Infolinia: (+48) 799 399 982
Firma likwidująca kuny Zielonki

Zdarza się, że gryzonie niszczą izolację termiczną dachu. Dla przykładu: kuny potrafią przegryźć i rozerwać folię paroprzepuszczalną.  Gryzonie te spotkać można w całej Polsce, dlatego warto wiedzieć, jak z nimi walczyć. My – firma likwidująca kuny w Zielonkach, oferujemy kompleksową usługę, jaką jest naprawa dachu po kunie. Działamy na terenie całego kraju. Szybko i sprawnie radzimy sobie z wszelkimi usterkami w izolacji termicznej. Ponadto oferujemy montaż specjalnych pastuchów, które skutecznie odstraszają kuny.

Firma likwidująca kuny Zielonki

Skontaktuj się

Nasz zespół doradzi i wykona usługę.

Porozmawiaj ze specjalistą

Skontaktuj się
Spis treści
1. Naprawa dachu po kunie Zielonki 2. NAPRAWA DACHU PO KUNIE Z WYKORZYSTANIEM WEŁNY CELULOZOWEJ 3. Kuna na poddaszu Zielonki 4. Odstraszanie kun Zielonki 5. Naprawa izolacji dachu Zielonki

Naprawa dachu po kunie Zielonki

Jedną z najpopularniejszych metod naprawy pokrycia dachowego po szkodach wyrządzonych przez kuny jest technika ciśnieniowego wdmuchiwania celulozy. Przebiega sprawnie i bez ingerencji w konstrukcję dachową. Co ważne, z metody tej można skorzystać nawet wtedy, gdy usterki wystąpiły w trudno dostępnych miejscach. 

Cała naprawa realizowana jest miejscowo, a izolacja zniszczona przez kuny reperowana jest tylko tam, gdzie jest to niezbędne. Nasza firma oferuje kompleksowe usługi tj. diagnozowanie ubytków w izolacji za pomocą termowizora oraz punktowych odkrywek, pełną naprawę membrany dachowej oraz końcowe wdmuchiwanie wełny celulozowej.

NAPRAWA DACHU PO KUNIE Z WYKORZYSTANIEM WEŁNY CELULOZOWEJ

Naprawa dachu po kunie w większości przypadków polega na zdjęciu pokrycia i usunięciu starej wełny. Najczęściej stosujemy tu wspomnianą wyżej metodę, która skutecznie chroni dach przed kunami. Skład wełny celulozowej negatywnie wpływa na błony śluzowe tych gryzoni, dzięki czemu wzrasta prawdopodobieństwo, że szkodniki już nie wrócą. Warto dodać, że należu pozbyć się materiału izolacyjnego zanieczyszczonego przez kuny. W jego miejsce wdmuchiwana jest nowa celuloza.

Kuna na poddaszu Zielonki

Solidny wykonawca naprawy dachu zrealizuje usługę bez konieczności zdejmowania płyt GK. Pozwala to przede wszystkim na znaczną oszczędność czasu i pieniędzy.

Sama naprawa nie powinna trwać dłużej, niż kilka godzin. Najważniejsze jest stworzenie poduszek powietrznych pomiędzy płytą GK, a uszkodzoną izolacją poddasza. W tym celu wytwarzane są specjalne perforacje, przez które wtłaczane jest powietrze, które z kolei wydostaje się na zewnątrz przez wszelkie nieszczelności w pokryciu dachowym. Pozostały materiał izolacyjny zastępuje strumienie uchodzącego powietrza i dokładnie zatyka wszelkie nieszczelności.

Odstraszanie kun Zielonki

Poza przedstawionymi już metodami, warto sprawdzić również innowacyjne rozwiązania, takie jak specjalne odstraszacze na kuny. Zdecydowanie najczęściej wykorzystywany jest sprzęt wytwarzający ultradźwięki lub specjalny elektryczny pastuch na kuny. Urządzenia tego typu montowane są na całej długości dachu i skutecznie odstraszają kuny, które nie są w stanie ich ominąć. Nasza firma w ciągu jednego roku dostaje nawet 200 zleceń instalacje pastuchów, a więc bez dwóch zdań znamy się na tym, co robimy.

Naprawa izolacji dachu Zielonki

Kuny niszczą ocieplenie twojego poddasza? Wybierz firmę wykonującą Ekodocieplenia, która posiada właściwy sprzęt i niezbędne doświadczenie do realizacji tego typu zleceń. Firmy Ekodocieplenia naprawiają dach tylko z pozycji zewnętrznej, dzięki czemu szkoda zostaje usunięta szybko, sprawnie i stosunkowo tanio. Nasza firma wykonuje również naprawy w ramach polisy ubezpieczeniowej, a zatem większość kosztów bierze na siebie ubezpieczyciel, a nie właściciel lokalu.

Skontaktuj się

Nasz zespół doradzi i wykona usługę.

Porozmawiaj ze specjalistą

Skontaktuj się

Najnowsze wpisy