Infolinia: (+48) 799 399 982
Firma likwidująca kuny Kostrzyn Nad Odrą

Kuny to popularne szkodniki, które często są utrapieniem właścicieli domów. Zdarza się, że gryzonie niszczą izolację termiczną dachu. Dla przykładu: kuny potrafią przegryźć i rozerwać folię paroprzepuszczalną. My, jako firma likwidująca kuny w Kostrzynie Nad Odrą, wykonujemy m.in. popularną usługę, jaką jest naprawa dachu po kunie. Poza tym montujemy nowoczesne pastuchy na te gryzonie. Działamy na terenie całego kraju.

Firma likwidująca kuny Kostrzyn Nad Odrą

Skontaktuj się

Nasz zespół doradzi i wykona usługę.

Porozmawiaj ze specjalistą

Skontaktuj się
Spis treści
1. Naprawa dachu po kunie Kostrzyn Nad Odrą 2. NAPRAWA DACHU PO KUNIE Z WYKORZYSTANIEM WEŁNY CELULOZOWEJ 3. Kuna na poddaszu Kostrzyn Nad Odrą 4. Odstraszanie kun Kostrzyn Nad Odrą 5. Naprawa izolacji dachu Kostrzyn Nad Odrą

Naprawa dachu po kunie Kostrzyn Nad Odrą

Jedną z najpopularniejszych metod naprawy pokrycia dachowego po szkodach wyrządzonych przez kuny jest technika ciśnieniowego wdmuchiwania celulozy. Metoda ciśnieniowa umożliwia wykonanie całościowej naprawy nawet w tych miejscach, do których pozornie nie da się dotrzeć. Co więcej, nie ma tu konieczności demontowanie zewnętrznej części dachu, ponieważ izolacja zniszczona przez kuny zostaje naprawiana miejscowo, czyli tylko tam, gdzie jest to konieczne. Nasza firma oferuje kompleksowe usługi tj. diagnozowanie ubytków w izolacji za pomocą termowizora oraz punktowych odkrywek, pełną naprawę membrany dachowej oraz końcowe wdmuchiwanie wełny celulozowej.

NAPRAWA DACHU PO KUNIE Z WYKORZYSTANIEM WEŁNY CELULOZOWEJ

Naprawa dachu po kunie w większości przypadków polega na zdjęciu pokrycia i usunięciu starej wełny. Tak jak już wspomnieliśmy, najczęściej wykorzystujemy nowoczesną technikę ciśnieniowego wdmuchiwania wełny celulozowej, która ma postać sypką. Ta technologia pozwala na zmniejszenia ryzyka powrotu kun, głównie za sprawą składu wełny, który opiera się na solach boru mających negatywny wpływ na błony śluzowe gryzoni. Surowiec zanieczyszczony i zniszczony przez kuny zostaje usunięty, a w jego miejsce wtłaczamy nową wełnę.

Kuna na poddaszu Kostrzyn Nad Odrą

Podczas dokonywania naprawy termoizolacji na poddaszu nie ma potrzeby zdejmowania płyt GK. Sama naprawa nie powinna trwać dłużej, niż kilka godzin. Najistotniejszym aspektem jest tutaj stworzenie dedykowanych poduszek powietrznych znajdujących się pomiędzy płytą GK, a fragmentem izolacji objętym usterką. Podczas pracy wykonujemy specjalne otwory, przez które wtłaczamy powietrze. Uchodzi ono przez różnego rodzaju nieszczelności w dachu. Luźny materiał izolacyjny zastępuje jego strumienie i skutecznie zatyka wszystkie nieszczelności.

Odstraszanie kun Kostrzyn Nad Odrą

Poza powyższymi metodami, warto postawić także na popularne odstraszacze kun. W ostatnich latach na popularności zyskują te, które wytwarzają ultradźwięki, a najchętniej wybierany jest elektryczny pastuch na kuny, który instaluje się na całej długości pokrycia dachowego. Znamy się na tym, co robimy, dlatego nasze instalacje są gwarancją skutecznej ochrony przed kunami. Rocznie montujemy ich ponad 200 i wypracowaliśmy własny system, którego żaden ze szkodników nie jest w stanie ominąć.

Naprawa izolacji dachu Kostrzyn Nad Odrą

W sytuacji, gdy kuna zniszczy warstwę termoizolacyjną twojego poddasza, najlepiej zwrócić się o wsparcie do firmy oferującej ekodocieplenia. Nasi naprawiają dach tylko z pozycji zewnętrznej, dzięki czemu szkoda zostaje usunięta szybko, sprawnie i stosunkowo tanio. Warto dodać, że nasza firma świadczy swoje usługi również w ramach polis ubezpieczeniowych. Wówczas większość kosztów związanych z naprawą pokrywa firma ubezpieczeniowa, a nie właściciel nieruchomości.

Skontaktuj się

Nasz zespół doradzi i wykona usługę.

Porozmawiaj ze specjalistą

Skontaktuj się

Najnowsze wpisy