Infolinia: (+48) 799 399 982
FIRMA LIKWIDUJĄCA KUNY SUCHA BESKIDZKA

Kuny to popularne szkodniki, które często są utrapieniem właścicieli domów. Niszczą one izolację termiczną poddasza, a że spotkać je można na terenie całej Polski, zdecydowanie warto zaopatrzyć się w wiedzę i narzędzia do ich odstraszania. Jako firma likwidująca kuny w Suchej Beskidzkiej, oferujemy kompleksową usługę jaką jest naprawa dachu po kunie, pracujemy na terenie całej Polski. Poza naprawą pokrycia dachowego, świadczymy także szereg innych usług, które pomagają w walce z kunami.

FIRMA LIKWIDUJĄCA KUNY SUCHA BESKIDZKA

Skontaktuj się

Nasz zespół doradzi i wykona usługę.

Porozmawiaj ze specjalistą

Skontaktuj się
Spis treści
1. Naprawa dachu po kunie Sucha Beskidzka 2. NAPRAWA DACHU PO KUNIE Z WYKORZYSTANIEM WEŁNY CELULOZOWEJ 3. Kuna na poddaszu Sucha Beskidzka 4. Odstraszanie kun Sucha Beskidzka 5. Naprawa izolacji dachu Sucha Beskidzka

Naprawa dachu po kunie Sucha Beskidzka

Jedną z najpopularniejszych metod naprawy pokrycia dachowego po szkodach wyrządzonych przez kuny jest technika ciśnieniowego wdmuchiwania celulozy. Co ważne, technika ta nie wymaga rozbierania dachu na części pierwsze, a jej wykonanie możliwe jest nawet w przypadku, gdy gryzonie przegryzły się przez folię paroprzepuszczalną w izolacji naszego dachu.

Metoda ciśnieniowa charakteryzuje się również wysoką precyzją. Wykorzystanie techniki punktowej pozwala na przeprowadzenie naprawy bez konieczności demontażu płyt GK. Izolacja zniszczona przez kuny jest wówczas reperowana tylko tam, gdzie zachodzi taka potrzeba (nawet w trudno dostępnych miejscach).

Działamy w pełni kompleksowo, a w swojej pracy wykorzystujemy jedynie sprawdzone materiały i specjalistyczny sprzęt, jak np. termowizory, dzięki którym jesteśmy w stanie błyskawicznie zlokalizować usterkę.

NAPRAWA DACHU PO KUNIE Z WYKORZYSTANIEM WEŁNY CELULOZOWEJ

Naprawa dachu po kunie w większości przypadków polega na zdjęciu pokrycia i usunięciu starej wełny. Następnie wdmuchuje się wełnę celulozową, która dzięki swojej sypkiej postaci, szybko i skutecznie wypełnia miejsce po tej zanieczyszczonej przez kuny. Dodatkowo wełna celulozowa ma w swoim składzie ma sole baru. Jest to składnik który podrażnia śluzówki gryzoni, dzięki czemu ma dodatkowe działanie odstraszające na kuny.

Kuna na poddaszu Sucha Beskidzka

Jesteśmy doświadczoną i profesjonalną firmą, która naprawi izolację twojego poddasza bez konieczności zdejmowania płyt GK. Wykonanie usługi zajmuje wtedy jedynie kilka godzin, co dla klienta przekłada się na oszczędność czasu i pieniędzy. Podczas pracy wykonujemy specjalne otwory, przez które wtłaczamy powietrze. W ten sposób tworzą się tzw. poduszki powietrzne pomiędzy daną płytą dachu, a uszkodzonym materiałem izolacyjnym. Następnie wdmuchiwane powietrze uchodzi przez wszelkie nieszczelności, a jego strumienie zastępuje nowa wełna, skutecznie wypełniając puste miejsca.

Odstraszanie kun Sucha Beskidzka

Nowa izolacja termiczna odstraszy kunę, ale nie jest to rozwiązanie długofalowe. Aby zyskać pewność, że gryzonie nie powrócą, warto zainwestować w któryś z odstraszaczy na te szkodniki, np. sprzęt wytwarzający ultradźwięki, jednak najlepiej działa elektryczny pastuch na kuny. Jego montaż polega na strategicznym rozłożeniu przewodów na powierzchni całego dachu, nasza firma rocznie wykonuje ponad 200 takich instalacji, dzięki czemu wiemy jak zapewnić jak najlepszą skuteczność. Nasze doświadczenie w tej dziedzinie pozwala zapewnić wieloletnią gwarancję ochrony przed szkodnikami.

Naprawa izolacji dachu Sucha Beskidzka

W przypadku zniszczenia warstwy termoizolacyjnej przez kuny, warto zwrócić się o pomoc do firmy, która oferuje ekodocieplenia. Tego typu przedsiębiorstwa operują profesjonalnym sprzętem i posiadają solidne doświadczenie, a sam dach naprawiany jest jedynie z pozycji zewnętrznej. Taka technika to gwarancja szybkiego usunięcia awarii. Co ważne, w przypadku polisy ubezpieczeniowej większość kosztów pokrywa operator polisy, a nie właściciel posesji. 

Skontaktuj się

Nasz zespół doradzi i wykona usługę.

Porozmawiaj ze specjalistą

Skontaktuj się

Najnowsze wpisy