Infolinia: (+48) 799 399 982
FIRMA LIKWIDUJĄCA KUNY OLKUSZ

Kuny to popularne szkodniki, które często są utrapieniem właścicieli domów. Niszczą one izolację termiczną poddasza, a że spotkać je można na terenie całej Polski, zdecydowanie warto zaopatrzyć się w wiedzę i narzędzia do ich odstraszania. Jako firma likwidująca kuny w Olkuszy, oferujemy kompleksową usługę jaką jest naprawa dachu po kunie. Poza standardową naprawą izolacji i pokrycia dachowego, świadczymy również szereg innych usług pomocnych w walce z kunami, nasza oferta obejmuje teren całej Polski. 

FIRMA LIKWIDUJĄCA KUNY OLKUSZ

Skontaktuj się

Nasz zespół doradzi i wykona usługę.

Porozmawiaj ze specjalistą

Skontaktuj się
Spis treści
1. Naprawa dachu po kunie Olkusz 2. NAPRAWA DACHU PO KUNIE Z WYKORZYSTANIEM WEŁNY CELULOZOWEJ 3. Kuna na poddaszu Olkusz 4. Odstraszanie kun Olkusz 5. Naprawa izolacji dachu Olkusz

Naprawa dachu po kunie Olkusz

Technika ciśnieniowego wdmuchiwania celulozy jest jedną z najczęściej wybieranych metod w celu naprawy pokrycia dachowego. Gryzonie potrafią wyrządzić na naszym poddaszu duże szkody, często przegryzają nawet folię paroprzepuszczalną, ale mimo to możliwe jest wykonanie usługi wdmuchiwania wełny celulozowej. Co ważne, technika ta nie wymaga rozbierania dachu na części pierwsze.

Metoda ciśnieniowa charakteryzuje się również wysoką precyzją. W jaki sposób usunąć usterki z izolacji termicznej, nie demontując płyt GK? W tej sytuacji najlepszym rozwiązaniem jest wykorzystanie techniki punktowej. Umożliwia ona przeprowadzenie naprawy izolacji, tylko w miejscach, gdzie zachodzi taka potrzeba (nawet w trudno dostępnych miejscach).

Działamy w pełni kompleksowo, a w swojej pracy wykorzystujemy jedynie sprawdzone materiały i specjalistyczny sprzęt, jak np. termowizory, dzięki którym jesteśmy w stanie błyskawicznie zlokalizować usterkę.

NAPRAWA DACHU PO KUNIE Z WYKORZYSTANIEM WEŁNY CELULOZOWEJ

Aby przygotować dach do naprawy, najczęściej konieczne jest zdjęcie pokrycia i usunięcie starej, zanieczyszczonej wełny. Następnie można rozpocząć proces wdmuchiwania wełny celulozowej, która w swoim składzie ma sole baru, a zatem skutecznie odstrasza kuny uczulone na ten składnik. Wełna celulozowa ma sypką postać, a więc skutecznie zajmuje miejsce tej zanieczyszczonej przez kuny.

Kuna na poddaszu Olkusz

Nasza firma posiada solidne doświadczenie i jest w stanie profesjonalnie przeprowadzić usługę naprawy dachu bez konieczności zdejmowania płyt GK. Cały proces trwa zaledwie kilka godzin, a zaoszczędzony czas przekłada się również na niższe koszty. Podczas pracy wykonujemy specjalne otwory, przez które wtłaczamy powietrze. W ten sposób tworzą się tzw. poduszki powietrzne pomiędzy daną płytą dachu, a uszkodzonym materiałem izolacyjnym. Powietrze to uchodzi przez nieszczelności w powierzchni dachu, ale wełna zastępuje jego strumienie i szybko zamyka wszelkiego rodzaju nieszczelności.

Odstraszanie kun Olkusz

Nowa izolacja termiczna odstraszy kunę, ale nie jest to rozwiązanie długofalowe.Jeśli chcemy się upewnić, że kuny nie przysporzą nam więcej problemów, warto zainwestować w różnego typu odstraszacze na te szkodniki, np. sprzęt wytwarzający ultradźwięki. Najlepiej działa jednak elektryczny pastuch na kuny, którego kable układane są po całej powierzchni dachu. Nasi pracownicy wykonują rocznie przeszło 200 montaży tego typu urządzeń. Znamy się na tym, co robimy, dlatego nasze instalacje są gwarancją skutecznej ochrony przed kunami.

Naprawa izolacji dachu Olkusz

W przypadku zniszczenia warstwy termoizolacyjnej przez kuny, warto zwrócić się o pomoc do firmy, która oferuje ekodocieplenia. Tego typu przedsiębiorstwa operują profesjonalnym sprzętem i posiadają solidne doświadczenie, a sam dach naprawiany jest jedynie z pozycji zewnętrznej. Taka technika to gwarancja szybkiego usunięcia awarii. Pragniemy dodać, że nasza firma wykonuje również naprawy w ramach ubezpieczenia domu, w takim wypadku klient nie musi pokrywać całych kosztów naprawy.

Skontaktuj się

Nasz zespół doradzi i wykona usługę.

Porozmawiaj ze specjalistą

Skontaktuj się

Najnowsze wpisy