Infolinia: (+48) 799 399 982
Firma Likwidująca Kuny Gdynia

Kuna domowa wszystkim dobrze znany szkodnik, który potrafi zniszczyć izolację termiczną domu. Gatunek ten powszechnie występuje w Polsce, dlatego warto nauczyć się, jak z nim walczyć. Nasza firma likwidująca kuny w Gdyni, zajmuje się dosyć trudnym zadaniem naprawy dachu po kunie. Oferujemy, na terenie całej Polski, kompleksową naprawę izolacji termicznej oraz instalację nowoczesnego pastucha na kuny, który jest obecnie najpopularniejszym rozwiązaniem problemów z gryzoniami.

Firma Likwidująca Kuny Gdynia

Skontaktuj się

Nasz zespół doradzi i wykona usługę.

Porozmawiaj ze specjalistą

Skontaktuj się
Spis treści
1. Naprawa dachu po kunie Gdynia 2. Naprawa dachu po kunie z wykorzystaniem wełny celulozowej 3. Kuna na poddaszu Gdynia 4. Odstraszanie kun Gdynia 5. Naprawa izolacji dachu Gdynia

Naprawa dachu po kunie Gdynia

Jedną z najpopularniejszych metod naprawy pokrycia dachowego po szkodach wyrządzonych przez kuny jest technika ciśnieniowego wdmuchiwania celulozy. Metoda ta umożliwia wykonanie kompleksowych napraw nawet w sytuacji, gdy gryzonie rozerwały folię paro-przepuszczalną. Technika ciśnieniowa charakteryzuje się również wysoką precyzją. Izolacja zniszczona przez kuny naprawiana jest tylko w koniecznych, nawet trudno dostępnych fragmentach. W celu zapewnienia najwyższej jakości usługi, do napraw wykorzystujemy specjalistyczny sprzęt, taki jak np. Punktowe odkrywki czy termowizory. Cały proces rozpoczynamy od dokładnych oględzin termoizolacji, następnie naprawiamy poszycie dachu i wdmuchujemy celulozę pod ciśnieniem.

Naprawa dachu po kunie z wykorzystaniem wełny celulozowej

Naprawa dachu po kunie w większości przypadków polega na zdjęciu pokrycia i usunięciu starej wełny. Tak jak wspomnieliśmy, w tym celu wykorzystujemy innowacyjną metodę ciśnieniową. Co ważne, skład wełny celulozowej zakłada odstraszanie kun, ponieważ zawiera silne związki soli baru, które podrażniają błony śluzowe tych szkodników. Warto dodać, że wełna ta ma sypką postać, a więc skutecznie zajmuje miejsce tej zanieczyszczonej przez kuny.

Kuna na poddaszu Gdynia

Solidny wykonawca naprawy dachu zrealizuje usługę bez konieczności zdejmowania płyt GK, co przekłada się na oszczędność czasu i znacznej sumy pieniędzy. Kluczowym aspektem jest w tym przypadku wdmuchiwanie powietrza przez specjalne perforacje. W ten sposób tworzą się tzw. poduszki powietrzne, które znajdują miejsce pomiędzy daną płytą GK a fragmentem izolacji objętym awarią. Wdmuchiwane powietrze uchodzi przez szczeliny w poszyciu dachowym, a pozostały surowiec izolacyjny zastępuje jego sumienie i zatyka nieszczelności. Takie rozwiązanie to gwarancja wieloletniej użyteczności.

Odstraszanie kun Gdynia

Powyższe metody są oczywiście pomocne w walce z gryzoniami, jeśli jednak zależy ci na długofalowej ochronie, postaw na nowoczesne odstraszacze. Właściciele domów często wybierają urządzenia wytwarzające ultradźwięki, najlepsze efekty gwarantuje jednak elektryczny pastuch na kuny, którego przewody rozciągane są po całej długości dachu. Nasza firma w ciągu roku montuje nawet 200 takich instalacji. Dzięki temu udało nam się wypracować autorski system montażu, którego żaden gryzoń nie jest w stanie ominąć!

Naprawa izolacji dachu Gdynia

W przypadku zniszczenia izolacji przez kunę, najlepiej zwrócić się o wsparcie do firmy oferującej ekodocieplenia. To pewność, że usługa zostanie wykonana kompleksowo i na najwyższym poziomie. Co więcej, dach naprawiany jest tylko z pozycji zewnętrznej, co przekłada się na oszczędność czasu i pieniędzy. Nasza firma oferuje naprawy również w ramach ubezpieczenia domu.

Skontaktuj się

Nasz zespół doradzi i wykona usługę.

Porozmawiaj ze specjalistą

Skontaktuj się

Najnowsze wpisy