Infolinia: (+48) 799 399 982
Firma likwidująca kuny Kłodzko

Kuny znane są wśród właścicieli domów ze swoich szkodliwych poczynań. Walczą z nimi właściciele domów z całej Polski, dlatego warto wyedukować się z zakresu ich eliminowania. Co w sytuacji, gdy gryzoń dostał się na nasze poddasze i zniszczył warstwę termoizolacji? Jako firma likwidująca kuny w Kłodzku, zajmujemy się kompleksową realizacją usługi, jaką jest naprawa dachu po kunie. Nasze usługi są w pełni kompleksowe, ponieważ oprócz naprawy dachu oferujemy również montaż nowoczesnych pastuchów na te gryzonie.

Firma likwidująca kuny Kłodzko

Skontaktuj się

Nasz zespół doradzi i wykona usługę.

Porozmawiaj ze specjalistą

Skontaktuj się
Spis treści
1. Naprawa dachu po kunie Kłodzko 2. NAPRAWA DACHU PO KUNIE Z WYKORZYSTANIEM WEŁNY CELULOZOWEJ 3. Kuna na poddaszu Kłodzko 4. Odstraszanie kun Kłodzko 5. Naprawa izolacji dachu Kłodzko

Naprawa dachu po kunie Kłodzko

Jedną z najpopularniejszych metod naprawy pokrycia dachowego po szkodach wyrządzonych przez kuny jest technika ciśnieniowego wdmuchiwania celulozy. Metoda ta pozwala na szybką naprawę dachu bez konieczności demontowania jego zewnętrznej części. Nasza firma pracuje tylko z pozycji zewnętrznej, a zatem usterki usuwane są bezinwazyjnie, a izolacja zniszczona przez kuny zostaje naprawiana miejscowo, czyli jedynie w miejscach objętych awarią. Cały proces nie trwa dłużej, niż kilka godzin i zawsze rozpoczynamy go od zdiagnozowania usterek (przy użyciu termowizji i punktowych odkrywek), aby następnie naprawić membranę dachu i wdmuchać celulozę.

NAPRAWA DACHU PO KUNIE Z WYKORZYSTANIEM WEŁNY CELULOZOWEJ

Naprawa dachu po kunie w większości przypadków polega na zdjęciu pokrycia i usunięciu starej wełny. W dalszej kolejności wdmuchiwana jest celuloza, której skład celulozy bazuje głównie na związkach drażniących błony śluzowe kun, a zatem jej zastosowanie zmniejsza ryzyko powrotu gryzoni a posesję domu. Celuloza w przeciwieństwie do klasycznej wełny mineralnej ma sypką postać. Warto dodać, że zanieczyszczona wełna musi zostać całkowicie zastąpiona przez nowy surowiec.

Kuna na poddaszu Kłodzko

Jesteśmy doświadczoną i profesjonalną firmą, która naprawi izolację twojego poddasza bez konieczności zdejmowania płyt GK. Nasza firma wykorzystuje najnowszą technologię, jaką jest tworzenie specjalnych poduszek powietrznych przez otwory technologiczne. Wdmuchiwane powietrze zbiera się pomiędzy płytą GK a uszkodzonym fragmentem izolacji. Powietrze to znajduje później ujście przez nieszczelności w dachu, które luźny surowiec izolacyjny skutecznie zatyka. Takie rozwiązanie to gwarancja wieloletniej użyteczności.

Odstraszanie kun Kłodzko

Oprócz powyższych materiałów, warto wykorzystać również inne, również skuteczne odstraszacze, np. te wykorzystujące do swojej pracy ultradźwięki. Gwarancją 100% ochrony jest jednak elektryczny pastuch na kuny, którego przewody układane są na całej długości dachu. Rocznie montujemy nawet 200 tego typu konstrukcji, które instaluje się na całej długości pokrycia dachowego, a więc bez dwóch zdań znamy się na tym, co robimy.

Naprawa izolacji dachu Kłodzko

Jeśli na twoje poddasze dostały się kuny, warto wezwać na miejsce firmę oferującą profesjonalne ekodocieplenia. Tego typu przedsiębiorstwa dysponują bowiem solidnym sprzętem i posiadają niezbędne doświadczenie, a co najważniejsze – wykonują naprawy tylko z pozycji zewnętrznej! To z kolei przekłada się na oszczędność czasu i pieniędzy. Jeśli chodzi o kwestię polis ubezpieczeniowych, to nasza firma jak najbardziej je respektuje. W takiej sytuacji zdecydowaną większość kosztów pokrywa ubezpieczyciel, a nie właściciel nieruchomości.

Skontaktuj się

Nasz zespół doradzi i wykona usługę.

Porozmawiaj ze specjalistą

Skontaktuj się

Najnowsze wpisy