Infolinia: (+48) 799 399 982
Firma likwidująca kuny Aleksandrów Łódzki

Kuny to zwierzęta, które potrafią wyrządzić dużo szkód w gospodarstwie domowym, szczególnie jeśli chodzi o dachy budynków. Zdarza się, że gryzonie niszczą izolację termiczną dachu. Jako że występują w całym kraju, dobrze jest uzbroić się w narzędzia i poznać odpowiednie rozwiązania do walki z tymi szkodnikami. My – firma likwidująca kuny w Aleksandrowie Łódzkim, oferujemy kompleksową usługę, jaką jest naprawa dachu po kunie. Pracujemy w obrębie całej Polski i skutecznie usuwamy wszelkie usterki z izolacji termicznej. Ponadto oferujemy montaż specjalnych pastuchów, które odstraszają kuny.

Firma likwidująca kuny Aleksandrów Łódzki

Skontaktuj się

Nasz zespół doradzi i wykona usługę.

Porozmawiaj ze specjalistą

Skontaktuj się
Spis treści
1. Naprawa dachu po kunie Aleksandrów Łódzki 2. NAPRAWA DACHU PO KUNIE Z WYKORZYSTANIEM WEŁNY CELULOZOWEJ 3. Kuna na poddaszu Aleksandrów Łódzki 4. Odstraszanie kun Aleksandrów Łódzki 5. Naprawa izolacji dachu Aleksandrów Łódzki

Naprawa dachu po kunie Aleksandrów Łódzki

Jedną z najpopularniejszych metod naprawy pokrycia dachowego po szkodach wyrządzonych przez kuny jest technika ciśnieniowego wdmuchiwania celulozy. Gryzonie te potrafią przegryźć i rozerwać folię paroprzepuszczalną, jednak wdmuchiwanie wełny celulozowej i tak jest możliwe do wykonania. Naprawa izolacji dachu tą metodą przebiega sprawnie i nie niesie za sobą koniecznością rozbiórki całego dachu. 

Innym ważnym aspektem jest fakt, że metodę ciśnieniową można wykorzystywać nawet w trudno dostępnych miejscach. Sposób ten polega na miejscowym wdmuchiwaniu wełny, a izolacja zniszczona przez kuny reperowania jest tylko tam, gdzie jest to niezbędne. Nasza firma oferuje kompleksowe usługi tj. weryfikacja ubytków w izolacji za pomocą termowizora oraz punktowych odkrywek, pełną naprawę membrany dachowej oraz ostateczne wdmuchiwanie celulozy.

NAPRAWA DACHU PO KUNIE Z WYKORZYSTANIEM WEŁNY CELULOZOWEJ

Naprawa dachu po kunie w większości przypadków polega na zdjęciu pokrycia i usunięciu starej wełny. Jak już wspomnieliśmy, zazwyczaj stosuje się w tym przypadku technikę wdmuchiwania celulozy. Metoda ta pozwala na uchronienie się przed szkodnikami. Skład wełny celulozowej to w większości sole boru, które drażnią błony śluzowe kun. W zestawieniu z klasyczną wełną, celuloza ma postać sypką. Materiał izolacyjny, który został już zanieczyszczony przez kuny, trzeba koniecznie usunąć i zastąpić nową wełną.

Kuna na poddaszu Aleksandrów Łódzki

Dobra firma naprawi izolację poddasza bez zdejmowania płyt GK. Dzięki temu zaoszczędzisz znaczną ilość pieniędzy i czasu. Sposób ten umożliwia usunięcie awarii nawet w kilka godzin. Najistotniejszą sprawą jest wytworzenie specjalnych poduszek powietrznych pomiędzy płytą GK, a uszkodzoną izolacją poddasza. Z tego powodu najczęściej tworzone są precyzyjne otwory technologiczne, przez które można wtłaczać powietrze, które z kolei uchodzi przez nieszczelności w pokryciu dachowym. Luźny materiał izolacyjny zastępuje strumienie uchodzącego powietrza i dokładnie zatyka wszelkie nieszczelności.

Odstraszanie kun Aleksandrów Łódzki

Oprócz powyższych sposobów, warto skorzystać także z innych, np. odstraszaczy. W ostatnim czasie na popularności zyskują odstraszacze działające za pomocą ultradźwięków. Chodzi o urządzenia, które je wytwarzają. Najlepsze efekty przyniesie jednak elektryczny pastuch na kuny, który instalowany jest na całej powierzchni zadaszenia. Nasza firma montuje nawet 200 tego typu urządzeń rocznie. Udało nam się zatem stworzyć proces instalacji odstraszacza w taki sposób, aby żadna z kun nie była w stanie go ominąć.

Naprawa izolacji dachu Aleksandrów Łódzki

Kuny niszczą ocieplenie poddasza? Skorzystaj z usług firmy oferującej Ekodocieplenia! Solidne zaplecze techniczne i bogate doświadczenie to mocne strony tego typu przedsiębiorstw. Firmy Ekodocieplenia naprawiają dach tylko z pozycji zewnętrznej, dzięki czemu szkoda zostaje usunięta szybko, sprawnie i stosunkowo tanio. Nasza firma wykonuje również naprawy w ramach polisy ubezpieczeniowej, a zatem większość kosztów bierze na siebie ubezpieczyciel, a nie właściciel lokalu.

Skontaktuj się

Nasz zespół doradzi i wykona usługę.

Porozmawiaj ze specjalistą

Skontaktuj się

Najnowsze wpisy