Infolinia: (+48) 799 399 982
FIRMA LIKWIDUJĄCA KUNY WROCŁAW

My – firma likwidująca kuny we Wrocławiu, oferujemy kompleksową usługę, jaką jest naprawa dachu po kunie. To gryzonie, z którymi walczy większość właścicieli domów w naszym kraju. Potrafią one zniszczyć izolację termiczną poddasza, dlatego warto zaopatrzyć się w odpowiednie środki ochrony przed tymi szkodnikami. Wobec rosnących oczekiwań nasza firma rozszerzyła swoją działalność na teren całego kraju. Nasza oferta obejmuje kompleksową napraw usterek w izolacji termicznej oraz montaż specjalnych odstraszaczy na kuny.

FIRMA LIKWIDUJĄCA KUNY WROCŁAW

Skontaktuj się

Nasz zespół doradzi i wykona usługę.

Porozmawiaj ze specjalistą

Skontaktuj się
Spis treści
1. Naprawa dachu po kunie Wrocław 2. NAPRAWA DACHU PO KUNIE Z WYKORZYSTANIEM WEŁNY CELULOZOWEJ 3. Kuna na poddaszu Wrocław 4. Odstraszanie kun Wrocław 5. Naprawa izolacji dachu Wrocław

Naprawa dachu po kunie Wrocław

Jedną z najpopularniejszych metod naprawy pokrycia dachowego po szkodach wyrządzonych przez kuny jest technika ciśnieniowego wdmuchiwania celulozy. Dzięki bezinwazyjnej metodzie możliwe jest usunięcie usterek bez ingerowania w strukturę dachu i zdejmowania pojedynczych płyt GK.  Zakres napraw określamy za pomocą punktowych odkrywek i specjalnego termowizora, a zatem izolacja zniszczona przez kuny wymieniana tylko tam, gdzie jest to konieczne. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam przeprowadzić szybką, skuteczną i często bezinwazyjną naprawę dachu wraz z montażem nowej wełny.

NAPRAWA DACHU PO KUNIE Z WYKORZYSTANIEM WEŁNY CELULOZOWEJ

Naprawa dachu po kunie w większości przypadków polega na zdjęciu pokrycia i usunięciu starej wełny. W miejsca z których została usunięta zniszczona i zanieczyszczona wełna, wprowadzana jest nowa wełna celulozowa. Warto dodać, że metoda ta pozwala dodatkowo pozwala na odstraszenie uciążliwych gryzoni, ponieważ jej skład zawiera związki podrażniające śluzówki kun.

Kuna na poddaszu Wrocław

Solidna i profesjonalna firma jest w stanie naprawić dach po kunie bez konieczności demontażu poszycia dachowego. Taka naprawa nie trwa zazwyczaj dłużej, niż kilka godzin, co przekłada się na oszczędność czasu i pieniędzy. Bezinwazyjna naprawa to również gwarancja najwyższej jakości, ponieważ w tym celu wykorzystuje się innowacyjne rozwiązania i techniki, jak np. tworzenie specjalnych poduszek powietrznych pomiędzy płytami GK a zniszczonymi fragmentami izolacji. W otwory wykonane w celu stworzenia poduszek, wdmuchiwane jest powietrze, które uchodzi przez szczeliny, a jego miejsce zastępuje luźny materiał instalacyjny. 

Odstraszanie kun Wrocław

Jeśli szukasz sposobu na odstraszanie kun, aby nie mogły wyrządzić żadnych szkód, najlepiej postawić na nowoczesny odstraszacz na gryzonie. W ostatnich latach na popularności zyskują te, które wytwarzają ultradźwięki. Najlepszym wyborem jest elektryczny pastuch na kuny, którego kable układane są po całej powierzchni dachu, a kuny nie są w stanie go przeskoczyć czy ominąć. Nasza firma w ciągu roku realizuje ponad 200 tego typu instalacji, dlatego wybór naszej firmy jest gwarancją doświadczenia i jakości.

Naprawa izolacji dachu Wrocław

Jeśli poddasze twojego domu zostało zniszczone przez kuny, warto o wsparcie poprosić firmę oferującą ekodocieplenia. Jest to gwarancja szybkiej, sprawnej i bezinwazyjnej naprawy warstwy termoizolacyjnej. Nasza firma świadczy swoje usługi również w ramach polisy ubezpieczeniowej, w tym wypadku klient pokrywa jedynie część kosztów naprawy.

Skontaktuj się

Nasz zespół doradzi i wykona usługę.

Porozmawiaj ze specjalistą

Skontaktuj się

Najnowsze wpisy