Infolinia: (+48) 799 399 982
Firma likwidująca kuny Radomsko

Kuny to szkodniki, z którymi walczy zdecydowana większość właścicieli domów. Jak sobie z nimi radzić i jak naprawić dach po tych szkodnikach? My – firma likwidująca kuny w Radomsku, zajmujemy się tym dość trudnym zadaniem, jakim jest naprawa dachu po kunie. Działamy w całej Polsce i usuwamy usterki z izolacji termicznej, a poza tym instalujemy specjalne pastuchy, które skutecznie odstraszają uciążliwe szkodniki.

Firma likwidująca kuny Radomsko

Skontaktuj się

Nasz zespół doradzi i wykona usługę.

Porozmawiaj ze specjalistą

Skontaktuj się
Spis treści
1. Naprawa dachu po kunie Radomsko 2. NAPRAWA DACHU PO KUNIE Z WYKORZYSTANIEM WEŁNY CELULOZOWEJ 3. Kuna na poddaszu Radomsko 4. Odstraszanie kun Radomsko 5. Naprawa izolacji dachu Radomsko

Naprawa dachu po kunie Radomsko

Jedną z najpopularniejszych metod naprawy pokrycia dachowego po szkodach wyrządzonych przez kuny jest technika ciśnieniowego wdmuchiwania celulozy. Gryzonie potrafią niestety całkowicie zniszczyć folię odpowiedzialną za przepuszczanie pary. Na szczęście zabieg wdmuchiwania celulozy wełny wciąż można wykonać, gdyż nasza firma świadczy kompleksowe usługi. Cała naprawa realizowana jest miejscowo, a izolacja zniszczona przez kuny reperowana jest tylko tam, gdzie jest to niezbędne. Tak jak wspomnieliśmy, technika wdmuchiwania wełny celulozowej nie wymaga rozbierania dachu i usuwania całej warstwy izolacyjnej. W naszej pracy korzystamy ze specjalistycznego sprzętu, w tym z termowizorów oraz punktowych odkrywek. Dopiero po dokonaniu oględzin naprawiamy poszycie dachu i wdmuchujemy materiał izolacyjny.

NAPRAWA DACHU PO KUNIE Z WYKORZYSTANIEM WEŁNY CELULOZOWEJ

Naprawa dachu po kunie w większości przypadków polega na zdjęciu pokrycia i usunięciu starej wełny. Trzeba pamiętać, aby materiał izolacyjny zniszczony przez szkodniki został całkowicie usunięty. W jego miejsce należy wdmuchać nowy surowiec. Ta technologia pozwala na zmniejszenia ryzyka powrotu kun, głównie za sprawą składu wełny, który opiera się na solach boru mających negatywny wpływ na błony śluzowe gryzoni.

Kuna na poddaszu Radomsko

Jesteśmy doświadczoną i profesjonalną firmą, która naprawi izolację twojego poddasza bez konieczności zdejmowania płyt GK. Dzięki temu pozwolimy zaoszczędzić ci czas i pieniądze, a usługa zostanie wykonana w ciągu zaledwie kilku godzin. Dlatego najczęściej wykonuje się specjalne perforacje technologiczne, przez które można wtłaczać powietrze. W ten sposób wytwarzane są poduszki powietrzne pomiędzy płytą GK, a uszkodzoną izolacją poddasza. Powietrze uchodzi przez różnego rodzaju nieszczelności w dachu. Luźny materiał izolacyjny zastępuje strumienie uchodzącego powietrza i skutecznie zatyka wszystkie nieszczelności.

Odstraszanie kun Radomsko

Wyżej wymienione kwestie są oczywiście istotne w walce z kunami, jednak najlepsze rezultaty przyniesie profesjonalny odstraszacz na gryzonie, a w szczególności elektryczny pastuch na kuny, który instaluje się na całej długości pokrycia dachowego. Nasi pracownicy wykonują rocznie przeszło 200 montaży tego typu urządzeń. Dzięki temu udało nam się stworzyć metody takiego montowania pastucha, aby nie wyminęła go żadna kuna.

Naprawa izolacji dachu Radomsko

Jeśli dojdzie do zniszczenia przez kuny ocieplenia poddasza, rekomendujemy skorzystanie z oferty firmy Ekodociepleniowej. Wówczas możemy mieć pewność, że nasz dach zostanie nie tylko szybko i sprawnie naprawiony, ale także zabezpieczony na przyszłość. Co ważne, pracownicy wykonują naprawy jedynie z pozycji zewnętrznej. Jeżeli dom jest ubezpieczony, koszty naprawy pokryje ubezpieczyciel.

Skontaktuj się

Nasz zespół doradzi i wykona usługę.

Porozmawiaj ze specjalistą

Skontaktuj się

Najnowsze wpisy