Infolinia: (+48) 799 399 982
Firma likwidująca kuny Będkowice

Kuny to specyficzne gryzonie, które spotkać można na terenie całej Polski. Szczególnie szkodliwe są wśród właścicieli domów, potrafią bowiem zniszczyć warstwę termoizolacyjną dachu, w który dalszej kolejności potrzebuje naprawy. Z tego powodu zdecydowanie warto dowiedzieć się, w jaki sposób można z nimi walczyć. Jako firma likwidująca kuny w Będkowicach, oferujemy kompleksową usługę, jaką jest naprawa dachu po kunie. Działamy w całej Polsce i daliśmy się poznać jako firma profesjonalna, oferująca usługi najwyższej jakości. Wykonujemy także montaże specjalnych odstraszaczy na Kuny, dzięki którym ochrona przed szkodnikami jest skuteczna i długofalowa.

Firma likwidująca kuny Będkowice

Skontaktuj się

Nasz zespół doradzi i wykona usługę.

Porozmawiaj ze specjalistą

Skontaktuj się
Spis treści
1. Naprawa dachu po kunie Będkowice 2. NAPRAWA DACHU PO KUNIE Z WYKORZYSTANIEM WEŁNY CELULOZOWEJ 3. Kuna na poddaszu Będkowice 4. Odstraszanie kun Będkowice 5. Naprawa izolacji dachu Będkowice

Naprawa dachu po kunie Będkowice

Jedną z najpopularniejszych metod naprawy pokrycia dachowego po szkodach wyrządzonych przez kuny jest technika ciśnieniowego wdmuchiwania celulozy. Metoda ta pozwala na szybką naprawę dachu bez konieczności demontowania jego zewnętrznej części. Co ważne, wełnę wdmuchiwać można nawet w bardzo trudno dostępnych miejscach. Izolacja zniszczona przez kuny jest najpierw weryfikowana pod kątem wystąpienia usterek, a następnie naprawiana tylko w miejscach uszkodzonych. W naszej pracy korzystamy ze specjalistycznego sprzętu, w tym z termowizorów oraz punktowych odkrywek. Dopiero po dokonaniu oględzin naprawiamy poszycie dachu i wdmuchujemy materiał izolacyjny.

NAPRAWA DACHU PO KUNIE Z WYKORZYSTANIEM WEŁNY CELULOZOWEJ

Naprawa dachu po kunie w większości przypadków polega na zdjęciu pokrycia i usunięciu starej wełny. Tak jak już wspomnieliśmy, najczęściej wykorzystujemy nowoczesną technikę ciśnieniowego wdmuchiwania wełny celulozowej, która ma postać sypką. Co ważne, materiał ten nie jest tolerowany przez kuny, ponieważ w jego skład wchodzą sole baru. Surowiec zanieczyszczony i zniszczony przez kuny zostaje usunięty, a w jego miejsce wtłaczamy nową wełnę.

Kuna na poddaszu Będkowice

Solina i dobrze zaopatrzona firma jest w stanie naprawić dach w ciągu kilku godzin i odbędzie się to bez konieczności zdejmowania płyty GK. Istotnym aspektem jest wytworzenie dedykowanych poduszek powietrznych, które powinny znaleźć się w przestrzeni pomiędzy płytą GK, a uszkodzoną izolacją dachu. W tym celu wytwarzane są specjalne perforacje, przez które powietrze jest następnie wtłaczane. Surowiec izolacyjny wchodzi w miejsce strumieni uchodzącego powietrza i skutecznie zatyka wszelkie nieszczelności.

Odstraszanie kun Będkowice

Aby zyskać pewność, że kuny nigdy nie powrócą już na naszą posesję, warto zainwestować w innowacyjne odstraszacze, np. te wykorzystujące do swojej pracy ultradźwięki. Najlepszym rozwiązaniem jest jednak elektryczny pastuch na kuny, którego żaden gryzoń nie jest w stanie ominąć. Nasza firma wykonuje w ciągu roku nawet 200 instalacji tego typu urządzeń, które instalowane są na całej długości poszycia dachu. To bez dwóch zdań najskuteczniejsza metoda walki z gryzoniami spośród tych, które są aktualnie dostępne.

Naprawa izolacji dachu Będkowice

Jeśli twoje poddasze zostało zniszczone przez szkodniki, skontaktuj się z firmą oferującą ekodocieplenia. Uzyskasz wówczas solidne wsparcie, a twoja izolacja termiczna zostanie szybko i tanio naprawiona (pracujemy tylko z pozycji zewnętrznej). Co ważne, nasza firma w pełni respektuje polisy ubezpieczeniowe, dzięki czemu właściciel posesji ponosi tylko część kosztów. Zdecydowana większość z nich zostaje po stronie ubezpieczyciela.

Skontaktuj się

Nasz zespół doradzi i wykona usługę.

Porozmawiaj ze specjalistą

Skontaktuj się

Najnowsze wpisy