Infolinia: (+48) 799 399 982
Firma likwidująca kuny Dąbrowa Górnicza

Kuny to zwierzęta, które potrafią wyrządzić dużo szkód w gospodarstwie domowym, szczególnie jeśli chodzi o dachy budynków. Problemy z tymi szkodnikami występują praktycznie na terenie całego kraju, dlatego też warto dowiedzieć się, jak można sobie z nimi poradzić. My – firma likwidująca kuny w Dąbrowie Górniczej, oferujemy kompleksową usługę, jaką jest naprawa dachu po kunie na terenie całego kraju. Działamy kompleksowo: naprawiamy izolację termiczną, a w razie potrzeby zainstalujemy również specjalny pastuch na kuny w celu ich odstraszenia. 

Firma likwidująca kuny Dąbrowa Górnicza

Skontaktuj się

Nasz zespół doradzi i wykona usługę.

Porozmawiaj ze specjalistą

Skontaktuj się
Spis treści
1. Naprawa dachu po kunie Dąbrowa Górnicza 2. NAPRAWA DACHU PO KUNIE Z WYKORZYSTANIEM WEŁNY CELULOZOWEJ 3. Kuna na poddaszu Dąbrowa Górnicza 4. Odstraszanie kun Dąbrowa Górnicza 5. Naprawa izolacji dachu Dąbrowa Górnicza

Naprawa dachu po kunie Dąbrowa Górnicza

Jedną z najpopularniejszych metod naprawy pokrycia dachowego po szkodach wyrządzonych przez kuny jest technika ciśnieniowego wdmuchiwania celulozy. Dzięki niej możliwa jest kompleksowa naprawa dachu bez konieczności demontowania płyt GK, co przekłada się na oszczędność czasu i gotówki. Innym ważnym aspektem jest fakt, że metodę ciśnieniową można wykorzystywać nawet w trudno dostępnych miejscach.

Izolacja zniszczona przez kuny naprawiana jest tylko tam, gdzie jest to konieczne. W naszej pracy korzystamy ze specjalistycznego sprzętu, w tym z termowizorów oraz punktowych odkrywek. Jako że oferujemy kompleksowe usługi, poza oględzinami stanu termoizolacji, naprawimy membranę dachową i wdmuchamy wełnę celulozową wspomnianą techniką.

NAPRAWA DACHU PO KUNIE Z WYKORZYSTANIEM WEŁNY CELULOZOWEJ

Naprawa dachu po kunie w większości przypadków polega na zdjęciu pokrycia i usunięciu starej wełny. Tak jak już wspomnieliśmy, najczęściej wykorzystujemy nowoczesną technikę ciśnieniowego wdmuchiwania wełny celulozowej, która ma postać sypką. Metoda ta pozwala na uchronienie się przed szkodnikami, ponieważ w jej skład wchodzą silne związki, których gryzonie nie tolerują. Materiał izolacyjny, który został już zanieczyszczony przez kuny, trzeba koniecznie usunąć i zastąpić nową wełną.

Kuna na poddaszu Dąbrowa Górnicza

Solidny wykonawca naprawy dachu zrealizuje usługę bez konieczności zdejmowania płyt GK. Sposób ten umożliwia usunięcie awarii nawet w kilka godzin. Najważniejszym aspektem jest w tym przypadku stworzenie specjalnych poduszek powietrznych znajdujących się pomiędzy płytą GK, a uszkodzoną częścią warstwy izolacji. Z tego powodu najczęściej tworzone są precyzyjne otwory technologiczne, przez które można wtłaczać powietrze. Uchodzi ono przez szczeliny w dachu, a luźny materiał izolacyjny dokładnie zatyka wszelkie nieszczelności.

Odstraszanie kun Dąbrowa Górnicza

Aby zyskać pewność, że gryzonie nie powrócą, warto zainwestować w któryś z odstraszaczy na te szkodniki, np. sprzęt wytwarzający ultradźwięki. Najlepsze efekty przyniesie jednak elektryczny pastuch na kuny, który instalowany jest na całej powierzchni zadaszenia. To bez dwóch zdań najskuteczniejsza metoda walki z gryzoniami spośród tych, które są aktualnie dostępne. Nasza firma montuje nawet 200 tego typu urządzeń rocznie.

Naprawa izolacji dachu Dąbrowa Górnicza

W przypadku zniszczenia warstwy termoizolacyjnej poddasza przez gryzonie, warto zwrócić się o pomoc do profesjonalnej firmy wykonującej ekodocieplenia. Solidne zaplecze techniczne i bogate doświadczenie to mocne strony tego typu przedsiębiorstw. Firmy Ekodocieplenia naprawiają dach tylko z pozycji zewnętrznej, dzięki czemu szkoda zostaje usunięta szybko, sprawnie i stosunkowo tanio. Nasza firma oferuje wykonywanie tego typu napraw również w ramach ubezpieczenia domu, a zatem to ubezpieczyciel zostanie obciążony większością kosztów.

Skontaktuj się

Nasz zespół doradzi i wykona usługę.

Porozmawiaj ze specjalistą

Skontaktuj się

Najnowsze wpisy