Infolinia: (+48) 799 399 982
FIRMA LIKWIDUJĄCA KUNY SZCZECIN

My – firma likwidująca kuny w Szczecinie, oferujemy kompleksową usługę, jaką jest naprawa dachu po kunie. To gryzonie, z którymi boryka się znaczna część właścicieli domów w naszym kraju. Potrafią one zniszczyć izolację termiczną poddasza, dlatego warto zaopatrzyć się w odpowiednie środki ochrony przed tymi szkodnikami. Wobec rosnących oczekiwań nasza firma rozszerzyła swoją działalność na terenie całego kraju. Kompleksowo usuwamy usterki z izolacji termicznej oraz montujemy specjalne odstraszacz na kuny.

FIRMA LIKWIDUJĄCA KUNY SZCZECIN

Skontaktuj się

Nasz zespół doradzi i wykona usługę.

Porozmawiaj ze specjalistą

Skontaktuj się
Spis treści
1. Naprawa dachu po kunie Szczecin 2. NAPRAWA DACHU PO KUNIE Z WYKORZYSTANIEM WEŁNY CELULOZOWEJ 3. Kuna na poddaszu Szczecin 4. Odstraszanie kun Szczecin 5. Naprawa izolacji dachu Szczecin

Naprawa dachu po kunie Szczecin

Jedną z najpopularniejszych metod naprawy pokrycia dachowego po szkodach wyrządzonych przez kuny jest technika ciśnieniowego wdmuchiwania celulozy. Dzięki bezinwazyjnej metodzie możliwe jest usunięcie usterek bez ingerowania w strukturę dachu i zdejmowania pojedynczych płyt GK.  Za pomocą punktowych odkrywek i termowizora jesteśmy w stanie dokładnie zidentyfikować miejsca usterki, przez co naprawiane są tylko miejsca, w których jest to konieczne. Dzięki naszemu doświadczeniu i wieloletniej praktyce skutecznie naprawimy membranę dachu i zamontujemy wełnę celulozową.

NAPRAWA DACHU PO KUNIE Z WYKORZYSTANIEM WEŁNY CELULOZOWEJ

Naprawa dachu po kunie w większości przypadków polega na zdjęciu pokrycia i usunięciu starej wełny. Wełna zniszczona i zanieczyszczona przez kuny, zostaje zastąpione wełną celulozową. To metoda, która dodatkowo pozwala na odstraszenie uciążliwych gryzoni, ponieważ celuloza zawiera związki podrażniające śluzówki kun.

Kuna na poddaszu Szczecin

Solidna i profesjonalna firma jest w stanie naprawić dach po kunie bez konieczności demontażu poszycia dachowego. Taka naprawa nie trwa zazwyczaj dłużej, niż kilka godzin, co przekłada się na oszczędność czasu i pieniędzy, ale także jest dla nas gwarancją jakości.Do bezinwazyjnej naprawy wykorzystuje się innowacyjne rozwiązania i techniki, takie jak np. tworzenie specjalnych poduszek powietrznych pomiędzy płytami GK a zniszczonymi fragmentami izolacji. Wdmuchiwane przez otwory technologiczne powietrze znajduje ujście w szczelinach dachu, które są skutecznie zatykane przez luźny materiał izolacyjny. 

Odstraszanie kun Szczecin

Jak skutecznie odstraszyć uciążliwe kuny? Najlepiej postawić na nowoczesny odstraszacz na gryzonie. W ostatnich latach na popularności zyskują urządzenia ultradźwiękowe, które mają na celu odstraszanie gryzoni. Najlepiej działa jednak elektryczny pastuch na kuny, którego kable układane są po całej powierzchni dachu, a kuny nie są w stanie go przeskoczyć czy ominąć. Nasza firma rocznie realizuje ponad 200 tego typu instalacji, dlatego bez dwóch zdań znamy się na tym, co robimy.

Naprawa izolacji dachu Szczecin

Jeśli poddasze twojego domu zostało zniszczone przez kuny, o wsparcie najlepiej poprosić oferującą ekodocieplenia. Jest to gwarancja szybkiej, sprawnej i bezinwazyjnej naprawy warstwy termoizolacyjnej. Nasza firma świadczy swoje usługi również w ramach polisy ubezpieczeniowej, a zatem większość kosztów bierze na siebie ubezpieczyciel, a nie właściciel domu

Skontaktuj się

Nasz zespół doradzi i wykona usługę.

Porozmawiaj ze specjalistą

Skontaktuj się

Najnowsze wpisy