Infolinia: (+48) 799 399 982
Firma likwidująca kuny Płock

My – firma likwidująca kuny w Płocku, oferujemy kompleksową usługę, jaką jest naprawa dachu po kunie. Gryzonie te potrafią skutecznie zniszczyć izolację termiczną dachu, w tym nawet przegryźć i rozerwać folię paroprzepuszczalną. Występują w całej Polsce, dlatego warto uzbroić się w solidne narzędzia do walki z nimi. Wobec rosnących oczekiwań nasza firma także działa na terenie całego kraju. Usuwamy usterki z izolacji termicznej, a poza tym instalujemy specjalne pastuchy, które skutecznie odstraszają uciążliwe szkodniki.

Firma likwidująca kuny Płock

Skontaktuj się

Nasz zespół doradzi i wykona usługę.

Porozmawiaj ze specjalistą

Skontaktuj się
Spis treści
1. Naprawa dachu po kunie Płock 2. NAPRAWA DACHU PO KUNIE Z WYKORZYSTANIEM WEŁNY CELULOZOWEJ 3. Kuna na poddaszu Płock 4. Odstraszanie kun Płock 5. Naprawa izolacji dachu Płock

Naprawa dachu po kunie Płock

Jedną z najpopularniejszych metod naprawy pokrycia dachowego po szkodach wyrządzonych przez kuny jest technika ciśnieniowego wdmuchiwania celulozy. Wykonywana jest bardzo sprawnie i bez ingerowania w strukturę poszycia dachu. Metoda ta może zostać wykorzystana nawet w sytuacji, gdy usterki wystąpiły w trudno dostępnych miejscach. Naprawy wykonywane są punktowo, a izolacja zniszczona przez kuny wymieniana tylko tam, gdzie jest to konieczne. Oferujemy kompleksowe usługi, dlatego nie tylko zlokalizujemy ubytki i skutecznie je uzupełnimy, ale również naprawimy membranę dachu i zamontujemy wełnę celulozową. W naszej pracy korzystamy tylko z innowacyjnych rozwiązań, takich jak np. termowizory czy punktowe odkrywki.

NAPRAWA DACHU PO KUNIE Z WYKORZYSTANIEM WEŁNY CELULOZOWEJ

Naprawa dachu po kunie w większości przypadków polega na zdjęciu pokrycia i usunięciu starej wełny. To metoda gwarantująca najlepsze rezultaty, która jednocześnie wspiera walkę ze szkodliwymi gryzoniami. Wełna celulozowa w postaci sypkiej składa się bowiem w dużej mierze z soli baru, które podrażniają błony śluzowe kun. Warto dodać, że zanieczyszczona wełna musi zostać całkowicie zastąpiona przez nową celulozę.

Kuna na poddaszu Płock

Godna polecenia firma zrealizuje usługę bez konieczności zdejmowania płyt GK, dzięki czemu cały proces nie potrwa dłużej, niż kilka godzin. Aby efekt był satysfakcjonujący, należy wytworzyć specjalne poduszki z powietrzem. W tym celu wykonuje się otwory, przez które wtłaczane jest powietrze. Znajduje ono miejsce między uszkodzonym fragmentem izolacji a daną płytą GK. Powietrze ulatuje przez nieszczelności w pokryciu dachowym, a pozostały materiał izolacyjny zastępuje jego strumienie i dokładnie zatyka wszelkie szczeliny.

Odstraszanie kun Płock

Jak skutecznie odstraszyć uciążliwe kuny? Najlepiej skorzystać z nowoczesnych odstraszaczy, których popularność z roku na rok rośnie. Możesz wybrać urządzenie wytwarzające ultradźwięki lub specjalny elektryczny pastuch na kuny, który z całą pewnością przynosi najlepsze rezultaty. Tego typu odstraszacze mocowane są wzdłuż całego dachu, dlatego kuny w żaden sposób nie są w stanie go ominąć. Nasza firma rocznie realizuje ponad 200 tego typu instalacji, dlatego bez dwóch zdań znamy się na tym, co robimy.

Naprawa izolacji dachu Płock

Jeśli poddasze twojego domu zostało zniszczone przez gryzonie, skontaktuj się z firmą oferującą ekodocieplenia. Możesz wówczas liczyć na profesjonalne wsparcie oraz szybką i tanią naprawdę dachu z pozycji zewnętrznej. Nasza firma świadczy swoje usługi również w ramach polisy ubezpieczeniowej, a zatem większość kosztów bierze na siebie ubezpieczyciel, a nie właściciel domu.

Skontaktuj się

Nasz zespół doradzi i wykona usługę.

Porozmawiaj ze specjalistą

Skontaktuj się

Najnowsze wpisy