Infolinia: (+48) 799 399 982
Firma likwidująca kuny Gniezno

Z pozoru kuny to niegroźne zwierzęta, które spotkać można na terenie całej Polski. Szczególnie szkodliwe są wśród właścicieli domów, potrafią bowiem zniszczyć warstwę termoizolacyjną dachu, w który dalszej kolejności potrzebuje naprawy. Z tego powodu zdecydowanie warto dowiedzieć się, w jaki sposób można z nimi walczyć. Jako firma likwidująca kuny w Gnieźnie, oferujemy kompleksową usługę, jaką jest naprawa dachu po kunie. Pracujemy w obrębie całej Polski i skutecznie usuwamy wszelkie usterki z izolacji termicznej, a dodatkowo montujemy nowoczesne odstraszacze na te uciążliwe szkodniki.

Firma likwidująca kuny Gniezno

Skontaktuj się

Nasz zespół doradzi i wykona usługę.

Porozmawiaj ze specjalistą

Skontaktuj się
Spis treści
1. Naprawa dachu po kunie Gniezno 2. NAPRAWA DACHU PO KUNIE Z WYKORZYSTANIEM WEŁNY CELULOZOWEJ 3. Kuna na poddaszu Gniezno 4. Odstraszanie kun Gniezno 5. Naprawa izolacji dachu Gniezno

Naprawa dachu po kunie Gniezno

Jedną z najpopularniejszych metod naprawy pokrycia dachowego po szkodach wyrządzonych przez kuny jest technika ciśnieniowego wdmuchiwania celulozy. Przebiega sprawnie i bez ingerencji w konstrukcję dachową. Wówczas izolacja zniszczona przez kuny naprawiana jest tylko w niezbędnych fragmentach.  Co ważne, wełnę wdmuchiwać można nawet w bardzo trudno dostępnych miejscach. Cały proces zawsze rozpoczynamy od zdiagnozowania usterek (przy użyciu termowizji i punktowych odkrywek), aby następnie naprawić membranę dachu i wdmuchać celulozę.

NAPRAWA DACHU PO KUNIE Z WYKORZYSTANIEM WEŁNY CELULOZOWEJ

Naprawa dachu po kunie w większości przypadków polega na zdjęciu pokrycia i usunięciu starej wełny. Tak jak już wspomnieliśmy, najczęściej wykorzystujemy nowoczesną technikę ciśnieniowego wdmuchiwania wełny celulozowej, która ma postać sypką. Jej skład skutecznie podrażnia błony śluzowe gryzoni. To jednak nie wystarczy, aby skutecznie odstraszyć szkodniki. W tym celu najlepiej zamontować nowoczesny pastuch na kuny.

 

Kuna na poddaszu Gniezno

Podczas naprawy izolacji termicznej poddasza nie ma potrzeby zdejmowania pojedynczych płyt GK. Istotnym aspektem jest wytworzenie dedykowanych poduszek powietrznych, które powinny znaleźć się w przestrzeni pomiędzy płytą GK, a uszkodzoną izolacją dachu. W tym celu wytwarzane są specjalne perforacje, przez które powietrze jest następnie wtłaczane. Uchodzi ono przez wszelkie nieszczelności w dachu, które z kolei luźny materiał izolacyjny skutecznie zatyka.

 

Odstraszanie kun Gniezno

Do walki z kunami warto również wykorzystać nowoczesne odstraszacze, np. działające na podstawie wytwarzanych ultradźwięków lub elektryczny pastuch na kuny, którego żaden gryzoń nie jest w stanie ominąć. Nasza firma w ciągu jednego roku dostaje nawet 200 zleceń instalacje pastuchów, a więc bez dwóch zdań znamy się na tym, co robimy. To bez dwóch zdań najskuteczniejsza metoda walki z gryzoniami spośród tych, które są aktualnie dostępne.

Naprawa izolacji dachu Gniezno

Jeśli dokuczają ci szkodliwe kuny, zgłoś się do firmy oferującej Ekodocieplenia. Uzyskasz wówczas solidne wsparcie, a twoja izolacja termiczna zostanie szybko i tanio naprawiona (pracujemy tylko z pozycji zewnętrznej). Jeśli chodzi o kwestię polis ubezpieczeniowych, to nasza firma jak najbardziej je respektuje. Zdecydowana większość z kosztów zostaje wówczas po stronie ubezpieczyciela.

Skontaktuj się

Nasz zespół doradzi i wykona usługę.

Porozmawiaj ze specjalistą

Skontaktuj się

Najnowsze wpisy