Infolinia: (+48) 799 399 982
Firma likwidująca kuny Kluczbork

Kuny to szkodniki, które potrafią być wyjątkowo uciążliwe, szczególnie dla właścicieli domów. Bytują na poddaszach i niszczą warstwy izolacji termicznej. Jako że gryzonie te występują na terenie całej Polski, warto podjąć konkretne kroki w kierunku zabezpieczenia się przed ich działalnością. Jako firma likwidująca kuny w Kluczborku, oferujemy kompleksową usługę, jaką jest naprawa dachu po kunie. Skutecznie usuwamy usterki z termoizolacji, a poza tym instalujemy specjalne pastuchy, które efektownie odstraszają uciążliwe szkodniki.

 

Firma likwidująca kuny Kluczbork

Skontaktuj się

Nasz zespół doradzi i wykona usługę.

Porozmawiaj ze specjalistą

Skontaktuj się
Spis treści
1. Naprawa dachu po kunie Kluczbork 2. NAPRAWA DACHU PO KUNIE Z WYKORZYSTANIEM WEŁNY CELULOZOWEJ 3. Kuna na poddaszu Kluczbork 4. Odstraszanie kun Kluczbork 5. Naprawa izolacji dachu Kluczbork

Naprawa dachu po kunie Kluczbork

Jedną z najpopularniejszych metod naprawy pokrycia dachowego po szkodach wyrządzonych przez kuny jest technika ciśnieniowego wdmuchiwania celulozy. Wyróżnia się ona możliwością naprawy dachu bez zdejmowania i demontażu poszycia. Kuna domowa potrafi przegryźć i zniszczyć folię paroprzepuszczalną, ale na szczęście zastosowanie techniki ciśnieniowej i tak jest możliwe. Do napraw wykorzystujemy specjalistyczny sprzęt, taki jak np. punktowe odkrywki czy termowizory, co gwarantuje najwyższą jakość usługi. Co więcej, wełnę można wdmuchiwać nawet do trudno dostępnych miejsc, a cały proces zawsze rozpoczynamy od zdiagnozowania usterek, aby następnie naprawić membranę dachu i wdmuchać celulozę.

NAPRAWA DACHU PO KUNIE Z WYKORZYSTANIEM WEŁNY CELULOZOWEJ

Naprawa dachu po kunie w większości przypadków polega na zdjęciu pokrycia i usunięciu starej wełny. Tak jak wspomnieliśmy, wykorzystujemy w tym celu ciśnieniowe wdmuchiwanie wełny, które poprzedza dokładne i precyzyjne usunięcie starej termoizolacji. Skład celulozy nie wpływa dobrze na błony śluzowe kun, dlatego skutecznie wspiera walkę z tymi szkodnikami. Co ciekawe, wełna celulozowa w przeciwieństwie do klasycznej wełny mineralnej ma sypką postać.

Kuna na poddaszu Kluczbork

Tak jak już wspomnieliśmy, naprawa termoizolacji jest procesem w pełni bezinwazyjnym. Godna polecenia firma poradzi sobie z naprawą dachu w kilka godzin i nie będzie demontowała płyt GK. Usługa opiera się o stworzenie specjalistycznych poduszek powietrznych pomiędzy płytą GK, a uszkodzoną izolacją poddasza. Tworzone są otwory technologiczne, przez które wpuszczane jest powietrze. Powietrze to uchodzi przez nieszczelności w pokryciu dachowym, a luźny materiał zastępuje strumienie uchodzącego powietrza i uszczelnia dach.

Odstraszanie kun Kluczbork

Do walki z kunami warto również wykorzystać nowoczesne odstraszacze. W ostatnim czasie właściciele domów chętnie wybierają te wytwarzające ultradźwięki. Najlepszy jest jednak elektryczny pastuch na kuny, który zapewnia 100% ochrony przed gryzoniami. W ciągu roku montujemy nawet 200 elektrycznych konstrukcji na kuny, które rozciągnięte są na całej długości dachu. Nie są one w stanie ominąć pastucha, a zatem uciekają i nie powracają.

Naprawa izolacji dachu Kluczbork

Jeśli dokuczają ci szkodliwe kuny, zgłoś się do firmy oferującej Ekodocieplenia. Solidne zaplecze techniczne w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem pracowników pozwala wówczas na realizację usług na najwyższym poziomie. Co najważniejsze – naprawa wykonywana jest tylko z pozycji zewnętrznej!

Nasza firma oferuje naprawy także w ramach polis ubezpieczeniowych. W takiej sytuacji większość kosztów zlecamy do zapłaty operatorowi polisy, a nie właścicielowi domu.

Skontaktuj się

Nasz zespół doradzi i wykona usługę.

Porozmawiaj ze specjalistą

Skontaktuj się

Najnowsze wpisy