Infolinia: (+48) 799 399 982
Firma likwidująca kuny Białystok

Kuny to pozornie drobne zwierzęta, które potrafią jednak mocno zaburzyć funkcjonowanie gospodarstwa domowego. Bez większych problemów przygryzają termoizolację, która wymaga wówczas naprawy. Kuny spotkać można na terenie całej Polski, dlatego warto znać sposoby na walkę z nimi. Jako firma likwidująca kuny w Białymstoku, zajmujemy się kompleksową realizacją usługi, jaką jest naprawa dachu po kunie. Świadczymy usługi na terenie całego kraju. Naprawiamy izolacje termiczne oraz oferujemy inne rozwiązania skutecznie odstraszające gryzonie.

Firma likwidująca kuny Białystok

Skontaktuj się

Nasz zespół doradzi i wykona usługę.

Porozmawiaj ze specjalistą

Skontaktuj się
Spis treści
1. Naprawa dachu po kunie Białystok 2. NAPRAWA DACHU PO KUNIE Z WYKORZYSTANIEM WEŁNY CELULOZOWEJ 3. Kuna na poddaszu Białystok 4. Odstraszanie kun Białystok 5. Naprawa izolacji dachu Białystok

Naprawa dachu po kunie Białystok

Jedną z najpopularniejszych metod naprawy pokrycia dachowego po szkodach wyrządzonych przez kuny jest technika ciśnieniowego wdmuchiwania celulozy. Kuny są w stanie z łatwością przegryźć folię paroprzepuszczalną, ale naprawa termoizolacji metodą wdmuchiwania wełny celulozowej i tak jest możliwa. Przebiega ona sprawnie i nie wiąże się z koniecznością rozebrania pokrycia dachu.

Co ważne, za pomocą tej metody można usunąć usterki nawet trudno dostępnych miejsc. Wówczas wełna wdmuchiwania jest tylko miejscowo, a izolacja zniszczona przez kuny naprawiana tylko w tych miejscach, gdzie nasza firma uzna to za konieczne. Proces naprawy zaczyna się od zdiagnozowania usterki przy użyciu specjalnego termowizora i punktowych odkrywek. W dalszej kolejności naprawiamy poszycie dachu i wdmuchujemy celulozę.

NAPRAWA DACHU PO KUNIE Z WYKORZYSTANIEM WEŁNY CELULOZOWEJ

Naprawa dachu po kunie w większości przypadków polega na zdjęciu pokrycia i usunięciu starej wełny. Jak już zdążyliśmy wspomnieć, najczęściej wykorzystuje się tutaj metodę wdmuchiwania celulozy. Co ważne, technika ta pozwala również skutecznie uchronić się przed kunami, ponieważ w skład wełny celulozowej wchodzą sole boru, których te gryzonie nie tolerują. W porównaniu z tradycyjną wełną celuloza przyjmuje postać sypką. Surowiec izolacyjny, który kuny zdążyły już zanieczyścić i zniszczyć, zostaje przez nas usunięty, a w jego miejsce wdmuchuje się zupełnie nowy materiał.

Kuna na poddaszu Białystok

Doświadczona firma potrafi usunąć usterki z izolacji poddasza bez konieczności demontażu płyt GK. Taka metoda umożliwia zaoszczędzenie dużej ilości pieniędzy i czasu, ponieważ cały proces trwa nie więcej niż kilka godzin. Istotną kwestią jest stworzenie tzw. poduszek powietrznych, które mieszczą się pomiędzy płytą GK, a zanieczyszczoną warstwą izolacji termicznej. Dlatego nasza firma wytwarza specjalne perforacje, przez które w dalszej kolejności wtłaczane jest powietrze, uchodzące przez wszelkie nieszczelności w dachu. Luźny surowiec izolacyjny wchodzi w miejsce strumieni uchodzącego powietrza i precyzyjnie zatyka wszelkiego rodzaju nieszczelności.

Odstraszanie kun Białystok

Powyższe sposoby nie wystarczą, aby skutecznie pozbyć się problemu powracających kun. Gwarancją wyeliminowania gryzoni z posesji domu jest zastosowanie specjalnych odstraszaczy. Najpopularniejsze z nich działają na bazie ultradźwięków, jednak jeśli zależy ci na spektakularnym efekcie, postaw na elektryczny pastuch na kuny. Instaluje się go na całej długości dachu, a nasza firma rocznie wykonuje nawet 200 tego typu montaży. Wobec tego możemy śmiało nazywać się fachowcami w tej dziedzinie. Montowane przez nas pastuchy na kuny to gwarancja długofalowej ochrony przed tymi gryzoniami.

Naprawa izolacji dachu Białystok

W sytuacji, gdy kuna zniszczy warstwę termoizolacyjną twojego poddasza, zwróć się o pomoc do firmy, która oferuje ekodocieplenia. Tego typu przedsiębiorstwa najczęściej korzystają z profesjonalnego sprzętu i posiadają solidne doświadczenie. Co ważne, wszelkie usterki usuwane są tylko z pozycji zewnętrznej, a zatem naprawa przebiega szybko i tanio. Jeśli chodzi o kwestię polis ubezpieczeniowych, to nasza firma jak najbardziej je respektuje. Wówczas większość kosztów związanych z naprawą pokrywa firma ubezpieczeniowa, a nie właściciel domu.

Skontaktuj się

Nasz zespół doradzi i wykona usługę.

Porozmawiaj ze specjalistą

Skontaktuj się

Najnowsze wpisy