Infolinia: (+48) 799 399 982
FIRMA LIKWIDUJĄCA KUNY TORUŃ

My – firma likwidująca kuny w Toruniu, oferujemy kompleksową usługę, jaką jest naprawa dachu po kunie. To niewielkie gryzonie, które potrafią wyrządzić wielkie szkody. Walczy z nimi znaczna część właścicieli domów w naszym kraju. Potrafią one doprowadzić do zniszczenia warstwy izolacyjnej poddasza, dlatego warto zaopatrzyć się w odpowiednie środki ochrony przed tymi szkodnikami. Wobec rosnących oczekiwań nasza firma działa na terenie całego kraju. Kompleksowo usuwamy usterki z izolacji termicznej oraz montujemy specjalne odstraszacz na kuny.

FIRMA LIKWIDUJĄCA KUNY TORUŃ

Skontaktuj się

Nasz zespół doradzi i wykona usługę.

Porozmawiaj ze specjalistą

Skontaktuj się
Spis treści
1. Naprawa dachu po kunie Toruń 2. NAPRAWA DACHU PO KUNIE Z WYKORZYSTANIEM WEŁNY CELULOZOWEJ 3. Kuna na poddaszu Toruń 4. Odstraszanie kun Toruń 5. Naprawa izolacji dachu Toruń

Naprawa dachu po kunie Toruń

Technika ciśnieniowego wdmuchiwania celulozy jest jedną z najpopularniejszych metod naprawy pokrycia dachowego po szkodach wyrządzonych przez kuny. Ta bezinwazyjna metoda umożliwia usunięcie usterek bez ingerowania w strukturę dachu i zdejmowania pojedynczych płyt GK.  Zakres napraw określamy za pomocą punktowych odkrywek i specjalnego termowizora, a zatem izolacja zniszczona przez kuny wymieniana tylko tam, gdzie jest to konieczne. Dzięki naszemu doświadczeniu i wieloletniej praktyce skutecznie naprawimy izolację i zamontujemy wełnę celulozową.

NAPRAWA DACHU PO KUNIE Z WYKORZYSTANIEM WEŁNY CELULOZOWEJ

Naprawa dachu po kunie w większości przypadków polega na zdjęciu pokrycia i usunięciu starej wełny. To metoda, która dodatkowo pozwala na odstraszenie uciążliwych gryzoni, ponieważ jej skład zawiera związki podrażniające śluzówki kun. Zniszczona i zanieczyszczona przez szkodniki wełna zostaje usunięta, a w jej miejsce wdmuchiwana jest nowa celuloza.

Kuna na poddaszu Toruń

Wybór solidnej i profesjonalnej firmy, oznacza brak konieczności ściągania poszycia dachowego. Dodatkowo taka naprawa trwa jedynie kilka godzin, co przekłada się na oszczędność czasu i pieniędzy. Bezinwazyjna naprawa to również gwarancja najwyższej jakości, ponieważ w tym celu wykorzystuje się innowacyjne rozwiązania i techniki, jak np. tworzenie specjalnych poduszek powietrznych pomiędzy płytami GK a zniszczonymi fragmentami izolacji. Wdmuchiwane przez otwory technologiczne powietrze znajduje ujście w szczelinach dachu, które są skutecznie zatykane przez luźny materiał izolacyjny. 

Odstraszanie kun Toruń

Jak skutecznie odstraszyć uciążliwe kuny? Najlepiej postawić na nowoczesny odstraszacz na gryzonie. W ostatnich latach na popularności zyskują te, które wytwarzają ultradźwięki. Najlepszą skuteczność naszym zdaniem zapewnia jednak elektryczny pastuch na kuny. Jego przewody rozciągane są po całym dachu, przez co są one praktycznie niemożliwe do ominięcia. Nasza firma rocznie realizuje ponad 200 tego typu instalacji, dlatego bez dwóch zdań znamy się na tym, co robimy.

Naprawa izolacji dachu Toruń

Jeśli poddasze twojego domu zostało zniszczone przez kuny, poproś o wsparcie firmę oferującą ekodocieplenia. Będzie ona w stanie zagwarantować ci szybką, sprawną i bezinwazyjną naprawę warstwy termoizolacyjnej. Nasza firma świadczy swoje usługi również w ramach polisy ubezpieczeniowej, a zatem większość kosztów bierze na siebie ubezpieczyciel, a nie właściciel domu

Skontaktuj się

Nasz zespół doradzi i wykona usługę.

Porozmawiaj ze specjalistą

Skontaktuj się

Najnowsze wpisy