Infolinia: (+48) 799 399 982
Firma likwidująca kuny Jędrzejów

Kuny znane są wśród właścicieli domów ze swoich szkodliwych poczynań. Zdarza się, że gryzonie niszczą izolację termiczną dachu. Dla przykładu: kuny potrafią przegryźć i rozerwać folię paroprzepuszczalną. My – firma likwidująca kuny w Jędrzejowie, oferujemy kompleksową usługę, jaką jest naprawa dachu po kunie. Działamy na terenie całego kraju, a poza kompleksowymi naprawami wykonujemy także montaże profesjonalnych pastuchów elektrycznych, które są obecnie najlepszym sposobem walki z tymi szkodnikami.

Firma likwidująca kuny Jędrzejów

Skontaktuj się

Nasz zespół doradzi i wykona usługę.

Porozmawiaj ze specjalistą

Skontaktuj się
Spis treści
1. Naprawa dachu po kunie Jędrzejów 2. NAPRAWA DACHU PO KUNIE Z WYKORZYSTANIEM WEŁNY CELULOZOWEJ 3. Kuna na poddaszu Jędrzejów 4. Odstraszanie kun Jędrzejów 5. Naprawa izolacji dachu Jędrzejów

Naprawa dachu po kunie Jędrzejów

Jedną z najpopularniejszych metod naprawy pokrycia dachowego po szkodach wyrządzonych przez kuny jest technika ciśnieniowego wdmuchiwania celulozy. Dzięki tej metodzie możliwe jest niezwykle szybkie naprawienie dachu bez konieczności demontowania jego poszycia. Kolejną zaletą metody ciśnieniowej jest fakt, że można wykonać kompleksową naprawdę nawet w trudno dostępnych miejscach. Izolacja zniszczona przez kuny zostaje naprawiana miejscowo, czyli tylko tam, gdzie jest to konieczne. Jako profesjonalny usługodawca działamy w pełni kompleksowo. Najpierw dokonujemy skrupulatnych oględzin kondycji termoizolacji, aby następnie naprawić membranę dachu i zastosować technikę ciśnieniową.

NAPRAWA DACHU PO KUNIE Z WYKORZYSTANIEM WEŁNY CELULOZOWEJ

Naprawa dachu po kunie w większości przypadków polega na zdjęciu pokrycia i usunięciu starej wełny. Warto dodać, że wełna ta ma sypką postać, a więc skutecznie zajmuje miejsce tej zanieczyszczonej przez kuny. Co ważne, skład celulozy zakłada odstraszanie kun, ponieważ zawiera silne związki soli baru W naszej pracy wykorzystujemy jedynie profesjonalny sprzęt i innowacyjne technologie, takie jak m.in. termowizje czy punktowe odkrywki.

Kuna na poddaszu Jędrzejów

Wykorzystywana przez nas technika naprawy dachu po kunie jest w pełni bezinwazyjna. Nie zakłada zatem konieczności zdejmowania płyt GK, a przynajmniej nigdy nie wymaga tego profesjonalna firma oferująca ekodocieplenia. Dzięki temu usunięcie awarii jest możliwe do wykonania zaledwie w kilka godzin. Najważniejsze jest stworzenie poduszek powietrznych pomiędzy płytą GK, a uszkodzoną izolacją poddasza. Dlatego zazwyczaj tworzone są precyzyjne otwory technologiczne, przez które można wtłaczać powietrze. Znajduje ono ujście w nieszczelnościach dachu. Luźny surowiec izolacyjny zastępuje jego strumienie i błyskawicznie zamyka wszelkie szczeliny.

Odstraszanie kun Jędrzejów

Każdy z wymienionych powyżej jest oczywiście jak najbardziej pomocny w walce z kunami. Oprócz powyższych materiałów, warto wykorzystać również inne, również skuteczne odstraszacze, np. te wykorzystujące do swojej pracy ultradźwięki. Najlepsze efekty zapewnia jednak elektryczny pastuch na kuny, który montowany jest w obrębie całego dachu. Nasza firma w ciągu jednego roku dostaje nawet 200 zleceń instalacje pastuchów, a więc bez dwóch zdań znamy się na tym, co robimy.

Naprawa izolacji dachu Jędrzejów

W przypadku zniszczenia warstwy termoizolacyjnej przez kuny, warto zwrócić się o pomoc do firmy, która oferuje ekodocieplenia. Tego typu fachowcy posiadają bowiem bogate doświadczenie i dysponują specjalistycznym sprzętem, a co najważniejsze – wykonują naprawy tylko z pozycji zewnętrznej! Nasza firma oferuje naprawy również w ramach ubezpieczenia domu.

Skontaktuj się

Nasz zespół doradzi i wykona usługę.

Porozmawiaj ze specjalistą

Skontaktuj się

Najnowsze wpisy