Infolinia: (+48) 799 399 982
Firma likwidująca kuny Chełm

Kuna jest poważnym problemem wielu właścicieli domów w naszym kraju. Potrafi ona bowiem zniszczyć izolację termiczną dachu, co w efekcie rodzi potrzebę zlecenia jej naprawy. Z tego powodu warto nauczyć się walczyć z tymi uciążliwymi gryzoniami. Jako firma likwidująca kuny w Chełmie, oferujemy popularną usługę, jaką jest naprawa dachu po kunie. Naszą ofertę kierujemy do mieszkańców całej Polski, a poza kompleksowymi naprawami wykonujemy również montaże nowoczesnych odstraszaczy na kuny.

Firma likwidująca kuny Chełm

Skontaktuj się

Nasz zespół doradzi i wykona usługę.

Porozmawiaj ze specjalistą

Skontaktuj się
Spis treści
1. Naprawa dachu po kunie Chełm 2. NAPRAWA DACHU PO KUNIE Z WYKORZYSTANIEM WEŁNY CELULOZOWEJ 3. Kuna na poddaszu Chełm 4. Odstraszanie kun Chełm 5. Naprawa izolacji dachu Chełm

Naprawa dachu po kunie Chełm

Jedną z najpopularniejszych metod naprawy pokrycia dachowego po szkodach wyrządzonych przez kuny jest technika ciśnieniowego wdmuchiwania celulozy. Jeśli kuna rozerwała folię paroprzepuszczalną, trzeba bezwzględnie naprawić warstwę termoizolacyjną. Nasza firma wykona tę usługę bez konieczności demontowania poszycia dachu, dzięki czemu cały proces zajmie tylko kilka godzin, a ty oszczędzisz mnóstwo czasu i pieniędzy.

Atutem techniki wdmuchiwania wełny pod ciśnieniem jest fakt, że możliwe jest wykonanie napraw nawet w trudno dostępnych fragmentach izolacji. Wszelkie ubytki uzupełniamy miejscowo, dlatego izolacja zniszczona przez kuny reperowana jest tylko w niezbędnych miejscach. Świadczymy kompleksowe usługi, tj. diagnostyka usterki za pomocą termowizora i punktowego odkrywania dachu, wypełnienie ubytków i wdmuchiwanie wełny celulozowej.

NAPRAWA DACHU PO KUNIE Z WYKORZYSTANIEM WEŁNY CELULOZOWEJ

Naprawa dachu po kunie w większości przypadków polega na zdjęciu pokrycia i usunięciu starej wełny. To metoda gwarantująca najlepsze rezultaty, która stanowi również element walki z kunami. Wełna celulozowa ma postać sypką, a jej skład podrażnia śluzówki gryzoni. Aby efekt naprawy był satysfakcjonujący, stara i uszkodzona wełna musi zostać usunięta, a w jej miejsce wdmuchana zupełnie nowa celuloza.

Kuna na poddaszu Chełm

Solina i dobrze zaopatrzona firma jest w stanie naprawić dach w ciągu kilku godzin i odbędzie się to bez konieczności zdejmowania płyty GK. Najważniejszym aspektem jest w tym przypadku stworzenie poduszek powietrznych pomiędzy płytą GK, a uszkodzoną częścią surowca izolacyjnego. W tym celu tworzymy specjalne perforacje, przez które powietrze jest wdmuchiwane. Znajduje ono ujście przez szczeliny w dachu, a luźny materiał skutecznie zatyka wszelkie nieszczelności.

Odstraszanie kun Chełm

Aby zyskać pewność, że kuny nigdy nie powrócą już na naszą posesję, warto rozważyć zakup dodatkowych odstraszaczy. Możesz wybrać urządzenie wytwarzające ultradźwięki lub specjalny elektryczny pastuch na kuny, ktry gwarantuje najlepsze efekty. Nasza firma wykonuje ponad 200 tego typu instalacji rocznie, dzięki czemu udało nam się wypracować skuteczny proces montażu pastucha na całej długości dachu.

Naprawa izolacji dachu Chełm

Jeśli twoje poddasze zostało zniszczone przez szkodniki, skontaktuj się z firmą oferującą ekodocieplenia. Przedsiębiorstwa tego typu wyróżniają się gruntowną wiedzą i fachowym podejściem. Praca wykonywana jest tylko z zewnętrznej pozycji, dzięki czemu naprawa jest w pełni bezinwazyjna. Nasza firma oferuje tego typu usługi również w ramach ubezpieczenia domu. W takiej sytuacji większość kosztów pokrywa ubezpieczyciel.

Skontaktuj się

Nasz zespół doradzi i wykona usługę.

Porozmawiaj ze specjalistą

Skontaktuj się

Najnowsze wpisy