Infolinia: (+48) 799 399 982
Firma likwidująca kuny Ostróda

Kuny to specyficzne zwierzęta. Walczą z nimi właściciele domów z całej Polski, dlatego warto wyedukować się z zakresu skutecznej walki z tymi szkodnikami. Zdarza się, że gryzonie niszczą izolację termiczną dachu, a zatem my – firma likwidująca kuny w Ostródzie, oferujemy kompleksowe wykonanie usługi, jaką jest naprawa dachu po kunie. Pracujemy w obrębie całej Polski i skutecznie usuwamy wszelkie usterki z izolacji termicznej. Oferujemy również montaż nowoczesnych pastuchów na te gryzonie.

Firma likwidująca kuny Ostróda

Skontaktuj się

Nasz zespół doradzi i wykona usługę.

Porozmawiaj ze specjalistą

Skontaktuj się
Spis treści
1. Naprawa dachu po kunie Ostróda 2. NAPRAWA DACHU PO KUNIE Z WYKORZYSTANIEM WEŁNY CELULOZOWEJ 3. Kuna na poddaszu Ostróda 4. Odstraszanie kun Ostróda 5. Naprawa izolacji dachu Ostróda

Naprawa dachu po kunie Ostróda

Jedną z najpopularniejszych metod naprawy pokrycia dachowego po szkodach wyrządzonych przez kuny jest technika ciśnieniowego wdmuchiwania celulozy. Kuna domowa potrafi przegryźć folię paroprzepuszczalną, ale nie dyskwalifikuje to możliwości naprawy za pomocą powyższej metody. Wyróżnia się ona możliwością naprawy dachu bez zdejmowania i demontażu poszycia. Technikę można stosować nawet w bardzo trudno dostępnych miejscach. Wełna wdmuchiwana jest miejscowo, a izolacja zniszczona przez kuny naprawiana tylko w koniecznych fragmentach.

Nasza firma oferuje kompleksowe usługi tj. weryfikowanie usterek w izolacji przy użyciu termowizora oraz punktowych odkrywek, naprawę poszycia dachowego oraz wdmuchiwanie wełny celulozowej.

NAPRAWA DACHU PO KUNIE Z WYKORZYSTANIEM WEŁNY CELULOZOWEJ

Naprawa dachu po kunie w większości przypadków polega na zdjęciu pokrycia i usunięciu starej wełny. Zanieczyszczony materiał musi zostać bezwzględnie usunięty, a w jego miejsce wdmuchana nowa wełna w postaci sypkiej, której skład skutecznie podrażnia błony śluzowe gryzoni. To jednak nie wystarczy, aby skutecznie odstraszyć szkodniki. W tym celu najlepiej zamontować nowoczesny pastuch a kuny.

Kuna na poddaszu Ostróda

Godna polecenia firma poradzi sobie z naprawą dachu w kilka godzin i nie będzie demontowała płyt GK. Dzięki temu właściciele posesji oszczędzają nie tylko pieniądze, ale również mnóstwo czasu, ponieważ cały proces trwa zazwyczaj kilka godzin. Tworzone są specjalne otwory technologiczne, przez które wpuszczane jest powietrze, które z kolei pozwala wytworzyć poduszki powietrzne pomiędzy płytą GK a uszkodzonym fragmentem materiału izolacyjnego. Powietrze to uchodzi przez nieszczelności w pokryciu dachowym, a luźny materiał zastępuje strumienie uchodzącego powietrza i uszczelnia dach.

Odstraszanie kun Ostróda

Oprócz powyższych materiałów, warto wykorzystać również inne, równie skuteczne odstraszacze. W ostatnim czasie chętnie wybierane są urządzenia, które emitują ultradźwięki. Najlepsze efekty zapewnia jednak elektryczny pastuch na kuny, którego żaden gryzoń nie jest w stanie ominąć. Rocznie montujemy ponad 200 tego typu konstrukcji, które instaluje się na całej długości pokrycia dachowego. Możemy zatem zagwarantować usługę wykonaną na najwyższym poziomie.

 

Naprawa izolacji dachu Ostróda

W przypadku zniszczenia warstwy termoizolacyjnej poddasza przez gryzonie, warto zwrócić się o pomoc do profesjonalnej firmy wykonującej ekodocieplenia. Tego typu przedsiębiorstwa dysponują bowiem solidnym sprzętem i posiadają niezbędne doświadczenie, a co najważniejsze – wykonują naprawy tylko z pozycji zewnętrznej! Warto dodać, że jeśli dom jest ubezpieczony, koszty naprawy w większości pokryje ubezpieczyciel.

Skontaktuj się

Nasz zespół doradzi i wykona usługę.

Porozmawiaj ze specjalistą

Skontaktuj się

Najnowsze wpisy