Infolinia: (+48) 799 399 982
FIRMA LIKWIDUJĄCA KUNY GRODZISK MAZOWIECKI

Kuny to popularne szkodniki, które często są utrapieniem właścicieli domów. Niszczą one izolację termiczną poddasza, a że spotkać je można na terenie całej Polski, warto wiedzieć jak z nimi walczyć i jak zabezpieczyć nasz dach przed potencjalnymi zniszczeniami. Nasza firma likwidująca kuny w Grodzisku Mazowieckimi, oferuje kompleksową usługę jaką jest naprawa dachu po kunie. Pracujemy na terenie całego kraju. Naprawiamy pokrycie dachowe oraz świadczymy szereg innych usług, które pomagają w walce z gryzoniami.

FIRMA LIKWIDUJĄCA KUNY GRODZISK MAZOWIECKI

Skontaktuj się

Nasz zespół doradzi i wykona usługę.

Porozmawiaj ze specjalistą

Skontaktuj się
Spis treści
1. Naprawa dachu po kunie Grodzisk Mazowiecki 2. NAPRAWA DACHU PO KUNIE Z WYKORZYSTANIEM WEŁNY CELULOZOWEJ 3. Kuna na poddaszu Grodzisk Mazowiecki 4. Odstraszanie kun Grodzisk Mazowiecki 5. Naprawa izolacji dachu Grodzisk Mazowiecki

Naprawa dachu po kunie Grodzisk Mazowiecki

Jedną z najpopularniejszych metod naprawy pokrycia dachowego po szkodach wyrządzonych przez kuny jest technika ciśnieniowego wdmuchiwania celulozy.  Technika ta nie wymaga rozbierania dachu na części pierwsze, i dodatkowo można ją wykorzystać nawet w sytuacji, gdy gryzonie zdołały przegryźć folię paroprzepuszczalną.

Metoda ciśnieniowa charakteryzuje się również wysoką precyzją. Przy dodatkowym wykorzystaniu techniki punktowej, umożliwia ona naprawę usterek w izolacji termicznej, bez konieczności zdejmowania płyt GK. Izolacja zniszczona przez kuny jest wówczas reperowana tylko tam, gdzie zachodzi taka potrzeba, często są to trudno dostępne miejsca. 

Działamy w pełni kompleksowo, a w swojej pracy wykorzystujemy jedynie sprawdzone materiały i specjalistyczny sprzęt, jak np. termowizory, dzięki którym jesteśmy w stanie błyskawicznie zlokalizować usterkę.

NAPRAWA DACHU PO KUNIE Z WYKORZYSTANIEM WEŁNY CELULOZOWEJ

Naprawa dachu po kunie w większości przypadków polega na zdjęciu pokrycia i usunięciu starej wełny. Po wstępnym przygotowaniu wdmuchuje się wełnę celulozową, która w swoim składzie ma sole baru, a zatem skutecznie odstrasza kuny uczulone na ten składnik. Wełna celulozowa ma dodatkowo sypką postać, która znacznie ułatwia proces wdmuchiwania pod ciśnieniem i skutecznie wypełnia miejsce tej zanieczyszczonej przez kuny.

Kuna na poddaszu Grodzisk Mazowiecki

Jesteśmy doświadczoną i profesjonalną firmą, która naprawi izolację twojego poddasza bez konieczności zdejmowania płyt GK. Cały proces trwa zaledwie kilka godzin, co dla klienta przekłada się na oszczędność czasu i pieniędzy. Podczas pracy wykonujemy specjalne otwory, przez które wtłaczamy powietrze. W ten sposób tworzą się tzw. poduszki powietrzne pomiędzy daną płytą dachu, a uszkodzonym materiałem izolacyjnym. Powietrze to uchodzi przez nieszczelności w powierzchni dachu, ale wełna zastępuje jego strumienie i wypełnia wszystkie szczeliny.

Odstraszanie kun Grodzisk Mazowiecki

Wykorzystanie wełny celulozowej przy naprawie izolacji będzie działać dodatkowo odstraszająco na kuny, ale nie jest to rozwiązanie długofalowe. Aby zyskać pewność, że gryzonie nie powrócą, warto zainwestować w któryś z odstraszaczy na te szkodniki, np. sprzęt wytwarzający ultradźwięki. Najlepiej działa jednak elektryczny pastuch na kuny, którego kable układane są po całej powierzchni dachu. Nasza w ciągu roku montuje ponad 200 takich odstraszaczy. Znamy się na tym, co robimy, dlatego nasze instalacje są gwarancją skutecznej ochrony przed kunami.

Naprawa izolacji dachu Grodzisk Mazowiecki

W przypadku zniszczenia warstwy termoizolacyjnej przez kuny, warto zwrócić się o pomoc do firmy, która oferuje ekodocieplenia. Tego typu przedsiębiorstwa operują profesjonalnym sprzętem i posiadają solidne doświadczenie, co pozwala na przeprowadzenie usługi bezinwazyjnie, jedynie z pozycji zewnętrznej. Taka technika to gwarancja szybkiego usunięcia awarii. Nasza firma oferuje wykonanie napraw w ramach ubezpieczenia domu. W przypadku polisy ubezpieczeniowej większość kosztów pokrywa operator polisy, a nie właściciel posesji.

Skontaktuj się

Nasz zespół doradzi i wykona usługę.

Porozmawiaj ze specjalistą

Skontaktuj się

Najnowsze wpisy