacji większość kosztów pokrywa właściciel polisy ubezpieczeniowej.

Skontaktuj się

Nasz zespół doradzi i wykona usługę.

Porozmawiaj ze specjalistą

Skontaktuj się

Najnowsze wpisy