Infolinia: (+48) 799 399 982
FIRMA LIKWIDUJĄCA KUNY GORZÓW WIELKOPOLSKI

Kuny to szkodniki, z którymi walczy zdecydowana większość właścicieli domów. Potrafią one skutecznie zniszczyć izolację termiczną dachu, co w efekcie przekłada się na szereg uciążliwych niedogodności. Warto znać różne metody walki z tym gryzoniem, ponieważ gatunek ten jest powszechny w Polsce. My, jako firma likwidująca kuny w Gorzowie Wielkopolskim, zajmujemy się popularną usługą naprawy dachu zniszczonego przez kunę. Nasze usługi oferujemy do mieszkańców całej Polski. Zajmujemy się nie tylko usuwaniem usterek z izolacji termicznej, ale również montujemy specjalistyczne pastuchy i inne odstraszacze na kuny.

FIRMA LIKWIDUJĄCA KUNY GORZÓW WIELKOPOLSKI

Skontaktuj się

Nasz zespół doradzi i wykona usługę.

Porozmawiaj ze specjalistą

Skontaktuj się
Spis treści
1. Naprawa dachu po kunie Gorzów Wielkopolski 2. NAPRAWA DACHU PO KUNIE Z WYKORZYSTANIEM WEŁNY CELULOZOWEJ 3. Kuna na poddaszu Gorzów Wielkopolski 4. Odstraszanie kun Gorzów Wielkopolski 5. Naprawa izolacji dachu Gorzów Wielkopolski

Naprawa dachu po kunie Gorzów Wielkopolski

Technika ciśnieniowego wdmuchiwania celulozy, jest jedną z najczęściej wybieranych metod naprawy izolacji. Gryzonie potrafią niestety całkowicie zniszczyć folię odpowiedzialną za przepuszczanie pary. Nasze przedsiębiorstwo dysponuje solidnym zapleczem technicznym, co umożliwia nam wdmuchiwanie celulozy również w takich przypadkach. Warto zaznaczyć, że wszystkie naprawy wykonujemy od strony zewnętrznej, przez co rozbiórka dachu nie jest konieczna.

Metoda ciśnieniowa umożliwia wykonanie całościowej naprawy nawet w tych miejscach, do których pozornie nie da się dotrzeć. Wszelkie awarie usuwane są punktowo, a izolacja zniszczona przez kuny zostaje poprawiana tylko w miejscach, w których jest to konieczne. Nasze kompleksowe działania obejmują diagnozę usterki przy użyciu termowizora i punktowych odkrywek, naprawę pokrycia dachowego i wdmuchiwanie wełny.

NAPRAWA DACHU PO KUNIE Z WYKORZYSTANIEM WEŁNY CELULOZOWEJ

Naprawa dachu po kunie bardzo często polega na zdjęciu pokrycia i usunięciu starej wełny. Wykorzystanie tej technologii zmniejsza ryzyko powrotu gryzoni, za sprawą składu wełny. Bazuje on na solach boru, które mocno podrażniają błony śluzowe kun, odstraszając szkodniki. Celuloza w sypkiej postaci szybko zastępuje zniszczony i zanieczyszczony materiał izolacyjny we wcześniej przygotowanych fragmentach.

Kuna na poddaszu Gorzów Wielkopolski

Doświadczona firma Ekodocieplenia, jest w stanie naprawić izolację termiczną dachu bez ingerowania w jego strukturę. Dla klienta oznacza to nie tylko oszczędność czasu, ale również środków finansowych. Czas trwania całego procesu nie przekracza kilku godzin. Najistotniejszym aspektem jest tutaj stworzenie dedykowanych poduszek powietrznych znajdujących się pomiędzy płytą GK, a fragmentem izolacji objętym usterką.W tym celu tworzy się specjalne perforacje, przez które następnie wtłaczane jest powietrze. Wydobywa się ono na zewnątrz przez pokrycie dachowe, a surowiec izolacyjny skutecznie zastępuje uchodzące powietrze i dokładnie uszczelnia dach.

Odstraszanie kun Gorzów Wielkopolski

Poza wymienionymi materiałami, rekomendujemy również zastosowanie specjalnych odstraszaczy na kuny. Bardzo popularne są ultradźwiękowe urządzenia, których dźwięk odstrasza gryzonie, jednak najszybszy i najbardziej długofalowy efekt zapewni nam elektryczny pastuch na kuny, który instaluje się na całej długości pokrycia dachowego. W ciągu roku wykonujemy nawet 200 tego typu montaży, co czyni nas specjalistami w tej dziedzinie. Taki sprzęt to gwarancja skutecznej ochrony przed kunami, ponieważ żadna z nich nie jest w stanie go ominąć.

Naprawa izolacji dachu Gorzów Wielkopolski

W przypadku zniszczenia izolacji przez kunę, najlepiej zwrócić się o wsparcie do firmy oferującej ekodocieplenia. Wówczas możemy mieć pewność, że nasz dach zostanie nie tylko szybko i sprawnie naprawiony, ale także zabezpieczony na przyszłość. Warto dodać, że świadczymy swoje usługi także w ramach polis ubezpieczeniowych. W takiej sytuacji większość kosztów pokryje firma ubezpieczeniowa, a nie właściciel domu.

Skontaktuj się

Nasz zespół doradzi i wykona usługę.

Porozmawiaj ze specjalistą

Skontaktuj się

Najnowsze wpisy