Infolinia: (+48) 799 399 982
Firma likwidująca kuny Skoczów

Kuny to specyficzne zwierzęta. Zdarza się, że gryzonie niszczą izolację termiczną dachu, a że występują na terenie całej Polski, warto nauczyć się z nimi walczyć. My – firma likwidująca kuny w Skoczowie, zajmujemy się tym dość trudnym zadaniem, jakim jest naprawa dachu po kunie. Pracujemy w obrębie całej Polski i skutecznie usuwamy wszelkie usterki z izolacji termicznej, a dodatkowo montujemy nowoczesne odstraszacze na te uciążliwe szkodniki.

Firma likwidująca kuny Skoczów

Skontaktuj się

Nasz zespół doradzi i wykona usługę.

Porozmawiaj ze specjalistą

Skontaktuj się
Spis treści
1. Naprawa dachu po kunie Skoczów 2. NAPRAWA DACHU PO KUNIE Z WYKORZYSTANIEM WEŁNY CELULOZOWEJ 3. Kuna na poddaszu Skoczów 4. Odstraszanie kun Skoczów 5. Naprawa izolacji dachu Skoczów

Naprawa dachu po kunie Skoczów

Jedną z najpopularniejszych metod naprawy pokrycia dachowego po szkodach wyrządzonych przez kuny jest technika ciśnieniowego wdmuchiwania celulozy. Kuna domowa potrafi przegryźć folię paroprzepuszczalną, ale nie dyskwalifikuje to możliwości naprawy za pomocą powyższej metody. Naprawa izolacji dachu przebiega sprawnie i nie wymaga rozbiórki całego dachu, ponieważ wełna wdmuchiwana jest miejscowo, a izolacja zniszczona przez kuny naprawiana tylko w koniecznych, nawet trudno dostępnych fragmentach. W naszej pracy korzystamy ze specjalistycznego sprzętu, w tym z termowizorów oraz punktowych odkrywek. Dopiero po dokonaniu oględzin naprawiamy poszycie dachu i wdmuchujemy materiał izolacyjny. Oferujemy pełen wachlarz usług tj. lokalizowanie ubytków, naprawa membrany dachowej oraz wdmuchiwanie wełny celulozowej.

NAPRAWA DACHU PO KUNIE Z WYKORZYSTANIEM WEŁNY CELULOZOWEJ

Naprawa dachu po kunie w większości przypadków polega na zdjęciu pokrycia i usunięciu starej wełny. Zanieczyszczony materiał musi zostać bezwzględnie usunięty, a w jego miejsce wdmuchana nowa wełna w postaci sypkiej, której skład skutecznie podrażnia błony śluzowe gryzoni. To jednak nie wystarczy, aby skutecznie odstraszyć szkodniki. W tym celu najlepiej zamontować nowoczesny pastuch a kuny.

Kuna na poddaszu Skoczów

Profesjonalna firma jest w stanie usunąć usterki z izolacji termicznej poddasza bez konieczności zdejmowania poszczególnych płyt GK. Dzięki temu właściciele posesji oszczędzają nie tylko pieniądze, ale również mnóstwo czasu, ponieważ cały proces trwa zazwyczaj kilka godzin. Aby wszelkie nieszczelności w dachu zostały zatkane, należy wykonać specjalne otwory technologiczne, które z kolei pozwalają wytworzyć poduszki powietrzne pomiędzy płytą GK a uszkodzonym fragmentem materiału izolacyjnego. Taka technika jest niezwykle efektowna i gwarantuje długofalowe efekty. 

Odstraszanie kun Skoczów

Tak jak już wspomnieliśmy, montaż odstraszaczy na kuny jest podstawą walki z tymi szkodnikami. W ostatnim czasie chętnie wybierane są urządzenia, które emitują ultradźwięki. Najlepsze efekty zapewnia jednak elektryczny pastuch na kuny, którego przewody rozciągane są po całej długości dachu. Rocznie montujemy ponad 200 tego typu konstrukcji, dzięki czemu zdobyliśmy niezbędne doświadczenie w tej dziedzinie, a nasze produkty są coraz szerzej doceniane.

Naprawa izolacji dachu Skoczów

W przypadku zniszczenia warstwy termoizolacyjnej poddasza przez gryzonie, warto zwrócić się o pomoc do profesjonalnej firmy wykonującej ekodocieplenia. Wówczas zyskujemy pewność, że usługa zostanie zrealizowana na najwyższym poziomie, a jej koszt nie przekroczy naszych możliwości finansowych. Warto dodać, że jeśli dom jest ubezpieczony, koszty naprawy w większości pokryje ubezpieczyciel.

Skontaktuj się

Nasz zespół doradzi i wykona usługę.

Porozmawiaj ze specjalistą

Skontaktuj się

Najnowsze wpisy