Infolinia: (+48) 799 399 982
FIRMA LIKWIDUJĄCA KUNY BYDGOSZCZ

Kuny to niewielkie szkodniki, z którymi zmaga się wiele właścicieli domów. Szkody wyrządzone przez te szkodniki, takie jak zniszczenie izolacji termicznej dachu, potrafią pociągnąć za sobą szereg uciążliwych niedogodności. Kuny występują na terenie całej Polski, dlatego warto poznać kilka metod walki z tymi gryzoniami. My, jako firma likwidująca kuny w Bydgoszczy, oferujemy także usługę naprawy dachu po kunie. Nasze usługi oferujemy do mieszkańców całej Polski. Usuwamy usterki z izolacji termicznej, montujemy specjalistyczne pastuchy i inne odstraszacze na kuny.

FIRMA LIKWIDUJĄCA KUNY BYDGOSZCZ

Skontaktuj się

Nasz zespół doradzi i wykona usługę.

Porozmawiaj ze specjalistą

Skontaktuj się
Spis treści
1. Naprawa dachu po kunie Bydgoszcz 2. NAPRAWA DACHU PO KUNIE Z WYKORZYSTANIEM WEŁNY CELULOZOWEJ 3. Kuna na poddaszu Bydgoszcz 4. Odstraszanie kun Bydgoszcz 5. Naprawa izolacji dachu Bydgoszcz

Naprawa dachu po kunie Bydgoszcz

Obecnie jedną z najpopularniejszych metod naprawy pokrycia dachowego po szkodach wyrządzonych przez kuny jest technika ciśnieniowego wdmuchiwania celulozy. Zdarza się, że folia odpowiedzialna za przepuszczanie pary zostaje całkowicie zniszczona przez gryzonie.. Jednak nasze przedsiębiorstwo dysponuje solidnym zapleczem technicznym, dzięki któremu wdmuchiwanie celulozy w takich przypadkach również jest możliwe. Co ważne, zawsze naprawiamy dach jedynie od strony zewnętrznej, bez konieczności rozbiórki dachu.

Metoda ciśnieniowa umożliwia wykonanie całościowej naprawy nawet w miejscach ciężko dostępnych. Wszelkie awarie usuwamy punktowo, a izolacja zniszczona przez kuny zostaje poprawiana tylko w niezbędnych miejsach. Naszą pracę rozpoczynamy od diagnozy usterki przy użyciu termowizora i punktowych odkrywek, następnie naprawiamy pokrycie dachowe i finalnie wdmuchujemy wełnę.

NAPRAWA DACHU PO KUNIE Z WYKORZYSTANIEM WEŁNY CELULOZOWEJ

Naprawa dachu po kunie w większości przypadków polega na zdjęciu pokrycia i usunięciu starej wełny. Zmniejszone ryzyko powrotu gryzoni przy użyciu tej techniki występuje głównie za sprawą składu wełny. Bazuje on na solach boru, które skutecznie podrażniają błony śluzowe kun. Celuloza w sypkiej postaci szybko zastępuje zniszczony i zanieczyszczony materiał izolacyjny, który nasza firma sprawnie usuwa.

Kuna na poddaszu Bydgoszcz

Doświadczona firma Ekodocieplenia naprawi izolację termiczną dachu bez ingerowania w jego strukturę, co wiąże się z oszczędnością czasu i mniejszymi kosztami dla klienta. Czas trwania całego procesu to nie więcej, niż kilka godzin. Najistotniejszym aspektem jest tutaj stworzenie dedykowanych poduszek powietrznych znajdujących się pomiędzy płytą GK, a fragmentem izolacji objętym usterką. W tym celu wykonujemy specjalne perforacje, przez które następnie wtłaczane jest powietrze. Wydobywa się ono na zewnątrz przez pokrycie dachowe, a surowiec izolacyjny z powodzeniem zastępuje uchodzące powietrze i dodatkowo dokładnie uszczelnia dach.

Odstraszanie kun Bydgoszcz

Poza wymienionymi materiałami, rekomendujemy również zastosowanie specjalnych odstraszaczy na kuny. Ostatnimi czasy, coraz popularniejsze stają się. ultradźwiękowe urządzenia, których dźwięk odstrasza gryzonie. Jednak z myślą o bardziej długofalowym efekcie, warto postawić na elektryczny pastuch na kuny, który instaluje się na całej długości pokrycia dachowego. W ciągu roku wykonujemy nawet 200 tego typu montaży, dlatego śmiało możemy nazywać siebie specjalistami w tej dziedzinie. Taki sprzęt to gwarancja skutecznej ochrony przed kunami, ponieważ żadna z nich nie jest w stanie go ominąć.

Naprawa izolacji dachu Bydgoszcz

W przypadku zniszczenia izolacji przez kunę, najlepiej zwrócić się o wsparcie do firmy oferującej ekodocieplenia. Dzięki temu można mieć pewność, że nasz dach zostanie nie tylko szybko i sprawnie naprawiony, ale także zabezpieczony na przyszłość. Pragniemy też dodać, że nasza firma świadczy swoje usługi również w ramach polis ubezpieczeniowych. W takiej sytuacji większość kosztów pokrywa firma ubezpieczeniowa, a nie właściciel domu.

Skontaktuj się

Nasz zespół doradzi i wykona usługę.

Porozmawiaj ze specjalistą

Skontaktuj się

Najnowsze wpisy