Infolinia: (+48) 799 399 982
FIRMA LIKWIDUJĄCA KUNY GDAŃSK

Kuny to szkodniki, z którymi zmaga się znaczna część właścicieli domów. Potrafią one skutecznie zniszczyć izolację termiczną dachu, co potrafi pociągnąć za sobą szereg uciążliwych niedogodności. Kuny to gatunek, który występuje na terenie całej Polski, dlatego warto wiedzieć jak najlepiej walczyć z tymi gryzoniami. Nasza firma likwidująca kuny w Gdańsku, wykonuje m.in. popularną usługę naprawy dachu po kunie. Nasze usługi oferujemy na terenie całej Polski. Usuwamy usterki z izolacji termicznej, montujemy specjalistyczne pastuchy i inne odstraszacze na kuny.

FIRMA LIKWIDUJĄCA KUNY GDAŃSK

Skontaktuj się

Nasz zespół doradzi i wykona usługę.

Porozmawiaj ze specjalistą

Skontaktuj się
Spis treści
1. Naprawa dachu po kunie Gdańsk 2. NAPRAWA DACHU PO KUNIE Z WYKORZYSTANIEM WEŁNY CELULOZOWEJ 3. Kuna na poddaszu Gdańsk 4. Odstraszanie kun Gdańsk 5. Naprawa izolacji dachu Gdańsk

Naprawa dachu po kunie Gdańsk

Jedną z najpopularniejszych metod naprawy pokrycia dachowego po szkodach wyrządzonych przez kuny jest technika ciśnieniowego wdmuchiwania celulozy. Gryzonie potrafią niestety całkowicie zniszczyć folię odpowiedzialną za przepuszczanie pary. Jednak dzięki temu, że nasza firma dysponuje solidnym zapleczem technicznym, jesteśmy w stanie wdmuchać celulozę również w takich przypadkach. Dodatkowo, nasze prace zawsze wykonujemy jedynie od zewnętrznej strony dachu, bez potrzeby naruszania konstrukcji.

Metoda ciśnieniowa umożliwia wykonanie całościowej naprawy nawet w tych miejscach, które zwykle są ciężko dostępne. Wszelkie awarie usuwamy punktowo, przez co izolacja zniszczona przez kuny musi być poprawiona tylko w niezbędnych miejscach. Działamy kompleksowo: diagnozujemy usterki przy użyciu termowizora i punktowych odkrywek, naprawiamy pokrycie dachowe i finalnie wdmuchujemy wełnę.

NAPRAWA DACHU PO KUNIE Z WYKORZYSTANIEM WEŁNY CELULOZOWEJ

Naprawa dachu po kunie najczęściej polega na zdjęciu pokrycia i usunięciu starej wełny. Ta technologia jest w stanie zapewnić nam zmniejszone ryzyko powrotu gryzoni, głównie za sprawą składu wełny, który bazuje na solach boru i negatywnie wpływa na błony śluzowe kun. Celuloza w sypkiej postaci szybko zastępuje zniszczony i zanieczyszczony materiał izolacyjny.

Kuna na poddaszu Gdańsk

Wybór doświadczonej firmy ekodocieplenia, może być dla nas oszczędnością czasu i pieniędzy, ponieważ naprawa izolacji może zostać przeprowadzona bez ingerencji w strukturę. Czas trwania całego procesu w takim przypadku to nie więcej, niż kilka godzin. Najistotniejszym aspektem jest tutaj stworzenie dedykowanych poduszek powietrznych znajdujących się pomiędzy płytą GK, a fragmentem izolacji wyznaczonym do naprawy. Nasza firma wykonuje w tym celu specjalne perforacje, przez które następnie wtłaczane jest powietrze. Wydobywa się ono na zewnątrz przez pokrycie dachowe, a surowiec izolacyjny z powodzeniem zastępuje uchodzące powietrze i dokładnie uszczelnia dach.

Odstraszanie kun Gdańsk

Poza opisanymi wyżej metodami, warto rozważyć zastosowanie specjalnych odstraszaczy na kuny. Na popularności zyskują np. ultradźwiękowe urządzenia, których dźwięk odstrasza gryzonie. Jednak najszybszy i długofalowy efekt zapewnia jednak elektryczny pastuch na kuny, który instaluje się na całej długości pokrycia dachowego. Nasza firma w ciągu roku wykonuje nawet 200 tego typu montaży, co czyni nas specjalistami w tej dziedzinie. Taki sprzęt to gwarancja skutecznej ochrony, którego żadna kuna nie jest w stanie ominąć.

Naprawa izolacji dachu Gdańsk

Jeśli znajdziesz się w sytuacji, że twoja izolacja została zniszczona przez kunę, najlepiej zwrócić się o wsparcie do firmy oferującej ekodocieplenia. Wówczas możemy mieć pewność, że nasz dach zostanie nie tylko szybko i sprawnie naprawiony przez specjalistów, ale także zabezpieczony na przyszłość. Warto dodać, że nasza firma świadczy swoje usługi również w ramach polis ubezpieczeniowych. W takiej sytuacji większość kosztów pokryje firma ubezpieczeniowa, a nie właściciel domu.

Skontaktuj się

Nasz zespół doradzi i wykona usługę.

Porozmawiaj ze specjalistą

Skontaktuj się

Najnowsze wpisy