Infolinia: (+48) 799 399 982
Firma likwidująca kuny Sułkowice

Zwalczanie kun i naprawa izolacji po kunie Sułkowice

Kuna domowa to wyjątkowo uciążliwy szkodnik, który potrafi zniszczyć izolację termiczną domu. Bytują na terenie całej Polski, warto nauczyć się z nimi walczyć. My – firma likwidująca kuny w Sułkowicach, zajmujemy się tym dość trudnym zadaniem, jakim jest naprawa dachu po kunie. Działamy w całej Polsce, a poza kompleksową naprawą izolacji termicznej oferujemy również kompleksową instalację nowoczesnego pastucha na kuny, który jest obecnie najpopularniejszym rozwiązaniem problemów z gryzoniami.

Firma likwidująca kuny Sułkowice

Skontaktuj się

Nasz zespół doradzi i wykona usługę.

Porozmawiaj ze specjalistą

Skontaktuj się
Spis treści
1. Naprawa dachu po kunie Sułkowice 2. NAPRAWA DACHU PO KUNIE Z WYKORZYSTANIEM WEŁNY CELULOZOWEJ 3. Kuna na poddaszu Sułkowice 4. Odstraszanie kun Sułkowice 5. Naprawa izolacji dachu Sułkowice

Naprawa dachu po kunie Sułkowice

Jedną z najpopularniejszych metod naprawy pokrycia dachowego po szkodach wyrządzonych przez kuny jest technika ciśnieniowego wdmuchiwania celulozy. Dzięki tej metodzie możliwe jest wykonanie kompleksowych napraw nawet w sytuacji, gdy gryzonie rozerwały folię paroprzepuszczalną. Technika ciśnieniowa charakteryzuje się również wysoką precyzją. Izolacja zniszczona przez kuny naprawiana tylko w koniecznych, nawet trudno dostępnych fragmentach. Do napraw wykorzystujemy specjalistyczny sprzęt, taki jak np. punktowe odkrywki czy termowizory, co gwarantuje najwyższą jakość usługi. Cały proces rozpoczynamy od dokładnych oględzin termoizolacji, następnie naprawiamy poszycie dachu i wdmuchujemy celulozę pod ciśnieniem.

NAPRAWA DACHU PO KUNIE Z WYKORZYSTANIEM WEŁNY CELULOZOWEJ

Naprawa dachu po kunie w większości przypadków polega na zdjęciu pokrycia i usunięciu starej wełny. Tak jak wspomnieliśmy, w tym celu wykorzystujemy innowacyjną metodę ciśnieniową. Co ważne, skład wełny celulozowej zakłada odstraszanie kun, ponieważ zawiera silne związki soli baru, które podrażniają błony śluzowe tych szkodników. Warto dodać, że wełna ta ma sypką postać, a więc skutecznie zajmuje miejsce tej zanieczyszczonej przez kuny.

Kuna na poddaszu Sułkowice

Solidny wykonawca naprawy dachu zrealizuje usługę bez konieczności zdejmowania płyt GK, co przekłada się na oszczędność czasu i znacznej sumy pieniędzy. Kluczowym aspektem jest w tym przypadku wdmuchiwanie powietrza przez specjalne perforacje. W ten sposób tworzą się tzw. poduszki powietrzne, które znajdują miejsce pomiędzy daną płytą GK a fragmentem izolacji objętym awarią. Wdmuchiwane powietrze uchodzi przez szczeliny w poszyciu dachowym, a pozostały surowiec izolacyjny zastępuje jego sumienie i zatyka nieszczelności. Takie rozwiązanie to gwarancja wieloletniej użyteczności.

Odstraszanie kun Sułkowice

Powyższe metody są oczywiście pomocne w walce z gryzoniami, jeśli jednak zależy ci na długofalowej ochronie, postaw na nowoczesne odstraszacze. Właściciele domów często wybierają urządzenia wytwarzające ultradźwięki, najlepsze efekty gwarantuje jednak elektryczny pastuch na kuny, którego przewody rozciągane są po całej długości dachu. Nasza firma w ciągu montuje nawet 200 takich instalacji. Dzięki temu udało nam się wypracować autorski system montażu, którego żaden gryzoń nie jest w stanie ominąć!

Naprawa izolacji dachu Sułkowice

W przypadku zniszczenia izolacji przez kunę, najlepiej zwrócić się o wsparcie do firmy oferującej ekodocieplenia. To pewność, że usługa zostanie wykonana kompleksowo i na najwyższym poziomie. Co więcej, dach naprawiany jest tylko z pozycji zewnętrznej, co przekłada się na oszczędność czasu i pieniędzy. Nasza firma oferuje naprawy również w ramach ubezpieczenia domu.

Skontaktuj się

Nasz zespół doradzi i wykona usługę.

Porozmawiaj ze specjalistą

Skontaktuj się

Najnowsze wpisy