Infolinia: (+48) 799 399 982
FIRMA LIKWIDUJĄCA KUNY RZESZÓW

Zdarza się, że gryzonie niszczą izolację termiczną dachu. Dla przykładu: kuny potrafią przegryźć i rozerwać folię paroprzepuszczalną.  Gryzonie te spotkać można w całej Polsce, dlatego warto wiedzieć, jak z nimi walczyć. Nasza firma likwidująca kuny w Rzeszowie oferuje kompleksową usługę, jaką jest naprawa dachu po kunie. Pracujemy na terenie całego kraju. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w naprawach usterek izolacji. Ponadto oferujemy montaż specjalnych pastuchów, które skutecznie odstraszają kuny.

FIRMA LIKWIDUJĄCA KUNY RZESZÓW

Skontaktuj się

Nasz zespół doradzi i wykona usługę.

Porozmawiaj ze specjalistą

Skontaktuj się
Spis treści
1. Naprawa dachu po kunie Rzeszów 2. NAPRAWA DACHU PO KUNIE Z WYKORZYSTANIEM WEŁNY CELULOZOWEJ 3. Kuna na poddaszu Rzeszów 4. Odstraszanie kun Rzeszów 5. Naprawa izolacji dachu Rzeszów

Naprawa dachu po kunie Rzeszów

Jedną z najpopularniejszych metod naprawy pokrycia dachowego po szkodach wyrządzonych przez kuny jest technika ciśnieniowego wdmuchiwania celulozy. Dobra firma naprawi dach w ciągu zaledwie kilku godzin, co przekłada się na oszczędność czasu i pieniędzy. Instalacja naprawiana jest tylko w miejscach koniecznych, ponieważ wszelkie awarie usuwane są punktowo. Co ważne, możliwe jest wypełnienie ubytków nawet w trudno dostępnych miejscach. Nasza firma oferuje również inne kompleksowe usłu. Przy użyciu profesjonalnego sprzętu, termowizora, czy punktowych odkrywek, identyfikujemy ubytki w izolacji, następnie zajmujemy się pełną naprawą membrany dachowej oraz właściwym wdmuchiwaniem wełny celulozowej.

NAPRAWA DACHU PO KUNIE Z WYKORZYSTANIEM WEŁNY CELULOZOWEJ

Naprawa dachu po kunie w większości przypadków polega na zdjęciu pokrycia i usunięciu starej wełny. Kuna domowa potrafi przegryźć folię paroprzepuszczalną, ale nie dyskwalifikuje to możliwości naprawy za pomocą powyższej metody, która skutecznie chroni dach przed gryzoniami. Celuloza ma postać sypką i nie jest tolerowana przez kuny, ponieważ w jej skład wchodzą sole baru. Warto dodać, że należu pozbyć się materiału izolacyjnego zanieczyszczonego przez kuny, w którego miejsce wdmuchiwana jest nowa celuloza.

Kuna na poddaszu Rzeszów

Profesjonalna firma jest w stanie usunąć usterki z izolacji termicznej poddasza bez konieczności zdejmowania poszczególnych płyt GK, a sama naprawa powinna zająć jedynie kilka godzin. Na początku wykonuje się specjalne otwory technologiczne, przez które wtłaczane jest powietrze. W ten sposób tworzą się tzw. poduszki powietrzne pomiędzy daną płytą dachu, a uszkodzonym materiałem izolacyjnym. Powietrze to uchodzi przez nieszczelności w powierzchni dachu, ale wełna zastępuje jego strumienie i szybko zamyka wszelkiego rodzaju nieszczelności.

Odstraszanie kun Rzeszów

Poza przedstawionymi już metodami, warto sprawdzić również innowacyjne rozwiązania, takie jak specjalne odstraszacze na kuny. Na popularności zyskują np. ultradźwiękowe urządzenia, których dźwięk odstrasza gryzonie. Naszym zdaniem najbardziej skuteczny jest elektryczny pastuch na kuny, którego kable układane są po całej powierzchni dachu. W ciągu roku wykonujemy 200 instalacji tego typu, przez co posiadamy wysokie doświadczenie w tej dziedzinie. Dzięki temu potrafimy założyć instalację w taki sposób, aby żaden gryzoń nie był w stanie jej ominąć.

Naprawa izolacji dachu Rzeszów

W przypadku uciążliwych szkód wyrządzonych przez kuny, warto zwrócić się o wsparcie do firmy wykonującej ekodocieplenia. Doświadczenie takich firm jest dla nas gwarancją jakości, a sama naprawa może być przeprowadzona jedynie z pozycji zewnętrznej z minimalną ingerencją w konstrukcję dachu. Nasza firma wykonuje również kompleksowe naprawy w ramach polisy ubezpieczeniowej. W takiej sytuacji większość kosztów pokryje firma ubezpieczeniowa, a nie właściciel domu.

Skontaktuj się

Nasz zespół doradzi i wykona usługę.

Porozmawiaj ze specjalistą

Skontaktuj się

Najnowsze wpisy