Infolinia: (+48) 799 399 982
Firma likwidująca kuny Grybów

Kuny znane są wśród właścicieli domów ze swoich szkodliwych poczynań. Zdarza się, że gryzonie niszczą izolację termiczną dachu. Dla przykładu: kuny potrafią przegryźć i rozerwać folię paroprzepuszczalną. My – firma likwidująca kuny w Grybowie, oferujemy kompleksową usługę, jaką jest naprawa dachu po kunie. Działamy w całej Polsce i daliśmy się poznać jako firma profesjonalna, oferująca usługi najwyższej jakości. Skutecznie usuwamy usterki z termoizolacji, a poza tym instalujemy specjalne pastuchy, które skutecznie odstraszają uciążliwe szkodniki.

 

Firma likwidująca kuny Grybów

Skontaktuj się

Nasz zespół doradzi i wykona usługę.

Porozmawiaj ze specjalistą

Skontaktuj się
Spis treści
1. Naprawa dachu po kunie Grybów 2. NAPRAWA DACHU PO KUNIE Z WYKORZYSTANIEM WEŁNY CELULOZOWEJ 3. Kuna na poddaszu Grybów 4. Odstraszanie kun Grybów 5. Naprawa izolacji dachu Grybów

Naprawa dachu po kunie Grybów

Jedną z najpopularniejszych metod naprawy pokrycia dachowego po szkodach wyrządzonych przez kuny jest technika ciśnieniowego wdmuchiwania celulozy. Metoda ta pozwala na szybką naprawę dachu bez konieczności demontowania jego zewnętrznej części. Wykonywana jest bardzo sprawnie i bez ingerowania w strukturę poszycia dachu, ponieważ izolacja zniszczona przez kuny zostaje naprawiana miejscowo, czyli tylko tam, gdzie jest to konieczne. Kolejną zaletą metody ciśnieniowej jest fakt, że można wykonać kompleksową naprawdę nawet w trudno dostępnych miejscach. Nasza firma oferuje kompleksowe usługi. Diagnozujemy poziom ubytków w izolacji za pomocą termowizora oraz punktowych odkrywek. W dalszej kolejności naprawiamy membranę dachową i wdmuchujemy wełnę celulozową.

NAPRAWA DACHU PO KUNIE Z WYKORZYSTANIEM WEŁNY CELULOZOWEJ

Naprawa dachu po kunie w większości przypadków polega na zdjęciu pokrycia i usunięciu starej wełny. W dalszej kolejności wdmuchiwana jest celuloza. Metoda ta pozwala na uniknięcie ryzyka, że kuna powróci, ponieważ skład wełny podrażnia jej błony śluzowe. Celuloza w przeciwieństwie do klasycznej wełny mineralnej ma sypką postać. Warto dodać, że zanieczyszczona wełna musi zostać całkowicie zastąpiona przez nową celulozę.

Kuna na poddaszu Grybów

Jesteśmy doświadczoną i profesjonalną firmą, która naprawi izolację twojego poddasza bez konieczności zdejmowania płyt GK. Dzięki temu można zaoszczędzić sporo pieniędzy i czasu. Najważniejsze jest stworzenie poduszek powietrznych pomiędzy płytą GK, a uszkodzoną izolacją poddasza. Dlatego zazwyczaj tworzone są precyzyjne otwory technologiczne, przez które można wtłaczać powietrze. Wydostaje się ono na zewnątrz przez wszelkie nieszczelności w pokryciu dachowym, które zatyka luźny materiał izolacyjny. Taka technika jest niezwykle efektowna i gwarantuje długofalowe efekty.

Odstraszanie kun Grybów

Oprócz powyższych materiałów, warto wykorzystać również inne, również skuteczne odstraszacze, np. te wykorzystujące do swojej pracy ultradźwięki. Najlepsze efekty zapewnia jednak elektryczny pastuch na kuny, który montowany jest w obrębie całego dachu. Nasza firma w ciągu jednego roku dostaje nawet 200 zleceń instalacje pastuchów, a więc bez dwóch zdań znamy się na tym, co robimy.

Naprawa izolacji dachu Grybów

W przypadku zniszczenia warstwy termoizolacyjnej przez kuny, warto zwrócić się o pomoc do firmy, która oferuje ekodocieplenia. Wówczas pracownicy naprawiają dach tylko z bezinwazyjnej pozycji zewnętrznej, dzięki czemu szkoda zostaje usunięta szybko, sprawnie i stosunkowo tanio. Nasza firma oferuje naprawy również w ramach ubezpieczenia domu.

Skontaktuj się

Nasz zespół doradzi i wykona usługę.

Porozmawiaj ze specjalistą

Skontaktuj się

Najnowsze wpisy