Infolinia: (+48) 799 399 982
Firma likwidująca kuny Chrzanów

Kuny to gryzonie, które potrafią być wyjątkowo uciążliwe, szczególnie dla właścicieli domów. Potrafią przegryźć i rozerwać folię paroprzepuszczalną, aby zniszczyć izolację termiczną dachu. Kuny bytują na terenie całego naszego kraju, dlatego warto nauczyć się z nimi walczyć. My – firma likwidująca kuny w Chrzanowie, oferujemy kompleksową usługę, jaką jest naprawa dachu po kunie. Działamy w całej Polsce i wyróżniamy się fachowym podejściem oraz wysokiej jakości usługami. Oferujemy również instalację specjalnych pastuchów, które skutecznie odstraszają szkodniki.

Firma likwidująca kuny Chrzanów

Skontaktuj się

Nasz zespół doradzi i wykona usługę.

Porozmawiaj ze specjalistą

Skontaktuj się
Spis treści
1. Naprawa dachu po kunie Chrzanów 2. NAPRAWA DACHU PO KUNIE Z WYKORZYSTANIEM WEŁNY CELULOZOWEJ 3. Kuna na poddaszu Chrzanów 4. Odstraszanie kun Chrzanów 5. Naprawa izolacji dachu Chrzanów

Naprawa dachu po kunie Chrzanów

Jedną z najpopularniejszych metod naprawy pokrycia dachowego po szkodach wyrządzonych przez kuny jest technika ciśnieniowego wdmuchiwania celulozy. Wyróżnia się możliwością naprawy dachu bez zdejmowania i demontażu poszycia. Technikę można stosować nawet w bardzo trudno dostępnych miejscach.

Izolacja zniszczona przez kuny naprawiana jest tylko tam, gdzie jest to konieczne. Nasza firma oferuje kompleksowe usługi tj. weryfikowanie usterek w izolacji przy użyciu termowizora oraz punktowych odkrywek, naprawę poszycia dachowego oraz wdmuchiwanie wełny celulozowej.

NAPRAWA DACHU PO KUNIE Z WYKORZYSTANIEM WEŁNY CELULOZOWEJ

Naprawa dachu po kunie w większości przypadków polega na zdjęciu pokrycia i usunięciu starej wełny. W dalszej kolejności korzystamy z techniki ciśnieniowego wdmuchiwania wełny celulozowej, której skład nie wpływa dobrze na błony śluzowe kun. Zanieczyszczony materiał izolacyjny zastępowany jest przez nową wełnę, która ma postać sypką.

 

Kuna na poddaszu Chrzanów

Godna polecenia firma poradzi sobie z naprawą dachu w kilka godzin i nie będzie demontowała płyt GK. Usługa opiera się o stworzenie specjalistycznych poduszek powietrznych pomiędzy płytą GK, a uszkodzoną izolacją poddasza. Tworzone są otwory technologiczne, przez które wpuszczane jest powietrze. Powietrze to uchodzi przez nieszczelności w pokryciu dachowym, a luźny materiał zastępuje strumienie uchodzącego powietrza i uszczelnia dach.

Odstraszanie kun Chrzanów

Do walki z kunami warto również wykorzystać nowoczesne odstraszacze, np. działające na podstawie wytwarzanych ultradźwięków lub elektryczny pastuch na kuny. Ta druga metoda jest nam wyjątkowo bliska, ponieważ w ciągu roku montujemy nawet 200 elektrycznych pastuchów na kuny, które rozciągnięte są na całej długości dachu. Kuny nie są w stanie ominąć pastucha, a zatem uciekają i nie powracają.

Naprawa izolacji dachu Chrzanów

Jeśli dokuczają ci szkodliwe kuny, zgłoś się do firmy oferującej Ekodocieplenia. Przedsiębiorstwa tego typu wyróżniają się gruntowną wiedzą i fachowym podejściem, dzięki czemu twoja usterka zostanie usunięta szybko i sprawnie, a co najważniejsze – tylko z pozycji zewnętrznej! Nasza firma oferuje wykonywanie tego typu napraw również w ramach ubezpieczenia domu, a zatem to ubezpieczyciel zostanie obciążony większością kosztów.

Skontaktuj się

Nasz zespół doradzi i wykona usługę.

Porozmawiaj ze specjalistą

Skontaktuj się

Najnowsze wpisy