Infolinia: (+48) 799 399 982
Firma likwidująca kuny Jastrzębie-Zdrój

Z pozoru kuny to niegroźne zwierzęta. Potrafią jednak skutecznie zniszczyć izolację termiczną dachu, co w efekcie przekłada się na szereg uciążliwych niedogodności. Bytują na terenie całej Polski, warto nauczyć się z nimi walczyć. My – firma likwidująca kuny w Jastrzębiu-Zdroju, zajmujemy się tym dość trudnym zadaniem, jakim jest naprawa dachu po kunie. Nasze usługi kierujemy do mieszkańców całej Polski. Poza kompleksowymi naprawami termoizolacji oferujemy montaż innowacyjnych pastuchów na kuny, które są obecnie najlepszą metodą walki z tymi gryzoniami.

Firma likwidująca kuny Jastrzębie-Zdrój

Skontaktuj się

Nasz zespół doradzi i wykona usługę.

Porozmawiaj ze specjalistą

Skontaktuj się
Spis treści
1. Naprawa dachu po kunie Jastrzębie-Zdrój 2. NAPRAWA DACHU PO KUNIE Z WYKORZYSTANIEM WEŁNY CELULOZOWEJ 3. Kuna na poddaszu Jastrzębie-Zdrój 4. Odstraszanie kun Jastrzębie-Zdrój 5. Naprawa izolacji dachu Skoczów

Naprawa dachu po kunie Jastrzębie-Zdrój

Jedną z najpopularniejszych metod naprawy pokrycia dachowego po szkodach wyrządzonych przez kuny jest technika ciśnieniowego wdmuchiwania celulozy. Przebiega sprawnie i bez ingerencji w konstrukcję dachową. Technika ta nie wymaga zatem rozbierania dachu na części pierwsze. Metoda ciśnieniowa charakteryzuje się również wysoką precyzją. Izolacja zniszczona przez kuny naprawiana tylko w koniecznych, nawet trudno dostępnych fragmentach. W naszej pracy korzystamy ze specjalistycznego sprzętu, w tym z termowizorów oraz punktowych odkrywek. Dopiero po dokonaniu oględzin naprawiamy poszycie dachu i wdmuchujemy materiał izolacyjny.

NAPRAWA DACHU PO KUNIE Z WYKORZYSTANIEM WEŁNY CELULOZOWEJ

Naprawa dachu po kunie w większości przypadków polega na zdjęciu pokrycia i usunięciu starej wełny. W naszej pracy korzystamy ze specjalistycznego sprzętu, w tym z termowizorów oraz punktowych odkrywek. Zanieczyszczony materiał musi zostać bezwzględnie usunięty, a w jego miejsce wdmuchana nowa wełna w postaci sypkiej, której skład skutecznie podrażnia błony śluzowe gryzoni. Szkodniki wobec tego najczęściej nie wracają już na posesję domu. Wełna celulozowa ma sypką postać, a więc skutecznie zajmuje miejsce tej zanieczyszczonej przez kuny.

Kuna na poddaszu Jastrzębie-Zdrój

Solidny wykonawca naprawy dachu zrealizuje usługę bez konieczności zdejmowania płyt GK. Czas trwania całego procesu to nie więcej niż kilka godzin. Najważniejszym aspektem jest w tym przypadku stworzenie specjalnych poduszek powietrznych znajdujących się pomiędzy płytą GK, a uszkodzoną częścią warstwy izolacji. Wdmuchiwane powietrze uchodzi przez szczeliny w poszyciu dachowym. Surowiec izolacyjny wchodzi w miejsce strumieni uchodzącego powietrza i skutecznie zatyka wszelkie nieszczelności. Taka technika jest niezwykle efektowna i gwarantuje długofalowe efekty.

Odstraszanie kun Jastrzębie-Zdrój

Aby zyskać pewność, że gryzonie nie powrócą, warto zainwestować w któryś z odstraszaczy na te szkodniki, np. sprzęt wytwarzający ultradźwięki. Najlepsze efekty zapewniają mimo wszystko specjalne pastuchy, w tym elektryczny pastuch na kuny, którego przewody rozciągane są po całej długości dachu. Nasza firma w ciągu jednego roku dostaje nawet 200 zleceń instalacje pastuchów, a więc bez dwóch zdań znamy się na tym, co robimy.

Naprawa izolacji dachu Skoczów

W przypadku zniszczenia izolacji przez kunę, najlepiej zwrócić się o wsparcie do firmy oferującej ekodocieplenia. Wówczas zyskujemy pewność, że usługa zostanie zrealizowana na najwyższym poziomie, a jej koszt nie przekroczy naszych możliwości finansowych. Co ważne, naprawa wykonywana jest tylko z pozycji zewnętrznej. Nasza firma oferuje naprawy również w ramach ubezpieczenia domu.

Skontaktuj się

Nasz zespół doradzi i wykona usługę.

Porozmawiaj ze specjalistą

Skontaktuj się

Najnowsze wpisy