Infolinia: (+48) 799 399 982
Firma likwidująca kuny Namysłów

Kuny to gryzonie, które potrafią być wyjątkowo uciążliwe, szczególnie dla właścicieli domów. Potrafią przegryźć i rozerwać folię paroprzepuszczalną, aby zniszczyć izolację termiczną dachu. Kuny bytują na terenie całego naszego kraju, dlatego warto nauczyć się z nimi walczyć. My – firma likwidująca kuny w Namysłowie, oferujemy kompleksową usługę, jaką jest naprawa dachu po kunie. Działamy w całej Polsce i wyróżniamy się fachowym podejściem oraz wysokiej jakości usługami. Oferujemy również instalację specjalnych pastuchów, które skutecznie odstraszają szkodniki.

Firma likwidująca kuny Namysłów

Skontaktuj się

Nasz zespół doradzi i wykona usługę.

Porozmawiaj ze specjalistą

Skontaktuj się
Spis treści
1. Naprawa dachu po kunie Namysłów 2. NAPRAWA DACHU PO KUNIE Z WYKORZYSTANIEM WEŁNY CELULOZOWEJ 3. Kuna na poddaszu Namysłów 4. Odstraszanie kun Namysłów 5. Naprawa izolacji dachu Namysłów

Naprawa dachu po kunie Namysłów

Jedną z najpopularniejszych metod naprawy pokrycia dachowego po szkodach wyrządzonych przez kuny jest technika ciśnieniowego wdmuchiwania celulozy. Dzięki niej możliwa jest kompleksowa naprawa dachu bez konieczności demontowania płyt GK, co przekłada się na oszczędność czasu i gotówki. Izolacja zniszczona przez kuny reperowana jest tylko w niezbędnych miejscach (nawet trudno dostępnych). Nasza firma świadczy pełen wachlarz usług, tj. lokalizowanie ubytków w izolacji przy użyciu termowizji oraz punktowych odkrywek, naprawę membrany dachowej oraz wdmuchiwanie wełny celulozowej.

NAPRAWA DACHU PO KUNIE Z WYKORZYSTANIEM WEŁNY CELULOZOWEJ

Naprawa dachu po kunie w większości przypadków polega na zdjęciu pokrycia i usunięciu starej wełny. Tak jak już zostało wspomniane, najczęściej wykorzystuje się tutaj metodę wdmuchiwania wełny celulozowej. Zanieczyszczoną izolację należy w całości usunąć i zastąpić nową, która ma postać sypką. Tego typu materiał podrażnia błony śluzowe kun, a zatem skutecznie wspiera walkę z tymi szkodnikami.

Kuna na poddaszu Namysłów

Profesjonalna firma jest w stanie usunąć usterki z izolacji termicznej poddasza bez konieczności zdejmowania poszczególnych płyt GK. Dzięki temu właściciele posesji oszczędzają nie tylko pieniądze, ale również mnóstwo czasu, ponieważ cały proces trwa zazwyczaj kilka godzin. Tworzone są w tym celu perforacje technologiczne, przez które wtłaczane jest powietrze. Uchodzi ono przez wszelkie nieszczelności w dachu, a luźny materiał izolacyjny zastępuje jego strumienie i skutecznie uszczelnia dach.

Odstraszanie kun Namysłów

Aby zyskać pewność, że gryzonie nie powrócą, warto zainwestować w któryś z odstraszaczy na te szkodniki, np. sprzęt wytwarzający ultradźwięki. Najlepsze efekty zapewnia jednak elektryczny pastuch na kuny, którego żaden gryzoń nie jest w stanie ominąć. Nasza firma w ciągu jednego roku dostaje nawet 200 zleceń instalacje pastuchów, a więc bez dwóch zdań znamy się na tym, co robimy.

Naprawa izolacji dachu Namysłów

Jeśli twoje poddasze zostało zniszczone przez szkodniki, skontaktuj się z firmą oferującą ekodocieplenia. Tego typu przedsiębiorstwa dysponują bowiem solidnym sprzętem i posiadają niezbędne doświadczenie, a co najważniejsze – wykonują naprawy tylko z pozycji zewnętrznej! Nasza firma oferuje wykonywanie tego typu napraw również w ramach ubezpieczenia domu, a zatem to ubezpieczyciel zostanie obciążony większością kosztów.

Skontaktuj się

Nasz zespół doradzi i wykona usługę.

Porozmawiaj ze specjalistą

Skontaktuj się

Najnowsze wpisy