Infolinia: (+48) 799 399 982
FIRMA LIKWIDUJĄCA KUNY OPOLE

Kuny potrafią zniszczyć izolację termiczną dachu, na przykładu przegryźć i rozerwać folię paroprzepuszczalną.  Gryzonie te spotykane są w całej Polsce, dlatego warto wiedzieć, jak z nimi walczyć. My – firma likwidująca kuny w Opolu, zajmujemy się naprawami dachu po kunie. Nasze usługi wykonujemy także na terenie całego kraju. Szybko i sprawnie radzimy sobie z wszelkimi usterkami w izolacji termicznej. Ponadto oferujemy montaż specjalnych pastuchów, które skutecznie odstraszają kuny.

FIRMA LIKWIDUJĄCA KUNY OPOLE

Skontaktuj się

Nasz zespół doradzi i wykona usługę.

Porozmawiaj ze specjalistą

Skontaktuj się
Spis treści
1. Naprawa dachu po kunie Opole 2. NAPRAWA DACHU PO KUNIE Z WYKORZYSTANIEM WEŁNY CELULOZOWEJ 3. Kuna na poddaszu Opole 4. Odstraszanie kun Opole 5. Naprawa izolacji dachu Opole

Naprawa dachu po kunie Opole

Jedną z najpopularniejszych metod naprawy pokrycia dachowego po szkodach wyrządzonych przez kuny jest technika ciśnieniowego wdmuchiwania celulozy. Doświadczona firma jest w stanie naprawić dach jedynie w ciągu kilku godzin, co przekłada się na oszczędność czasu i pieniędzy. Wszelkie awarie usuwamy punktowo, a izolacja zniszczona przez kuny zostaje poprawiana tylko w niezbędnych miejsach. Umożliwia to dostęp nawet do ciężko dostępnych fragmentów izolacji. Nasza firma oferuje kompleksowe usługi tj. weryfikacja ubytków w izolacji za pomocą termowizora oraz punktowych odkrywek, pełna naprawa membrany dachowej oraz właściwe wdmuchiwanie wełny celulozowej.

NAPRAWA DACHU PO KUNIE Z WYKORZYSTANIEM WEŁNY CELULOZOWEJ

Naprawa dachu po kunie w większości przypadków polega na zdjęciu pokrycia i usunięciu starej wełny. Kuna domowa potrafi przegryźć folię paroprzepuszczalną, nie wyklucza to jednak możliwości wykonania naprawy za pomocą powyższej metody. Najczęściej stosujemy tu wspomnianą wyżej metodę, która skutecznie chroni dach przed gryzoniami. Celuloza ma postać sypką, a jej skład, który zawiera sole baru, dodatkowo odstrasza kuny. Warto dodać, że należy pozbyć się zanieczyszczonego materiału izolacyjnego. W jego miejsce wdmuchiwana jest nowa celuloza.

Kuna na poddaszu Opole

Profesjonalna firma jest w stanie usunąć usterki z izolacji termicznej poddasza bez konieczności zdejmowania poszczególnych płyt GK. Sama naprawa nie powinna trwać dłużej, niż kilka godzin. W tym celu wykonywane są specjalne otwory, przez które wtłaczane jest powietrze. W wyniku tego działania tworzą się tzw. poduszki powietrzne pomiędzy daną płytą dachu, a uszkodzonym materiałem izolacyjnym. Powietrze to uchodzi przez nieszczelności w powierzchni dachu, ale wełna zastępuje jego strumienie i zamyka wszystkie pozostałe nieszczelności.

Odstraszanie kun Opole

Poza przedstawionymi metodami, istnieją także różne inne innowacyjne rozwiązania, takie jak specjalne odstraszacze na kuny. Na popularności zyskują np. ultradźwiękowe urządzenia, których dźwięk odstrasza gryzonie. Jednak jednym z najbardziej popularnym i skutecznych rozwiązań jest elektryczny pastuch na kuny, którego kable układane są po całej powierzchni dachu. Nasza firma wykonuje ponad 200 tego typu instalacji w ciągu roku. Dzięki temu potrafimy założyć instalację w taki sposób, aby żaden gryzoń nie był w stanie jej ominąć.

Naprawa izolacji dachu Opole

W przypadku uciążliwych szkód wyrządzonych przez kuny, warto zwrócić się o wsparcie do firmy wykonującej ekodocieplenia. Tego typu przedsiębiorstwa operują profesjonalnym sprzętem i posiadają solidne doświadczenie, a sam dach naprawiany jest jedynie z pozycji zewnętrznej. Nasza firma oferuje również naprawy w ramach ubezpieczenia domu, w takim wypadku większość kosztów pokrywa właśnie ubezpieczyciel.

Skontaktuj się

Nasz zespół doradzi i wykona usługę.

Porozmawiaj ze specjalistą

Skontaktuj się

Najnowsze wpisy