Infolinia: (+48) 799 399 982
Firma likwidująca kuny Sosnowiec

Kuny to specyficzne gryzonie, które spotkać można na terenie całej Polski. Szczególnie szkodliwe są wśród właścicieli domów, potrafią bowiem zniszczyć warstwę termoizolacyjną dachu, w który dalszej kolejności potrzebuje naprawy. Bytują na terenie całej Polski, dlatego warto znać sposoby na walkę z nimi. Jako firma likwidująca kuny w Sosnowcu, zajmujemy się kompleksową realizacją usługi, jaką jest naprawa dachu po kunie. Pracujemy w obrębie całej Polski i skutecznie usuwamy wszelkie usterki z izolacji termicznej. Ponadto oferujemy montaż specjalnych pastuchów, które odstraszają kuny.

Firma likwidująca kuny Sosnowiec

Skontaktuj się

Nasz zespół doradzi i wykona usługę.

Porozmawiaj ze specjalistą

Skontaktuj się
Spis treści
1. Naprawa dachu po kunie Sosnowiec 2. NAPRAWA DACHU PO KUNIE Z WYKORZYSTANIEM WEŁNY CELULOZOWEJ 3. Kuna na poddaszu Sosnowiec 4. Odstraszanie kun Sosnowiec 5. Naprawa izolacji dachu Sosnowiec

Naprawa dachu po kunie Sosnowiec

Jedną z najpopularniejszych metod naprawy pokrycia dachowego po szkodach wyrządzonych przez kuny jest technika ciśnieniowego wdmuchiwania celulozy. Za pomocą tej metody można usunąć usterki nawet trudno dostępnych miejsc. Wówczas wełna wdmuchiwania jest tylko miejscowo, a izolacja zniszczona przez kuny naprawiana tylko w tych miejscach, gdzie nasza firma uzna to za konieczne. Cały proces zawsze rozpoczynamy od zdiagnozowania usterek (przy użyciu termowizji i punktowych odkrywek), aby następnie naprawić membranę dachu i wdmuchać celulozę.

 

NAPRAWA DACHU PO KUNIE Z WYKORZYSTANIEM WEŁNY CELULOZOWEJ

Naprawa dachu po kunie w większości przypadków polega na zdjęciu pokrycia i usunięciu starej wełny. Ta technologia pozwala na zmniejszenia ryzyka powrotu kun, głównie za sprawą składu wełny, który opiera się na solach boru mających negatywny wpływ na błony śluzowe gryzoni. Zanieczyszczony materiał musi zostać bezwzględnie usunięty, a w jego miejsce wdmuchana nowa wełna w postaci sypkiej.

Kuna na poddaszu Sosnowiec

Solina i dobrze zaopatrzona firma jest w stanie naprawić dach w ciągu kilku godzin i odbędzie się to bez konieczności zdejmowania płyty GK. Taka metoda umożliwia zaoszczędzenie dużej ilości pieniędzy i czasu, ponieważ cały proces trwa nie więcej niż kilka godzin. Nasza firma wykorzystuje najnowszą technologię, jaką jest tworzenie specjalnych poduszek powietrznych przez otwory technologiczne. Wdmuchiwane powietrze zbiera się pomiędzy płytą GK a uszkodzonym fragmentem izolacji. Luźny surowiec izolacyjny wchodzi w miejsce strumieni uchodzącego powietrza i precyzyjnie zatyka wszelkiego rodzaju nieszczelności.

Odstraszanie kun Sosnowiec

Aby zyskać pewność, że gryzonie nie powrócą, warto zainwestować w któryś z odstraszaczy na te szkodniki, np. sprzęt wytwarzający ultradźwięki. Gwarancją wyeliminowania kun z posesji domu jest dobór odpowiedniego rozwiązania w tym zakresie. Najpopularniejsze z nich działają na bazie ultradźwięków, jednak jeśli zależy ci na spektakularnym efekcie, postaw na elektryczny pastuch na kuny. Ta druga metoda jest nam wyjątkowo bliska, ponieważ w ciągu roku montujemy nawet 200 elektrycznych pastuchów na kuny, które rozciągnięte są na całej długości dachu.

Naprawa izolacji dachu Sosnowiec

W sytuacji, gdy kuna zniszczy warstwę termoizolacyjną twojego poddasza, zwróć się o pomoc do firmy, która oferuje ekodocieplenia. Wówczas pracownicy naprawiają dach tylko z bezinwazyjnej pozycji zewnętrznej, dzięki czemu szkoda zostaje usunięta szybko, sprawnie i stosunkowo tanio. Nasza firma oferuje naprawy również w ramach ubezpieczenia domu. Wówczas większość kosztów związanych z naprawą pokrywa firma ubezpieczeniowa, a nie właściciel nieruchomości.

Skontaktuj się

Nasz zespół doradzi i wykona usługę.

Porozmawiaj ze specjalistą

Skontaktuj się

Najnowsze wpisy