Infolinia: (+48) 799 399 982
Firma likwidująca kuny Ostrów Mazowiecka

My – firma likwidująca kuny w Ostrowi Mazowieckiej, oferujemy kompleksową usługę, jaką jest naprawa dachu po kunie. Pracujemy na terenie całego kraju. Nie tylko naprawiamy pokrycie dachowe, świadczymy również szereg innych usług, w tym montujemy nowoczesne pastuchy na gryzonie.

Kuny są szkodnikami, które potrafią zniszczyć warstwę izolacyjną dachu, a nawet przegryźć i rozerwać folię paroprzepuszczalną. Problemy z tymi gryzoniami występują praktycznie na terenie całego kraju, dlatego też warto dowiedzieć się, jak można sobie z nimi poradzić.

Firma likwidująca kuny Ostrów Mazowiecka

Skontaktuj się

Nasz zespół doradzi i wykona usługę.

Porozmawiaj ze specjalistą

Skontaktuj się
Spis treści
1. Naprawa dachu po kunie Ostrów Mazowiecka 2. NAPRAWA DACHU PO KUNIE Z WYKORZYSTANIEM WEŁNY CELULOZOWEJ 3. Kuna na poddaszu Ostrów Mazowiecka 4. Odstraszanie kun Ostrów Mazowiecka 5. Naprawa izolacji dachu Ostrów Mazowiecka

Naprawa dachu po kunie Ostrów Mazowiecka

Jedną z najpopularniejszych metod naprawy pokrycia dachowego po szkodach wyrządzonych przez kuny jest technika ciśnieniowego wdmuchiwania celulozy. Dzięki niej możliwa jest kompleksowa naprawa dachu bez konieczności demontowania płyt GK, co przekłada się na oszczędność czasu i gotówki. Naprawa jest w pełni bezinwazyjna, a ubytki uzupełniane są punktowo, zatem izolacja zniszczona przez kuny naprawiana jest tylko w uszkodzonych fragmentach (nawet trudno dostępnych). W naszej pracy korzystamy tylko z innowacyjnych rozwiązań, takich jak np. termowizory czy punktowe odkrywki. Dopiero po dokonaniu oględzin naprawiamy poszycie dachu i wdmuchujemy materiał izolacyjny. 

NAPRAWA DACHU PO KUNIE Z WYKORZYSTANIEM WEŁNY CELULOZOWEJ

Naprawa dachu po kunie w większości przypadków polega na zdjęciu pokrycia i usunięciu starej wełny. To metoda gwarantująca najlepsze rezultaty, która pomaga w walce z kunami. Wełna celulozowa składa się związków, których kuny nie tolerują, ponieważ podrażniają one błony śluzowe gryzoni. Surowiec zniszczony przez szkodniki musi zostać w całości usunięty, a w jego miejsce wdmuchany nowy materiał izolacyjny, który w przeciwieństwie do popularnej wełny mineralnej ma postać sypką.

Kuna na poddaszu Ostrów Mazowiecka

Doświadczona firma wykona usługę bez potrzeby zdejmowania płyt GK, dzięki czemu cała naprawa potrwa maksymalnie kilka godzin. Aby rezultat był zgodny z oczekiwaniami, należy wytworzyć technologiczne poduszki z powietrzem. W tym celu wykonywane się perforacje, przez które wdmuchiwane jest powietrze. Trafia ono w przestrzeń między uszkodzonym fragmentem izolacji a daną płytą GK. Znajduje ujście przez wszelkie szczeliny w pokryciu dachowym, a pozostały surowiec izolacyjny zastępuje jego strumienie i szczelnie zamyka wszystkie ubytki.

Odstraszanie kun Ostrów Mazowiecka

Jak skutecznie odstraszyć uciążliwe kuny? Najlepszym rozwiązaniem jest inwestycja w innowacyjny odstraszacz. W ostatnim czasie na popularności zyskały odstraszacze ultradźwiękowe, choć to elektryczny pastuch na kuny zapewnia najlepsze efekty. Mocuje się je wzdłuż całego dachu, dlatego kuny w żaden sposób nie są w stanie go ominąć. Co ważne, nasza firma montuje rocznie przeszło 200 tego typu pastuchów, a liczba zamówień sukcesywnie rośnie.

Naprawa izolacji dachu Ostrów Mazowiecka

W przypadku zniszczenia izolacji przez kunę, najlepiej zwrócić się o wsparcie do firmy oferującej ekodocieplenia. Atutem takich przedsiębiorstw jest nie tylko bogate doświadczenie, ale również bezinwazyjne działanie. Naprawa odbywa się bowiem tylko z pozycji zewnętrznej. Co ważne, nasza firma świadczy swoje usługi również w ramach polisy ubezpieczeniowej. Wówczas większość kosztów pokrywa ubezpieczyciel, a nie właściciel nieruchomości.

Skontaktuj się

Nasz zespół doradzi i wykona usługę.

Porozmawiaj ze specjalistą

Skontaktuj się

Najnowsze wpisy