Infolinia: (+48) 799 399 982
Firma likwidująca kuny Jelcz-Laskowice

Kuny to szkodniki, z którymi walczy zdecydowana większość właścicieli domów w naszym kraju. Warto nauczyć się z nimi walczyć i nie narażać swojego dachu na zniszczenia, z których słyną te gryzonie. My – firma likwidująca kuny w Jelcz-Laskowicach, zajmujemy się tym dość trudnym zadaniem, jakim jest naprawa dachu po kunie. Swoje usługi kierujemy do mieszkańców całej Polski, a poza naprawą izolacji termicznej oferujemy również instalacje nowoczesnych pastuchów na kuny. 

Firma likwidująca kuny Jelcz-Laskowice

Skontaktuj się

Nasz zespół doradzi i wykona usługę.

Porozmawiaj ze specjalistą

Skontaktuj się
Spis treści
1. Naprawa dachu po kunie Jelcz-Laskowice 2. NAPRAWA DACHU PO KUNIE Z WYKORZYSTANIEM WEŁNY CELULOZOWEJ 3. Kuna na poddaszu Jelcz-Laskowice 4. Odstraszanie kun Jelcz-Laskowice 5. Naprawa izolacji dachu Jelcz-Laskowice

Naprawa dachu po kunie Jelcz-Laskowice

Jedną z najpopularniejszych metod naprawy pokrycia dachowego po szkodach wyrządzonych przez kuny jest technika ciśnieniowego wdmuchiwania celulozy. Kuny są w stanie z łatwością przegryźć folię paroprzepuszczalną, ale nawet wtedy zastosowanie tej metody i tak jest możliwe i wydajne. Dobra firma naprawi dach w ciągu zaledwie kilku godzin, co przekłada się na oszczędność czasu i pieniędzy. Co ważne, technika ta nie wymaga rozbierania dachu na części pierwsze. Wystarczy bowiem skorzystać z techniki punktowej, a Izolacja zniszczona przez kuny jest naprawiana tylko w niezbędnych, nawet trudno dostępnych miejscach.

Nasza firma korzysta tylko ze specjalistycznego sprzętu, w tym z termowizorów oraz punktowych odkrywek. Cały proces rozpoczyna się od skrupulatnych oględzin kondycji izolacji termicznej. W dalszej kolejności dokonujemy potrzebnych napraw i  wdmuchujemy celulozę.

NAPRAWA DACHU PO KUNIE Z WYKORZYSTANIEM WEŁNY CELULOZOWEJ

Naprawa dachu po kunie w większości przypadków polega na zdjęciu pokrycia i usunięciu starej wełny, w której miejsce wdmuchiwana jest nowa wełna celulozowa. Ma ona postać sypką, a jej skład pozwala a skuteczną walkę z kunami, ponieważ podrażnia ich błony śluzowe.

Kuna na poddaszu Jelcz-Laskowice

Podczas dokonywania naprawy termoizolacji na poddaszu nie ma potrzeby zdejmowania płyt GK, a przynajmniej nie zrobi tego solidna i profesjonalna firma. Istotnym elementem naprawy jest stworzenie poduszek z powietrzem pomiędzy płytami GK a zniszczoną izolacją termiczną. Za pomocą specjalnych otworów technologicznych wtłaczane jest powietrze, które ulatuje przez szczeliny w dachu, a luźny materiał blokuje jego strumienie. Taka technika jest niezwykle efektowna i gwarantuje długofalowe efekty. 

Odstraszanie kun Jelcz-Laskowice

Wymienione powyżej sposoby walki z kunami i naprawiania dachu są oczywiście skuteczne, ale by zyskać pewność, że gryzonie nie powrócą, warto również zainwestować w skuteczny odstraszacz na kuny. W ostatnim czasie chętnie wybierane są urządzenia, które emitują ultradźwięki. Najlepiej działa jednak elektryczny pastuch na kuny, którego kable układane są po całej powierzchni dachu. Rocznie wykonujemy ponad 200 tego typu instalacji, dzięki czemu posiadamy odpowiednie narzędzia i doświadczenie, a nasze produkty są coraz szerzej doceniane.

Naprawa izolacji dachu Jelcz-Laskowice

Kuna zniszczyła izolację termiczną twojego poddasza? Odezwij się do profesjonalnej firmy oferującej ekodocieplenia! Zyskasz wówczas nie tylko kompleksowe wsparcie, ale również gwarancję wykonania naprawy metodą bezinwazyjną, czyli z pozycji zewnętrznej. Nasza firma respektuje również polisy ubezpieczeniowe. W takim przypadku koszty naprawy w większości pokryje ubezpieczyciel.

Skontaktuj się

Nasz zespół doradzi i wykona usługę.

Porozmawiaj ze specjalistą

Skontaktuj się

Najnowsze wpisy