Infolinia: (+48) 799 399 982
Firma likwidująca kuny Szczytno

Kuny to szkodniki, z którymi walczy zdecydowana większość właścicieli domów. Potrafią one skutecznie zniszczyć izolację termiczną dachu, co w efekcie przekłada się na szereg uciążliwych niedogodności. Kuny występują na terenie całej Polski, dlatego warto poznać kilka metod walki z tymi gryzoniami. My, jako firma likwidująca kuny w Szczytnie, wykonujemy m.in. popularną usługę, jaką jest naprawa dachu po kunie. Nasze usługi oferujemy do mieszkańców całej Polski. Usuwamy usterki z izolacji termicznej, montujemy specjalistyczne pastuchy i inne odstraszacze na kuny.

Firma likwidująca kuny Szczytno

Skontaktuj się

Nasz zespół doradzi i wykona usługę.

Porozmawiaj ze specjalistą

Skontaktuj się
Spis treści
1. Naprawa dachu po kunie Szczytno 2. NAPRAWA DACHU PO KUNIE Z WYKORZYSTANIEM WEŁNY CELULOZOWEJ 3. Kuna na poddaszu Szczytno 4. Odstraszanie kun Szczytno 5. Naprawa izolacji dachu Szczytno

Naprawa dachu po kunie Szczytno

Jedną z najpopularniejszych metod naprawy pokrycia dachowego po szkodach wyrządzonych przez kuny jest technika ciśnieniowego wdmuchiwania celulozy. Gryzonie potrafią niestety całkowicie zniszczyć folię odpowiedzialną za przepuszczanie pary. Jako że nasze przedsiębiorstwo dysponuje solidnym zapleczem technicznym, wdmuchiwanie celulozy w takich przypadkach również jest możliwe. Co ważne, podczas naszej pracy nigdy nie potrzebujemy rozbiórki dachu.

Metoda ciśnieniowa umożliwia wykonanie całościowej naprawy nawet w tych miejscach, do których pozornie nie da się dotrzeć. Wszelkie awarie usuwamy punktowo, a izolacja zniszczona przez kuny zostaje poprawiana tylko w niezbędnych miejsach. Działamy kompleksowo: diagnozujemy usterki przy użyciu termowizora i punktowych odkrywek, naprawiamy pokrycie dachowe i finalnie wdmuchujemy wełnę.

NAPRAWA DACHU PO KUNIE Z WYKORZYSTANIEM WEŁNY CELULOZOWEJ

Naprawa dachu po kunie w większości przypadków polega na zdjęciu pokrycia i usunięciu starej wełny. Wykorzystanie tej technologii zmniejsza ryzyko powrotu gryzoni, głównie za sprawą składu wełny, który bazuje na solach boru i nie wpływa zbyt dobrze na błony śluzowe kun. Celuloza w sypkiej postaci szybko zastępuje zniszczony i zanieczyszczony materiał izolacyjny, który nasza firma sprawnie usuwa.

Kuna na poddaszu Szczytno

Doświadczona firma Ekodocieplenia naprawi izolację termiczną dachu bez ingerowania w jego strukturę. Takie rozwiązanie to nie tylko oszczędność czasu, ale również środków finansowych. Czas trwania całego procesu to nie więcej, niż kilka godzin. Najistotniejszym aspektem jest tutaj stworzenie dedykowanych poduszek powietrznych znajdujących się pomiędzy płytą GK, a fragmentem izolacji objętym usterką. Z tego powodu nasza firma wykonuje specjalne perforacje, przez które następnie wtłaczane jest powietrze. Wydobywa się ono na zewnątrz przez pokrycie dachowe, a surowiec izolacyjny z powodzeniem zastępuje uchodzące powietrze i dokładnie uszczelnia dach.

Odstraszanie kun Szczytno

Poza wymienionymi materiałami, rekomendujemy również zastosowanie specjalnych odstraszaczy na kuny. Na popularności zyskują np. ultradźwiękowe urządzenia, których dźwięk odstrasza gryzonie. Najszybszy i długofalowy efekt zapewnia jednak elektryczny pastuch na kuny, który instaluje się na całej długości pokrycia dachowego. W ciągu roku wykonujemy nawet 200 tego typu montaży, dlatego śmiało możemy nazywać siebie specjalistami w tej dziedzinie. Taki sprzęt to gwarancja skutecznej ochrony przed kunami, ponieważ żadna z nich nie jest w stanie go ominąć.

Naprawa izolacji dachu Szczytno

W przypadku zniszczenia izolacji przez kunę, najlepiej zwrócić się o wsparcie do firmy oferującej ekodocieplenia. Wówczas możemy mieć pewność, że nasz dach zostanie nie tylko szybko i sprawnie naprawiony, ale także zabezpieczony na przyszłość. Warto dodać, że nasza firma świadczy swoje usługi również w ramach polis ubezpieczeniowych. W takiej sytuacji większość kosztów pokryje firma ubezpieczeniowa, a nie właściciel domu.

Skontaktuj się

Nasz zespół doradzi i wykona usługę.

Porozmawiaj ze specjalistą

Skontaktuj się

Najnowsze wpisy