Infolinia: (+48) 799 399 982
Firma likwidująca kuny Łódź

Kuny są znane ze swoich szkodliwych poczynań, szczególnie wśród właścicieli domów. Zdarza się, że niszczą one izolację termiczną dachu. Szkodniki te występują w obrębie całego kraju, dlatego warto wiedzieć, jak się przed nimi uchronić. My – firma likwidująca kuny w Łodzi, zajmujemy się tym dość trudnym zadaniem, jakim jest naprawa dachu po kunie. Działamy w całej Polsce i usuwamy usterki z izolacji termicznej, a poza tym instalujemy specjalne pastuchy, które skutecznie odstraszają uciążliwe szkodniki.

Firma likwidująca kuny Łódź

Skontaktuj się

Nasz zespół doradzi i wykona usługę.

Porozmawiaj ze specjalistą

Skontaktuj się
Spis treści
1. Naprawa dachu po kunie Łódź 2. NAPRAWA DACHU PO KUNIE Z WYKORZYSTANIEM WEŁNY CELULOZOWEJ 3. Kuna na poddaszu Łódź 4. Odstraszanie kun Łódź 5. Naprawa izolacji dachu Łódź

Naprawa dachu po kunie Łódź

Jedną z najpopularniejszych metod naprawy pokrycia dachowego po szkodach wyrządzonych przez kuny jest technika ciśnieniowego wdmuchiwania celulozy. Kuna domowa rozrywa folię paroprzepuszczalną, jednak zabieg wdmuchiwania celulozy wełny wciąż można wykonać, gdyż nasza firma świadczy kompleksowe usługi. Naprawa izolacji dachu za pomocą tej metody przebiega sprawnie i nie wymaga rozbiórki całego dachu.

Innym atutem metody ciśnieniowej jest to, że możliwe jest wykonanie całościowej naprawy nawet w specyficznych miejscach. Tak jak wspomnieliśmy, technika wdmuchiwania wełny celulozowej nie wymaga rozbierania dachu i usuwania całej warstwy izolacyjnej. Poszczególne ubytki reperowane są punktowo, a izolacja zniszczona przez kuny naprawiana tylko w koniecznych miejscach. Nasza firma oferuje kompleksowe usługi tj. diagnostykę usterek w izolacji przy użyciu termowizora oraz miejscowych odkrywek, pełną naprawę dachu i końcowe wdmuchiwanie celulozy. 

NAPRAWA DACHU PO KUNIE Z WYKORZYSTANIEM WEŁNY CELULOZOWEJ

Naprawa dachu po kunie w większości przypadków polega na zdjęciu pokrycia i usunięciu starej wełny. W dalszej kolejności wdmuchiwana jest celuloza. Metoda ta pozwala na uniknięcie ryzyka, że kuna powróci, ponieważ skład wełny podrażnia jej błony śluzowe. Celuloza w zestawieniu z klasyczną wełną mineralną ma sypką postać.

Warto dodać, że zanieczyszczony przez kuny surowiec izolacyjny trzeba usunąć, a w jego miejsce wdmuchać wełnę celulozową.

Kuna na poddaszu Łódź

Doświadczona firma wie, jak naprawić izolację poddasza bez demontowania płyt GK. Taka metoda to znaczna oszczędność czasu i pieniędzy, ponieważ umożliwia naprawdę nawet w kilka godzin. Dlatego najczęściej wykonuje się specjalne perforacje technologiczne, przez które można wtłaczać powietrze. W ten sposób wytwarzane są poduszki powietrzne pomiędzy płytą GK, a uszkodzoną izolacją poddasza. Powietrze uchodzi przez różnego rodzaju nieszczelności w dachu. Luźny materiał izolacyjny zastępuje strumienie uchodzącego powietrza i skutecznie zatyka wszystkie nieszczelności.

Odstraszanie kun Łódź

Poza powyższymi metodami, warto postawić także na popularne odstraszacze kun. W ostatnich latach na popularności zyskują te, które wytwarzają ultradźwięki. Najlepsze efekty gwarantuje jednak elektryczny pastuch na kuny, którego przewody rozciągane są po całej długości dachu. Nasza firma wykonuje ponad 200 tego typu instalacji w ciągu roku. Dzięki temu udało nam się stworzyć metody takiego montowania pastucha, aby nie wyminęła go żadna kuna.

Naprawa izolacji dachu Łódź

Jeśli dojdzie do zniszczenia przez kuny ocieplenia poddasza, rekomendujemy skorzystanie z oferty firmy Ekodociepleniowej. Firmy takie posiadają solidne wyposażenie i potrzebne doświadczenie, a sam dach reperują tylko z pozycji zewnętrznej. Taka metoda zapewnia sprawne i tanie usunięcie usterki. Jeżeli dom jest ubezpieczony, koszty naprawy pokryje ubezpieczyciel.

Skontaktuj się

Nasz zespół doradzi i wykona usługę.

Porozmawiaj ze specjalistą

Skontaktuj się

Najnowsze wpisy