Infolinia: (+48) 799 399 982
Firma likwidująca kuny Pszczyna

Kuny to wyjątkowo uciążliwe szkodniki, z którymi walczy zdecydowana większość właścicieli domów. Skutecznie niszczą izolację termiczną dachu, co wiąże się z koniecznością zlecenia napraw. My, jako firma likwidująca kuny w Pszczynie, wykonujemy m.in. popularną usługę, jaką jest naprawa dachu po kunie. Nasze usługi oferujemy do mieszkańców całej Polski. Poza tym oferujemy montaż innowacyjnych pastuchów na kuny, które są obecnie najlepszą metodą walki z tymi gryzoniami.

Firma likwidująca kuny Pszczyna

Skontaktuj się

Nasz zespół doradzi i wykona usługę.

Porozmawiaj ze specjalistą

Skontaktuj się
Spis treści
1. Naprawa dachu po kunie Pszczyna 2. NAPRAWA DACHU PO KUNIE Z WYKORZYSTANIEM WEŁNY CELULOZOWEJ 3. Kuna na poddaszu Pszczyna 4. Odstraszanie kun Pszczyna 5. Naprawa izolacji dachu Pszczyna

Naprawa dachu po kunie Pszczyna

Jedną z najpopularniejszych metod naprawy pokrycia dachowego po szkodach wyrządzonych przez kuny jest technika ciśnieniowego wdmuchiwania celulozy. Kuny potrafią z łatwością przegryźć folię paroprzepuszczalną, ale naprawa warstwy izolacyną metodą wdmuchiwania wełny celulozowej i tak jest możliwa. Co więcej, nie ma tu konieczności demontowanie zewnętrznej części dachu, ponieważ izolacja zniszczona przez kuny zostaje naprawiana miejscowo, czyli tylko tam, gdzie jest to konieczne. Nasza firma oferuje kompleksowe usługi tj. weryfikacja ubytków w izolacji za pomocą termowizora oraz punktowych odkrywek, pełna naprawa membrany dachowej oraz właściwe wdmuchiwanie wełny celulozowej.

NAPRAWA DACHU PO KUNIE Z WYKORZYSTANIEM WEŁNY CELULOZOWEJ

Naprawa dachu po kunie w większości przypadków polega na zdjęciu pokrycia i usunięciu starej wełny. Ta technologia pozwala na zmniejszenia ryzyka powrotu kun, głównie za sprawą składu wełny, który opiera się na solach boru mających negatywny wpływ na błony śluzowe gryzoni. Surowiec zanieczyszczony i zniszczony przez kuny zostaje całkowicie usunięty, a w jego miejsce wtłaczamy nową wełnę celulozową w postaci sypkiej.

Kuna na poddaszu Pszczyna

Profesjonalna firma oferująca ekodocieplenia usunie usterki z izolacji termicznej dachu bez ingerowania w jego konstrukcję. Pozwala to na szybką i stosunkowo tanią realizację usługi, która zazwyczaj nie trwa więcej, niż kilka godzin. Najważniejszym aspektem jest w tym przypadku stworzenie specjalnych poduszek powietrznych znajdujących się pomiędzy płytą GK, a uszkodzoną częścią warstwy izolacji. Nasza firma wykonuje w tym celu specjalne perforacje, przez które następnie wpuszczane jest powietrze. Powietrze to uchodzi przez nieszczelności w pokryciu dachowym. Luźny materiał izolacyjny skutecznie zastępuje uchodzące strumienie powietrza i dokładnie zatyka nieszczelności.

Odstraszanie kun Pszczyna

Wyżej wymienione kwestie są oczywiście istotne w walce z kunami, jednak najlepsze rezultaty przyniesie profesjonalny odstraszacz na gryzonie, a w szczególności elektryczny pastuch na kuny, który instaluje się na całej długości pokrycia dachowego. Popularne są również urządzenia wytwarzające specjalne ultradźwięki, których szkodniki zwyczajnie się boją. Nasza firma montuje rocznie ponad 200 pastuchów elektrycznych, a zatem możemy zagwarantować usługę wykonaną na najwyższym poziomie.

Naprawa izolacji dachu Pszczyna

W sytuacji, gdy kuna zniszczy warstwę termoizolacyjną twojego poddasza, najlepiej zwrócić się o wsparcie do firmy oferującej ekodocieplenia. Solidne zaplecze techniczne i bogate doświadczenie to mocne strony tego typu przedsiębiorstw, a pracownicy najczęściej wykonują naprawy z pozycji zewnętrznej. Nasza firma oferuje tego typu usługi również w ramach ubezpieczenia domu, wtedy zdecydowaną większość kosztów związanych z naprawą pokrywa firma ubezpieczeniowa, a nie właściciel nieruchomości.

Skontaktuj się

Nasz zespół doradzi i wykona usługę.

Porozmawiaj ze specjalistą

Skontaktuj się

Najnowsze wpisy