Infolinia: (+48) 799 399 982
Firma likwidująca kuny Wadowice

My – firma likwidująca kuny w Wadowicach, oferujemy kompleksową usługę, jaką jest naprawa dachu po kunie. To gryzonie, z którymi walczy większość właścicieli domów w naszym kraju. Potrafią one zniszczyć izolację termiczną poddasza, dlatego warto zaopatrzyć się w odpowiednie środki ochrony przed tymi szkodnikami. Wobec rosnących oczekiwań nasza firma działa na terenie całego kraju. Kompleksowo usuwamy usterki z izolacji termicznej oraz montujemy specjalne odstraszacz na kuny.

Firma likwidująca kuny Wadowice

Skontaktuj się

Nasz zespół doradzi i wykona usługę.

Porozmawiaj ze specjalistą

Skontaktuj się
Spis treści
1. Naprawa dachu po kunie Wadowice 2. NAPRAWA DACHU PO KUNIE Z WYKORZYSTANIEM WEŁNY CELULOZOWEJ 3. Kuna na poddaszu Wadowice 4. Odstraszanie kun Wadowice 5. Naprawa izolacji dachu Wadowice

Naprawa dachu po kunie Wadowice

Jedną z najpopularniejszych metod naprawy pokrycia dachowego po szkodach wyrządzonych przez kuny jest technika ciśnieniowego wdmuchiwania celulozy. Dzięki bezinwazyjnej metodzie możliwe jest usunięcie usterek bez ingerowania w strukturę dachu i zdejmowania pojedynczych płyt GK.  Zakres napraw określamy za pomocą punktowych odkrywek i specjalnego termowizora, a zatem izolacja zniszczona przez kuny wymieniana tylko tam, gdzie jest to konieczne. Dzięki naszemu doświadczeniu i wieloletniej praktyce skutecznie naprawimy membranę dachu i zamontujemy wełnę celulozową.

NAPRAWA DACHU PO KUNIE Z WYKORZYSTANIEM WEŁNY CELULOZOWEJ

Naprawa dachu po kunie w większości przypadków polega na zdjęciu pokrycia i usunięciu starej wełny. To metoda, która dodatkowo pozwala na odstraszenie uciążliwych gryzoni, ponieważ jej skład zawiera związki podrażniające śluzówki kun. Warto dodać, że zniszczona i zanieczyszczona przez szkodniki wełna musi zostać całkowicie zastąpiona przez nową celulozę.

Kuna na poddaszu Wadowice

Solidna i profesjonalna firma jest w stanie naprawić dach po kunie bez konieczności demontażu poszycia dachowego. Taka naprawa nie trwa zazwyczaj dłużej, niż kilka godzin, co przekłada się na oszczędność czasu i pieniędzy. Bezinwazyjna naprawa to również gwarancja najwyższej jakości, ponieważ w tym celu wykorzystuje się innowacyjne rozwiązania i techniki, jak np. tworzenie specjalnych poduszek powietrznych pomiędzy płytami GK a zniszczonymi fragmentami izolacji. Wdmuchiwane przez otwory technologiczne powietrze znajduje ujście w szczelinach dachu, które są skutecznie zatykane przez luźny materiał izolacyjny. 

Odstraszanie kun Wadowice

Jak skutecznie odstraszyć uciążliwe kuny? Najlepiej postawić na nowoczesny odstraszacz na gryzonie. W ostatnich latach na popularności zyskują te, które wytwarzają ultradźwięki. Najlepiej działa jednak elektryczny pastuch na kuny, którego kable układane są po całej powierzchni dachu, a kuy nie są w stanie go przeskoczyć czy ominąć. Nasza firma rocznie realizuje ponad 200 tego typu instalacji, dlatego bez dwóch zdań znamy się na tym, co robimy.

Naprawa izolacji dachu Wadowice

Jeśli poddasze twojego domu zostało zniszczone przez kuny, poproś o wsparcie firmę oferującą ekodocieplenia. Jest to gwarancja szybkiej, sprawnej i bezinwazyjnej naprawy warstwy termoizolacyjnej. Nasza firma świadczy swoje usługi również w ramach polisy ubezpieczeniowej, a zatem większość kosztów bierze na siebie ubezpieczyciel, a nie właściciel domu.

Skontaktuj się

Nasz zespół doradzi i wykona usługę.

Porozmawiaj ze specjalistą

Skontaktuj się

Najnowsze wpisy