Infolinia: (+48) 799 399 982
FIRMA LIKWIDUJĄCA KUNY SKAWINA

Kuny to popularne szkodniki, które często są utrapieniem właścicieli domów, w których niszczą izolację termiczną poddasza. Występują one na terenie całej Polski, dlatego zdecydowanie warto zaopatrzyć się w wiedzę i narzędzia do ich odstraszania. Jako firma likwidująca kuny w Skawinie, oferujemy kompleksową usługę jaką jest naprawa dachu po kunie. Pracujemy na terenie całego kraju. Specjalizujemy się w naprawach pokryć dachowych, ale świadczymy również szereg innych usług, które pomagają w walce z gryzoniami.

FIRMA LIKWIDUJĄCA KUNY SKAWINA

Skontaktuj się

Nasz zespół doradzi i wykona usługę.

Porozmawiaj ze specjalistą

Skontaktuj się
Spis treści
1. Naprawa dachu po kunie Skawina 2. NAPRAWA DACHU PO KUNIE Z WYKORZYSTANIEM WEŁNY CELULOZOWEJ 3. Kuna na poddaszu Skawina 4. Odstraszanie kun Skawina 5. Naprawa izolacji dachu Skawina

Naprawa dachu po kunie Skawina

Jedną z najpopularniejszych metod naprawy pokrycia dachowego po szkodach wyrządzonych przez kuny jest technika ciśnieniowego wdmuchiwania celulozy. Gryzonie często przegryzają folię paroprzepuszczalną, jednak nie przeszkadza to w wykonaniu usługi. Co ważne, technika ta nie wymaga rozbierania dachu na części pierwsze.

Metoda ciśnieniowa charakteryzuje się również wysoką precyzją. Przy wykorzystaniu techniki punktowej, umożliwia usunięcie usterki z izolacji termicznej bez konieczności zdejmowania płyt GK. Izolacja zniszczona przez kuny jest wówczas reperowana tylko tam, gdzie zachodzi taka potrzeba (nawet w trudno dostępnych miejscach).

Działamy w pełni kompleksowo, a w swojej pracy wykorzystujemy jedynie sprawdzone materiały i specjalistyczny sprzęt, jak np. termowizory, które pomagają nam błyskawicznie i precyzyjnie zlokalizować uster

NAPRAWA DACHU PO KUNIE Z WYKORZYSTANIEM WEŁNY CELULOZOWEJ

Naprawa dachu po kunie w większości przypadków polega na zdjęciu pokrycia i usunięciu starej wełny. Następnie wdmuchuje się wełnę celulozową, ma ona sypką postać, więc skutecznie zajmuje miejsce tej zanieczyszczonej przez kuny. Dodatkowo w swoim składzie zawiera sole baru, które skutecznie odstraszają kuny uczulone na ten składnik.

Kuna na poddaszu Skawina

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie i ekspertyzę, co pozwala nam naprawić izolację twojego poddasza bez konieczności zdejmowania płyt GK. Usługę wykonujemy w ciągu kilku godzin, co przekłada się na oszczędność czasu i pieniędzy. Podczas pracy wykonujemy specjalne otwory, przez które wtłaczamy powietrze. W ten sposób tworzą się tzw. poduszki powietrzne pomiędzy daną płytą dachu, a uszkodzonym materiałem izolacyjnym. Powietrze to uchodzi przez nieszczelności w powierzchni dachu, a wdmuchiwany surowiec zastępuje jego strumienie i szybko zamyka wszelakie szczeliny.

Odstraszanie kun Skawina

Nowa izolacja termiczna z wełny celulozowej działa odstraszająco na kuny, ale nie jest to rozwiązanie długofalowe. Jeśli chcemy być pewni, że szkodniki nie wrócą na naszą posesję, warto zainwestować w któryś z odstraszaczy na te szkodniki, np. sprzęt wytwarzający ultradźwięki. Najlepiej działa jednak elektryczny pastuch na kuny, którego kable układane są po całej powierzchni dachu. Nasza firma wykonuje rocznie przeszło 200 instalacji takich pastuchów. Znamy się na tym, co robimy, dlatego nasze instalacje są gwarancją skutecznej ochrony przed kunami.

Naprawa izolacji dachu Skawina

W przypadku zniszczenia warstwy termoizolacyjnej przez kuny, warto zwrócić się o pomoc do firmy, która oferuje ekodocieplenia. Tego typu przedsiębiorstwa posiadają solidne doświadczenie, ale również posiadają profesjonalny sprzęt, który umożliwia naprawę dachu jedynie z pozycji zewnętrznej. Taka technika to gwarancja szybkiego usunięcia awarii. Co ważne, w przypadku polisy ubezpieczeniowej większość kosztów pokrywa operator polisy, a nie właściciel posesji. 

Skontaktuj się

Nasz zespół doradzi i wykona usługę.

Porozmawiaj ze specjalistą

Skontaktuj się

Najnowsze wpisy