Infolinia: (+48) 799 399 982
Firma likwidująca kuny Cieszyn

Kuny to popularne szkodniki, które często są utrapieniem właścicieli domów. Niszczą one izolację termiczną poddasza, a że spotkać je można na terenie całej Polski, zdecydowanie warto zaopatrzyć się w wiedzę i narzędzia do ich odstraszania. Jako firma likwidująca kuny w Cieszynie, oferujemy kompleksową usługę, jaką jest naprawa dachu po kunie. Szybko i sprawnie radzimy sobie z wszelkimi usterkami w izolacji termicznej. Pracujemy na terenie całego kraju. Naprawiamy pokrycie dachowe oraz świadczymy szereg innych usług, które pomagają w walce z gryzoniami.

 

Firma likwidująca kuny Cieszyn

Skontaktuj się

Nasz zespół doradzi i wykona usługę.

Porozmawiaj ze specjalistą

Skontaktuj się
Spis treści
1. Naprawa dachu po kunie Cieszyn 2. NAPRAWA DACHU PO KUNIE Z WYKORZYSTANIEM WEŁNY CELULOZOWEJ 3. Kuna na poddaszu Cieszyn 4. Odstraszanie kun Cieszyn 5. Naprawa izolacji dachu Cieszyn

Naprawa dachu po kunie Cieszyn

Jedną z najpopularniejszych metod naprawy pokrycia dachowego po szkodach wyrządzonych przez kuny jest technika ciśnieniowego wdmuchiwania celulozy. Gryzonie przegryzają folię paroprzepuszczalną, ale mimo to możliwe jest wykonanie usługi wdmuchiwania wełny celulozowej. Co ważne, nie demontujemy poszycia dachu, a usuwamy usterki miejscowo. Cały proces rozpoczyna się od oszacowania zniszczeń przy użyciu profesjonalnego  termowizora i punktowych odkrywek, a izolacja zniszczona przez kuny jest wówczas reperowana tylko tam, gdzie zachodzi taka potrzeba (nawet w trudno dostępnych miejscach). Działamy kompleksowo: diagnozujemy usterki przy użyciu termowizora i punktowych odkrywek, naprawiamy pokrycie dachowe i finalnie wdmuchujemy wełnę.

 

NAPRAWA DACHU PO KUNIE Z WYKORZYSTANIEM WEŁNY CELULOZOWEJ

Naprawa dachu po kunie w większości przypadków polega na zdjęciu pokrycia i usunięciu starej wełny. Wykorzystanie tej technologii zmniejsza ryzyko powrotu gryzoni, głównie za sprawą składu wełny, który bazuje na solach boru i nie wpływa zbyt dobrze na błony śluzowe kun. Trzeba pamiętać, aby materiał izolacyjny zniszczony przez szkodniki został całkowicie usunięty. W jego miejsce należy wdmuchać nowy surowiec.

Kuna na poddaszu Cieszyn

Profesjonalna firma jest w stanie usunąć usterki z izolacji termicznej poddasza bez konieczności zdejmowania poszczególnych płyt GK.  Dzięki temu masz szansę zaoszczędzić ci czas i pieniądze, a usługa zostanie wykonana w ciągu zaledwie kilku godzin. Najważniejszym aspektem jest w tym przypadku stworzenie specjalnych poduszek powietrznych znajdujących się pomiędzy płytą GK, a uszkodzoną częścią warstwy izolacji. Powietrze to uchodzi przez nieszczelności w powierzchni dachu, ale wełna zastępuje jego strumienie i szybko zamyka wszelkiego rodzaju nieszczelności.

Odstraszanie kun Cieszyn

Nowa izolacja termiczna odstraszy kunę, ale nie jest to rozwiązanie długofalowe. Warto zainwestować w dodatkowe zabezpieczenie, czyli profesjonalny odstraszacz na kuny. Zdecydowanie najczęściej wykorzystywany jest sprzęt wytwarzający ultradźwięki lub specjalny elektryczny pastuch na kuny, którego kable układane są po całej powierzchni dachu. Nasza firma w ciągu jednego roku dostaje nawet 200 zleceń instalacje pastuchów, a więc bez dwóch zdań znamy się na tym, co robimy.

Naprawa izolacji dachu Cieszyn

Jeśli dojdzie do zniszczenia przez kuny ocieplenia poddasza, rekomendujemy skorzystanie z oferty firmy Ekodociepleniowej. Tego typu przedsiębiorstwa dysponują bowiem solidnym sprzętem i posiadają niezbędne doświadczenie. Naprawa wykonywana jest z pozycji zewnętrznej i jest w pełni bezinwazyjna. Taka technika to gwarancja szybkiego usunięcia awarii.  Warto dodać, że jeśli dom jest ubezpieczony, koszty naprawy w większości pokryje ubezpieczyciel.

Skontaktuj się

Nasz zespół doradzi i wykona usługę.

Porozmawiaj ze specjalistą

Skontaktuj się

Najnowsze wpisy