Infolinia: (+48) 799 399 982
FIRMA LIKWIDUJĄCA KUNY POZNAŃ

Zdarza się, że gryzonie niszczą izolację termiczną dachu, m.in. kusy są w stanie przegryźć i rozerwać folię paroprzepuszczalną.  Gryzonie te spotkać można w całej Polsce, dlatego warto wiedzieć, jak z nimi walczyć. My – firma likwidująca kuny w Poznaniu, oferujemy kompleksową usługę, jaką jest naprawa dachu po kunie. Pracujemy na terenie całego kraju. Szybko i sprawnie radzimy sobie z wszelkimi usterkami w izolacji termicznej, a dodatkowo w naszej ofercie posiadamy montaż specjalnych pastuchów, które skutecznie odstraszają kuny.

FIRMA LIKWIDUJĄCA KUNY POZNAŃ

Skontaktuj się

Nasz zespół doradzi i wykona usługę.

Porozmawiaj ze specjalistą

Skontaktuj się
Spis treści
1. Naprawa dachu po kunie Poznań 2. NAPRAWA DACHU PO KUNIE Z WYKORZYSTANIEM WEŁNY CELULOZOWEJ 3. Kuna na poddaszu Poznań 4. Odstraszanie kun Poznań 5. Naprawa izolacji dachu Poznań

Naprawa dachu po kunie Poznań

Technika ciśnieniowego wdmuchiwania celulozy jest często wybieranym sposobem naprawy pokrycia dachowego, po szkodach wyrządzonych przez kunę. Dobra firma naprawi dach w ciągu zaledwie kilku godzin, co przekłada się na oszczędność czasu i pieniędzy. Wszelkie awarie usuwamy punktowo, a izolacja zniszczona przez kuny zostaje poprawiana tylko w niezbędnych miejsach. Możliwe jest ponadto wypełnienie fragmentów w pozornie ciężko dostępnych miejscach. Nasza firma oferuje kompleksowe usługi tj. weryfikacja ubytków w izolacji za pomocą termowizora oraz punktowych odkrywek, pełna naprawa membrany dachowej oraz właściwe wdmuchiwanie wełny celulozowej.

NAPRAWA DACHU PO KUNIE Z WYKORZYSTANIEM WEŁNY CELULOZOWEJ

Naprawa dachu po kunie w większości przypadków polega na zdjęciu pokrycia i usunięciu starej wełny. Kuna domowa potrafi przegryźć folię paroprzepuszczalną, jednak nie wyklucza to możliwości naprawy za pomocą powyższej metody. Najczęściej stosujemy tu wspomnianą wyżej metodę, która skutecznie chroni dach przed gryzoniami. Materiał ten ma postać sypką i nie jest tolerowany przez kuny, ponieważ w jego skład wchodzą sole baru. W miejsce zanieczyszczonego materiału wdmuchiwana jest nowa celuloza.

Kuna na poddaszu Poznań

Profesjonalna firma jest w stanie usunąć usterki z izolacji termicznej poddasza bez konieczności rozbiórki dachu. Sama naprawa nie powinna trwać dłużej, niż kilka godzin. Nasza firma wykonuje specjalne otwory, przez które wtłaczane jest powietrze. W wyniku tego między izolacją, a płytami GK tworzą się tzw, poduszki powietrzne. Powietrze to uchodzi przez nieszczelności w powierzchni dachu, ale wełna zastępuje jego strumienie i szybko zamyka wszelkiego rodzaju nieszczelności.

Odstraszanie kun Poznań

Poza przedstawionymi już metodami, warto rozważyć zakup odstraszaczy na kuny, który może zapobiec problemowi w przyszłości. Na popularności zyskują np. ultradźwiękowe urządzenia, których dźwięk odstrasza gryzonie. Najlepiej działa elektryczny pastuch na kuny, którego kable układane są po całej powierzchni dachu. Nasza firma wykonuje ponad 200 tego typu instalacji w ciągu roku. Posiadając takie doświadczenie w tej dziedzinie, potrafimy założyć instalację w taki sposób, aby żaden gryzoń nie był w stanie jej ominąć.

Naprawa izolacji dachu Poznań

W przypadku uciążliwych szkód wyrządzonych przez kuny, warto zwrócić się o wsparcie do firmy wykonującej ekodocieplenia. Tego typu przedsiębiorstwa z solidnym doświadczeniem, są w stanie naprawić dach jedynie z pozycji zewnętrznej przy pomocy specjalistycznego sprzętu. Nasza firma wykonuje również kompleksowe naprawy w ramach polisy ubezpieczeniowej. W takiej sytuacji większość kosztów pokryje firma ubezpieczeniowa, a nie właściciel domu.

Skontaktuj się

Nasz zespół doradzi i wykona usługę.

Porozmawiaj ze specjalistą

Skontaktuj się

Najnowsze wpisy